Jump to content

Prologic C1 12 Ft Telecarp


Recommended Posts

Ima li neko iskustva sa ovim stapovima i kakovo je vase misljenje. Hva vam. Ja bih ih koristio za komercijale i ponekad za lov stue i smudja na kedera. Dali je stap kruci nego c1 dvodelni.

Hvala.

Link to comment
Share on other sites

Drugar ih ima,prelep stap samo sto se meni cini da je pre 2,5lb nego 3lb.....kada sam ga video uzivo odustao sam od kupovine jer mi treba jaci telecarp od njega....

Link to comment
Share on other sites

Štap koji tebi treba je OKUMA SAFINA X Tele carp. Moja naj toplija preporuka. Koristim ih drugu godinu kao presretače, usamljene jahače. Kao ubice iz zasede, snajperiste. Malo je reći da sam prezadovoljan. Imaš ih u 12ft i 13ft.

,,Kada bi kojim slučajem na ovom štapu pisalo Shimano, koštao bi 200 evra" Braca.

Ja ih imam u 12ft 3,5lb i mislim da još nije izmišljen taj horizont ili sajla koja nemože da se dohvati ovim štapom, a nesmem ni da razmišljam kakav je 13ft. 

Da se razumemo da ne krene lelemudjenje. Ovo je top kupovina za smešne pare. Kompletan štap sa kojim ćeš da pokriješ i sve naše vode i svu našu ribu. Dobro...nije baš za žutooku, platiku, belicu...

Link to comment
Share on other sites

Iskreno ja bih vise voleo da je stap malo meksi i da ima dusu. A i da ga koristom za lov smudja kederom.

Onda uzmi C1 telecarp...ima dusu za igranje sa saranima a za smudja i stuku zavrsice ti posao u potpunosti bilo da pecas na plovak ili dubinski sa olovom  ;)

Link to comment
Share on other sites

Ako imate iskustva sa ovim stapom koja bih bila optimalna tezina oova za zabacivanja i moze li da se dobaci do 80 tak metara na vodi.

Hvala vam

Link to comment
Share on other sites

Lagano ide 80m 90g olovom... i dosta dalje...

Brzi je od klasicnog dvodelca u 3lbs. 

Sporiji je od safine koja je super stap, ali je c1 lepsi i ima zalivene provodnike za razliku od safine koja je svakako bolji izbor za neki tezi ribolov.

 

C1 nije kolac, i ne treba da bude... to je ipak teleskop 3lbs od 45e. Od mene svaka preporuka, naravno sve zavisi za sta ti treba.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Posle par izlazaka na vodu sa stapovima sam prezadovoljan. Svaka preporuka mada nije za neka ekstremno duga zabacivanja. Toliko od mene. Hvala za preporuke.
Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...