Jump to content

Jezero Žabar Otvaranje Sezone Ii Krug


miki

Recommended Posts

Magu dzaba ti sinocna izvidjacko-spijunska akcija ciji cilj je bio prikupljanje informacija o hemijskom sastavu nasih mamaca. Zakasnio si tajni satojak je bio vec ubacen! Vidimo se sutra na bojnom polju!!

haahahahahahah e moj bili navukao te je na tanak led , on je propali sampion samo da znas , one njegove boile ni cverglan nece da jede 

Link to comment
Share on other sites

pre_1460744857__fb_img_1460744257010.jpg

 

Poslednja lista.

U medjuvremenu Kristijan,Goran i Vlada(za kime je raspisana poternica od jutros) imaju jos 2 ribe tako da su izbili na prvo mesto u sektoru.

Kris okitio dalekovod sa 3 rakete.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

E moj brate Aco magu saranskog ribolova zamalo da budes 4 u sektoru.... Ipak je sampionsko znanje preovladalo dug put ucenja je pred tobom....

Nema te zadnjih dan ni da guknes ovde,izgleda da i pored guscije masti i pomade i dalje na noge ne mozes....

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

E moj brate Aco magu saranskog ribolova zamalo da budes 4 u sektoru.... Ipak je sampionsko znanje preovladalo dug put ucenja je pred tobom....

Nema te zadnjih dan ni da guknes ovde,izgleda da i pored guscije masti i pomade i dalje na noge ne mozes....

vlajko bolje cuti da ne pocnemo da pricamo vasu bruku , zar na druzenju da se vara cccc 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

vlajko bolje cuti da ne pocnemo da pricamo vasu bruku , zar na druzenju da se vara cccc

 

Debeli nije lepo da se vadis na spekulacije i neistine! Priznaj lepo da smo te odrali i da nisi imao nikakve sanse,a da nepricam kako si bacio bure spoda u Subotu kako mi ne bi pobedili u sektoru!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

e moj magu bice posle ovde kukanjave i placa , nije vam riba bila tu itd...

 

 

Polako Aco nije sve u pecanju,imamo mi clana ekipe za pecanje i dva clana koji su zaduzeni za onesposobljavanje protivnickih ekipa. Alokoholom,raznim diverzijama ( vadjenje baterija iz signalizatora,pobadanje kocica na vrata od satora,naftalin kuglice i bat od 9v prackom na spot...) Imamo sirok dijapazon diverzantskih aktivnosti a sve sa ciljem onesposobljavanja neprijateljskih ekipa!

 

 

hahahahaahahahahahaha za vas verujem da cete pecati ali vlada ?? ma dajjjjj pa ako pogodi gde je voda on je sampion apsolutni

 

 

guscija mast vam ne gine

 

 

zao mi je samo ovih dobrih momaka sto pecaju sa tobom vlajko sto ce morati da dozive neprijatnosti pored tebe 

 

E moj magu,Da se malo podsetimo prepiske pre takmicenja i jedna fotka pred kraj takmicenja.

http://s31.postimg.org/q2ha3mgln/IMG_0547.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...