Jump to content

debeljaca


JaneMk

Recommended Posts

Prvo nelupam gluposti izneo sam stvari koje sam tacno jos letos znao , vezano za struju itd, a ovo drugo sam cuo od coveka koji peca na debeljaci jako dugo kako takmicenja tako i slobodna pecanja ... Ja bi najvise voleo da lupamo gluposti , ali gotovo da sam siguran da nije tako . Ako imate neku drugu informaciju , podelite je sa nama da znamo ... 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

koliko znam nije otisla u istoriju,uradice poribljavanje novom ribom,ocistiti vodu od zaoslaih najlona,olova,udica...popraviti platforme i napraviti bolje mesto za pecanje nego sto je bilo...bice pecanja u 2016...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Moze li neko ko je upoznat da napise uslove pecanje, dozvola za 24 sata, ima li opet da dozvola za vise dana kako smo placali ranije, kolko to kosta, rade li bungala i kolko kosta iznamljivanje, realan ribni fond ( da se razumemo neidem Ja da bih ganjao rekorde ali lepo je da se upeca i koja riba), kako da rezerviramo mesta

Moze sve ovo i na PP ali mislim da bi i druge ovo interesovalo

Hvala unapred

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jezero je napunjeno vodom i riba je pre toga vadjenja kako bi se proverilo koliko je ima. Riblji fond je tezak nesto preko 8t jezero radi punim kapacitetom i dozvola koliko sam video iznosi 700dan dan noc 1000 dan noc dan 1400 i ove godine vidim da imaju redovna takmicenja
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...