Jump to content

Obicna Raketa Vs Spomb


GORANBILLY

Recommended Posts

Ovo su ulazenja u sitna crevca sto bi rekli! Dok nije bio spomb izmisljen, ispade da smo hranili lose i da nismo ni pecali, a ustvari je to sasvim suprotno!

Buraz dok nisu izmislili skalpel operacije su radili sekirom jbga zivelo se i tada????????????

Link to comment
Share on other sites

Pored spomba uvek imam ovakvu raketu i kad se desi da pukne spomb zakacim ovu raketu i nastavim pecanje , jedino oko punjenja je problem malo teze ide ali opet nije frka zavrsava posao . Naravno spomb mnogo olaksava posao sto se tice punjenja 

Link to comment
Share on other sites

Pored spomba uvek imam ovakvu raketu i kad se desi da pukne spomb zakacim ovu raketu i nastavim pecanje , jedino oko punjenja je problem malo teze ide ali opet nije frka zavrsava posao . Naravno spomb mnogo olaksava posao sto se tice punjenja 

Ja sam bas suprotnog misljenja. Za spomb mi uvek treba pomocnik koji ce ga puniti. ili da to radim ja.E onda se ceo stap i masinica lepe od tecnosti koje prihrana ispusta,sav sam umazan... raketu samo uhvatim za krilce ,2-3 puta provucem kroz prihranu i eto je-napunjena,a ja cist... Ali kad biram izmedju ova dva,uvek koristim spomb .

Link to comment
Share on other sites

Ja sam bas suprotnog misljenja. Za spomb mi uvek treba pomocnik koji ce ga puniti. ili da to radim ja.E onda se ceo stap i masinica lepe od tecnosti koje prihrana ispusta,sav sam umazan... raketu samo uhvatim za krilce ,2-3 puta provucem kroz prihranu i eto je-napunjena,a ja cist... Ali kad biram izmedju ova dva,uvek koristim spomb .

Ja nemam taj problem sto se tice spomba cucnem pored kante stap u krilo jednom rukom drzim raketu za perca pozadi drugom rukom i lopaticom sipam hranu u spomb, zatvorim i gotovo . Moras da razvijes tehniku :D

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

hebem ti raketu za koju moram da razvijam tehniku punjenja :D

Sve ima svoje mane i prednosti, ali daleko od toga da se ne moze ili da se nije pecalo i u doba kada spomb nije postojao.

 

Link to comment
Share on other sites

Ova moja ima i autopilota , sam se aktivara nakon take offa :D

 

Ma naravno da se pecalo , koliko puta negde na pecanju vidim ljudi uopste nekoriste spomb vec te rakete , aj da kazmo obicne, pecaju ljudi najnormalnije , meni samo lakse za punjenje sa spombom , inace sto se tice svega ostalog sve mi je manje vise ok 

Link to comment
Share on other sites

Imao sam bukvalno od free spirita , nesh , korede sve i raidera i linera i nakon 10 -12 god bacanja svakojakih raketa rasprodao sve i ostavio samo spombove i jeste mozda nazovi mana punjenje i nekad opruga ali nemam prosipanja hrane leti u pm i jednostavno za mene vise nema experimentisanja tu je kraj
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kad  moram brzo istovariti količinu veliki spomb,kad moram daleko srednji fox ( srednji prolazi nakon prepravke osovine i nema problema nikakvih,malo tehnike pri vračanju i ide,bolji mi od srednjeg spomba) ,i raketa alien ali u zadnje vrijeme se vračam na ugo raketu sa povratnim sistemom,neuništiva je,kod aliena me nervira kipanje ,i naravno raketa olovka za preterane daljine za boile al  se ne sječam kad sam je zadnji put koristio al i dalje ide sa mnom,tako da sve ima neku svoju svrhu ,nije sve izmišljeno da odradi sve,ali mi to želimo,da kupimo jedno a bude za sve,I ovu novu dot ču nabaviti i probati ,vjerojatno če i to nači svoju svrhu u arsenalu:Raketa puno manje lupa ,raketa leti dalje ,Oblici spomba ne prosipaju ,trpaju hranu precizno,brže se nahrani e sad šta nam treba u određenom trenutku to i koristimo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...