Jump to content

Plum Shellfish


Recommended Posts

Ta firma nije proizvodjac sirovine tj arome vec je pakovala arome a sirovinu uzimala kao i vecina firmi koje sevtime bave . Tako da slicne tomaromom moze se naci od drugih i dali mislite da bas to ta aroma ili ljudi koji pecaju aromom plum shell bas imaju zavidne rezultate i odvaljuju ribu bas na taj plumshell , bas na vision . I da oni bas imaju toliku zalihu te arome koja je nrma 3-4 godine uprodaji. Koristio sam tu vision i kazem bila je extra a sad kako je nema koristio sam sbs pa sad neku trecu i nepravim razliku u pecanju....
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nikad nijedna aroma plum shel fisha nece da bude ni slicna visionovoj , nemojte pisati gluposti ako niste probali ... ta aromaje postala hit kad smo pravili boile kod drugara kuci , i drugar zaboravi da kupi arome koje su nam trebale zato sto se mnogo napio , onda je doneo 4 bocice vision pluma i mi smo to srolali, nakon dan ili dva oni su otisli da pecaju euro kup na tresetu i pobedili celo jezero na taj mamac , e tako je nastala fama i misterija oko tog mamca ... melegov plum je jako slican po mirisu , nisam nikad radio sa njim al sam mirisao i tako zakljucio da je najslicniji vision aromi ..

Link to comment
Share on other sites

Nikad nijedna aroma plum shel fisha nece da bude ni slicna visionovoj , nemojte pisati gluposti ako niste probali ... ta aromaje postala hit kad smo pravili boile kod drugara kuci , i drugar zaboravi da kupi arome koje su nam trebale zato sto se mnogo napio , onda je doneo 4 bocice vision pluma i mi smo to srolali, nakon dan ili dva oni su otisli da pecaju euro kup na tresetu i pobedili celo jezero na taj mamac , e tako je nastala fama i misterija oko tog mamca ... melegov plum je jako slican po mirisu , nisam nikad radio sa njim al sam mirisao i tako zakljucio da je najslicniji vision aromi ..

Koliko sam skapirao pricu bar sam tako cuo...sad dal je istina dal nije ne znam...sve je fora oko Tonija Majlsa(bar mislim da je tako tacno ime) posto je tad radio u visionu bilo je te arome i ostalih...kako je otisao tako je i prestalo da se pravi.,..onda se udruzio sa Melegom...taj je bio onaj MKM..(meleg,majls i onaj austrijanac ili nemac sta li je) tako da gde god je bio bilo je dobrih aroma...tako da je cela frka bila oko tog Majlsa...verovatno je Guru covek..:)

Link to comment
Share on other sites

Koliko sam skapirao pricu bar sam tako cuo...sad dal je istina dal nije ne znam...sve je fora oko Tonija Majlsa(bar mislim da je tako tacno ime) posto je tad radio u visionu bilo je te arome i ostalih...kako je otisao tako je i prestalo da se pravi.,..onda se udruzio sa Melegom...taj je bio onaj MKM..(meleg,majls i onaj austrijanac ili nemac sta li je) tako da gde god je bio bilo je dobrih aroma...tako da je cela frka bila oko tog Majlsa...verovatno je Guru covek.. :)

Guru mog krivuljka. Svi su oni obicne marketing varalice koje negdje otkriju u nekom kutku svijeta nekog baltazara koji im napravi aromu i oni je kasnije pretoce u novac i pici to jedno vrijeme dok toga ima ili dok ih taj baltazar ne odhebe i onda krecu izmisljanja o iznenadnom nestajanju komponenata i kojekakvim poskupljenjima sastojaka. Da je taj Mils toliko dobar ne bi mu firme u kojima je radio toliko puta se raspadale i nestajale. 

Meni taj vise lici na muljatora koji se bazirao kao i mnogi drugi da zaradi lovu na necemu novom u kratkom vremenskom periodu. A poslije samo predje ili reorganizira se u drugoj firmi pa izgleda ko guru.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ja sam radio sa 10 kazem ti uvek isto sam isao , meni nije jaka prskam je taman koliko treba doziram i ne jede mi odmah , drugi dan krece da je jede i posle je uzima lepo , nisam stavljao liver

Da to nije malo previse?

Ja sam stavljao najvise 7ml i tad bude bas jaka. Inace stavljam 5ml.

Pitanje jedno, da li stavljas liver u miks?

Link to comment
Share on other sites

Tony Mills je u pitanju mislim.

Ovi Englezi imaju dosta veliko mišljenje o njemu .

Inače je navodno Vision baits kupljen od jedne druge firme i nastaviće proizvodnju.

Na tragu sam ove informacije pa provjeravam nadam se da nećete zamjeriti ako je netočna.

Inače njihov broj jedan proizvod je bio Ocean protein.

Link to comment
Share on other sites

G-din Mills je preko 20god. bio glavni tehnolog u SBS-u u vreme dok je ta firma bila na vrhuncu. Nekako u isto vreme je napustio SBS kad je i Meleg prestao da ga uvozi. Boravio je u Srbiji vise puta. Zajedno su radili i Vision. Inace, covek je u poznim godinama i nije vise toliko aktivan. Imao sam cast upoznati ga i ne bih se slozio da je varalica.
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...