Jump to content

Svetsko Prvenstvo U Lovu Sarana Francuska 20-25.09.2016


Recommended Posts

Ajte vise sa prepirkama,svaka cast na rezultatu,sobzirom koliki je budzet kojeg zapravo ni nema.mika I dobrica su isli na trening kombijem 1800km u jednom pravcu I pecali dva dana skrseni od puta I opet vozi 1800km nazad.dok ostali budu nedelju dve do mesec dana pojedine reprezentacije u ful smestaju sa svom logistikom koja je potrebna.kakav zakljucak izvuci za dva dana na vodi koju vidis prvi put.za uslove koje imamo svaki rezultat je uspex I svaka im cast na borbi, trudu I rezultatu.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

iskreno da sam kesiro pare za ligu i da me je neko zameno zapalio bi sator i sve ostalo .nisu se momci plasirali za SP na lepe oci vec ulozili novac znanje i SRECU  i tamo neki ih izbaci  e zato  niko ne peca ligu ko bi trebao .

i forum sluzi da iznesemo svoje misljenje kakvo god  da je jel nam je to DEMOKRATIJA  dala a ne da se zabranjuje kritika ili pohvala 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Eee onda vlado lepo ne odes na svetsko prvenstvo.. Dokases svima ko si I sta si I dovidjenja. To da ti kaze dugogodisnji pratioc. Da ja imam znanja I iskustva za ligu, a bogami I para , ja bi se prijavio, uzeo pehar I otisao lepo kuci, a sta ce posle da mi kaze selektor bas me zabole. To dal se uklapam u taktiku ili ne , bas me briga. Ja kad odem na vodu znas kolko me boli dupe dal je neko hranio blize ili dalje I kakvu je taktiku imao. Pecam za svoj merak I onako kako znam. Moras da shvatis da je kolektivni sport drugaciji I da ipak taj neki selektor ili trener mora da se postuje. Pa kad se napravi greska onda ga lepo useres od glave do pete. Prosle godine bila medalja, znaci mozda taktika imala smisla. Ove nula. Videcemo dal je kriva taktika ili neki drugi faktor. U svakom slucaju ja podrzavam nasu reprezentaciju kakvog god sporta. Mnogo smo mala zemlja I svako ko obuce dres sa nasim grbom treba ga bodriti.. pozdrav.. nemam vise prava na postove hahahaha..
Link to comment
Share on other sites

Eee onda vlado lepo ne odes na svetsko prvenstvo.. Dokases svima ko si I sta si I dovidjenja. To da ti kaze dugogodisnji pratioc. Da ja imam znanja I iskustva za ligu, a bogami I para , ja bi se prijavio, uzeo pehar I otisao lepo kuci, a sta ce posle da mi kaze selektor bas me zabole. To dal se uklapam u taktiku ili ne , bas me briga. Ja kad odem na vodu znas kolko me boli dupe dal je neko hranio blize ili dalje I kakvu je taktiku imao. Pecam za svoj merak I onako kako znam. Moras da shvatis da je kolektivni sport drugaciji I da ipak taj neki selektor ili trener mora da se postuje. Pa kad se napravi greska onda ga lepo useres od glave do pete. Prosle godine bila medalja, znaci mozda taktika imala smisla. Ove nula. Videcemo dal je kriva taktika ili neki drugi faktor. U svakom slucaju ja podrzavam nasu reprezentaciju kakvog god sporta. Mnogo smo mala zemlja I svako ko obuce dres sa nasim grbom treba ga bodriti.. pozdrav.. nemam vise prava na postove hahahaha..

Link to comment
Share on other sites

Kao prvo prosle godine taj isti kapiten je kao I cela reprezentacija imala 100% tacnu informaciju da ribu jedino mogu dobiti na halibut pelet,ali ne Sirko pravi boile za 5000 evra....I naravno na kraju sve ribe dobijene na halibut!!!?????Zasto?!!?meni jasno!!!
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Predsednik saranske asocijacije Srbije je nedavno bio na jednom kupu koji je organizovao Boban Sapanjac i na pocetku istog nas je obavestio da se prijavimo za humanitarni kup na Adi, medjutim ni sam nije znao za koga se peca I kome se pomaze!!??na tom kupu je pecao i on licno ali se nije udostojio da saceka kraj i pozdravi pobednike!!!verovatno su negde zurili!??!i da ne zaboravim od 13 ekipe koje su ucestvovale bili su 13!?Srbija do Tokija!! ???!!!!takvog mi coveka imamo!!?
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ama niti znam ko je predsednik asocijacije, niti sam se ikada takmicio u zivotu,nemam kompleks "vrhunski" pribor , ne zanima me ko kako peca I.t.d. Nisam postavio tog na mesto predsednika tako da ko sam ja da bi ga pomerio s tog mesta. Ja ne mogu da smislim da mi drzavu vodi Vucic, ali ko sam ja da ga kritikujem I menjam. Valjda ga je vecina izabrala, pa nek onda tako bude. Verovatno je I tog predsednika izabrala neka vecina, pa nek covek predsedava. Ja sam za to da kad neko obuce trenerku I na njoj istakne grb Srbije , da ga mi svojski podrzimo, a taj ko treba da obuce taj dres nek sam odluci hoce li ga nositi ili nece. Kolko nasih sportista je odbilo da obuce dres iz razloga neslaganja sa trenerom??? Pa vreme pokaze ko je bio u pravu. Ajmo mi da pecamo a nek brigu o predsedavanju I taktici vodi neko drugi I ko treba to da radi. Sutra kad mu ja spustim boilu na nekih 3m , cik nemoj da je ne proba hahahha.. jebali su jeza u vrrr bocku haha.. pozdrav svima I BISTRO ako neko ide na vodu sutra... ja odooo!!!
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ja sam licno ocekivao vise. Znam da su i oni. Nije mi jasno zasto ove godine selektor nije menjao, a prosle je vec posle 19 sati promenio ekipu koja je imala ribu. No, svakako je sigurno sa su izginuli tamo.

