Jump to content

Shimano Ultegra Xsc


Recommended Posts

Pozdrav kolege.

Hocu da kupim shimano ultegra xsc 10 000, pa me interesuju vasa misljenja o ovoj masini ili ako neko vec ima,ili je imao prilike da peca sa istom, da iznese svoje misljenje o ovoj masinici.hvala.....

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Mogu ti reci da moji prijatelji pecaju na ove masinice i da su jako zadovoljni. Extremno lepo pogodjen odnos cena-kvalitet. Jako lepo slaze, odlicno koci i brzo mota tako da je veoma lepa i udobna za pecanje.

 

Pozdrav!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 months later...

5500XTB

Kapacitet 0,40 mm - 210 m

Prenos 5,3:1

Težina 445 gr

Max Drag 15 kg

1 okretom ručice namotava 105 cm

(250e)

 

 

14000XTB

Kapacitet 0,40 mm - 400 m

Prenos 4,3:1

Težina 560 gr

Max Drag 20 kg

1 okretom ručice namotava 103 cm

(290e)

 

 

.

Link to comment
Share on other sites

Kakve veze ima? Dobijes ih za dan, dva. Toliko sam ja cekao stapove

Ako dobiješ ultegre bilo koje, za dan ili dva i pet ili 10 u carpmaniji ja cu da ti dam novac za iste..

 

Neznam sta si uzimao od štapova ali što se tiče mašina tako je.. Ja sam npr čekao 2 meseca na ultegre i na kraju uzeo od Madjara.. A sve vreme piše na sajtu da ima.

Link to comment
Share on other sites

Ako dobiješ ultegre bilo koje, za dan ili dva i pet ili 10 u carpmaniji ja cu da ti dam novac za iste..

Neznam sta si uzimao od štapova ali što se tiče mašina tako je.. Ja sam npr čekao 2 meseca na ultegre i na kraju uzeo od Madjara.. A sve vreme piše na sajtu da ima.

Ne znam u cemu je bio problem. Uzimao sam i masine ali sam isto cekao max par dana
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...