Jump to content

Pomoc Oko Kupovine 3 Nova Stapa


Recommended Posts

Moj predlog je STRATEGY  HI-Perfomance  13ft,  3,5lb,prva karika 50mm,zadnja karika sa stopama protiv mrsenja,a cena je oko 63e po komadu.Ja sam pazario pre 20 dana,to je bila ljubav na prvi pogled u radnji,ja sam ljubitej malo ostrijih stapova,i ovi su bas takvi.

 
Link to comment
Share on other sites

Shimano Tribal Velocity 13' 3,5lb  cijena mu je oko 80 eura kada povratis porez u Hrvatskoj. Tesko da ima bolji stap u low cost verziji stapova.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Pozdrav,da ne otvaram novu temu ubacio sam pitanje u ovu ,planiram da kupim 4 štapa c2 3.9 m 3.5 lb,prodao sam 4 spro royaliti carp 3.60m 3 lb,zanima me razlika ova dva štapa vezano za akciju štapa.Potrebni su mi malo dalji izbačaji ,jer sa royalitima je plafon 80 m.Hvala unaprjed.
Link to comment
Share on other sites

Ne znam, nisam probao niti vidio taj Strategy, al' je Velocity pracka za sve pare. 

Nisam ni ja znao dok nisam uzeo kod Heringa te stapove,jede sve stapove i u klasi iznad,cena 60e......

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav,da ne otvaram novu temu ubacio sam pitanje u ovu ,planiram da kupim 4 štapa c2 3.9 m 3.5 lb,prodao sam 4 spro royaliti carp 3.60m 3 lb,zanima me razlika ova dva štapa vezano za akciju štapa.Potrebni su mi malo dalji izbačaji ,jer sa royalitima je plafon 80 m.Hvala unaprjed.

Imao C2 ali brzo sam ih zamenio...malo je tezi stap,izuzetno zilav....nije bacacki stap,ali zato na ribi lepo radi...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 1 month later...

Imao C2 ali brzo sam ih zamenio...malo je tezi stap,izuzetno zilav....nije bacacki stap,ali zato na ribi lepo radi...

 

pecano i sa jednim i sa drugim. daleko jaci stap c2,sto se tice parabole su tu negde,oba su progresivne akcije.ako si uzo u ruke royaliti 3,90 3,5 onda su tu otprilike,

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Sto kaze Rudi,Stratedzi trenutno jede sve stapove na nasem trzistu,perverzija za smesne pare!

Sto kaze Rudi,Stratedzi trenutno jede sve stapove na nasem trzistu,perverzija za smesne pare!

i ja mislim isto baca ali u tom nizem rangu ...
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Pitao Darex a i mene vrlo zanima.Kakvi su bacaci 3,6m. 3,25lb recimo u odnosu na 3,9m 3,5lb ili cak u odnosu na c-2,c-1 3,5lb.Juce prodadoh komplet i sad moram brzo da odlucim.Na Rudyjevu preporuku sam nalozen na Strategy ali ne bih 3,9m a valjalo bi da dosegnu i 120m.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...