 

I nije mi jasan ovaj komentar oko fenjera i Bosne? Pa cekaj, Bosna je i dalje iza nas ako ne gresim... I koliko vidim upecali su ukupno jednu ribu.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Minja, komentar za fenjer nije ni bio uopste namjenjen i uperen protiv Srbije, nego je namjenjen bio Makedoncima, Filipu konkretno jer je on iz Makedonije!

Nadam se da je sad jasnije?

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Apsolutno se slazem sa svim iznesenim. Dobra analiza i debata samo mogu da pomognu. Mudrinski bi nabo tu jednu ribu.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Jedan samo komentar,taj sto bi nabo sigurno jednu ribu je poceo i bio prvak Srbije  sa Bojanom . U stvari treba da mu kaze hvala sto si me naucio da pecam! Ali posto tema nije koje kakav,bolji,gori itd....  Jos jednom celoj ekipi koja je bila u Francuskoj  svaka cast.

Bez ikakve ljutnje ali to su cinjenice!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Luta, Bojan je moj drug i brat. Tvrdim da je najbolji ribolovac u Srbiji. Ja ovde pricam o odluci selektora. Bojan nije selektor. A to ko je od koga ucio, pa ja sam icio od Brace, Bojana i Mudrog. Pa smo picnuli l Bojana na njegovoj peskari pa mi ne pada na pamet da pomislim da sam mu pecaroski blizu. Ali mi sve volimo da izvrcemo, da kvarimo, sa se svadjamo. Tvoj komentar Luta, ako ga i sam jos jednom procitas, nikome ne moze da donese boljitak. On je tako tu, da zavadi....

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Minja, komentar za fenjer nije ni bio uopste namjenjen i uperen protiv Srbije, nego je namjenjen bio Makedoncima, Filipu konkretno jer je on iz Makedonije!

Nadam se da je sad jasnije?

 

Fenjer moze da predas Portugalu oni su zadnji ove godine,ako budete ljubazni u primopredaji moze i vam ga vrate iduce :)
Link to comment
Share on other sites

Fenjer moze da predas Portugalu oni su zadnji ove godine,ako budete ljubazni u primopredaji moze i vam ga vrate iduce :)

Nista se ti ne brini za Portugal. Ovdje se broje samo ekipe sa exyu prostora pa tako da je ovo vase vlasnistvo do sledece godine. 

 

http://www.njuskalo.hr/image-w920x690/stolne-lampe/fenjer-struju-slika-42381746.jpg

 

Pusa do Madjarske :D

Link to comment
Share on other sites

Riba od 25 kg nije na tom prvenstvu ni upecana!!!a dobijena je nagrada za najvecu ribu!!

 

Wtf? Covjek je dobio pehar i nagradu za najvecu ribu. Pa valjda je trebala da bude izvagana sunce mu poljubim i upisana u listu? 

Link to comment
Share on other sites

. Da li znate da su se Mudrinski i Marko ranije vratili? Sigurno ne jer je sve bilo tip top.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

???

E u vraga...

Sve dok se ovakve stvari budu krile i trpale pod tepih nece biti zlata.

Namjerno kazem zlata a ne medalje jer po kvalitetu to i zasluzujemo.

Link to comment
Share on other sites

ljudi francuzi su pecal icetiri dana izvan poz,za sto su dobili i zuti karton.sreca slovenac prijavio,dao 100 eur i dobio,ostali sute

 

sa dva dana pecanja predhodno kao i moji stvorili su pogresnu percepciju vode,bojan gde je pecao bila je teska muljara gde riba uopste neulazi

 

Francuzi su od starta varali za brojnost ribe u jezeru

 

nekoliko zemalja su zig digli na sasvim novi nivo gde corbice i praskasta neide-i vi i mi imamo po jednu vode za praksiranje i to je to

 

sta se desavalo unutar reprezentacije pre i posle svetskog nemogu da komentarisem i necu .to su vase stvari,imam ja kod mene sa svojima ..

 

ko zna sta je josh bilo i sta se dogodilo.jedno znam da bar sto se bojana i mrguda tice su ribolovci za sve vrste vode,pogotovo bojan nece stati dok ne nadje ribu,ako on nema onda je mnogo jasno sta se desavalo tamo

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Slovenac uradio prijavi koju moras platiti 100 eur jer su francuzi pecali izvan boxa.kako je imo i video signal nisu mogli da poreknu zutim kartonom kaznili francuze a slovencu vratili pare jer je bio u pravu,al to je bilo kasno tek treci il cetvrti dan..

 

Englezi su dobili zuti karton zato sto su imali manje meredove od 70sm sirine itn itn

 

http://i156.photobucket.com/albums/t39/JaneMK1/14484859_380901125630884_3991479520577494246_n_zpsyfhm3o6v.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...