Jump to content

TAKTIKA PRE TAKMICENJA


Recommended Posts

Kod nas nije uopće bilo bitno jel to ljeto, proljeće ili neko drugo godišnje doba.Kod nas svi puno hrane jel ako ti nećeš hraniti ovi sa strane će te zatvoriti i onda se možeš je...

Znam da je kod vas drugačije ali vjeruj mi da je ovo provjerena metoda i daje odlične rezultate :D

 

S ovim se nikako ne bi slozio, ne postoji taktika koja uvijek daje odlicne rezultate. Pri niskim temperaturama s ovim pristupom mozes zatvoriti jedino samog sebe :lol: .

Pa interesantno je onda kako su svi koji su došli do pobjedničkih pozicija a ja ih znam nekoliko baš došli sa ovom taktikom.Jedan od tih primjera su ti i Gašo i Mario,a da druge i ne nabrajam.Ne kažem da je baš 100 % uvjek sigurna ali igra itekako veliku ulogu u svemu.Probaj ti onda ne pothraniti ništa kraj takvih koji bacaju i onda čekaj ribu,nema šanse da ti dođe.

Nekad i nemaš sreće s tim ali u većini slučajeva se pokazala najboljom.

Ti misli šta god hoćeš ali ja sam to gledala na svoje oči i po svom iskustvu to znam.

Naravno da postoji još brdo drugih faktora kao što su kvaliteta mamaca ali ovo igra itekako veliku ulogu u svemu.

O ovome bi se mogla i cjela studija napisati.

Osima toga ja ne lovim ligu kao ti a to je nešto sasvim drugo :lol:

Link to comment
Share on other sites

Pa interesantno je onda kako su svi koji su došli do pobjedničkih pozicija a ja ih znam nekoliko baš došli sa ovom taktikom.Jedan od tih primjera su ti i Gašo i Mario,a da druge i ne nabrajam.Ne kažem da je baš 100 % uvjek sigurna ali igra itekako veliku ulogu u svemu.Probaj ti onda ne pothraniti ništa kraj takvih koji bacaju i onda čekaj ribu,nema šanse da ti dođe.

Nekad i nemaš sreće s tim ali u većini slučajeva se pokazala najboljom.

Ti misli šta god hoćeš ali ja sam to gledala na svoje oči i po svom iskustvu to znam.Naravno da postoji još brdo drugih faktora kao što su kvaliteta mamaca ali ovo igra itekako veliku ulogu u svemu.

O ovome bi se mogla i cjela studija napisati.

Osima toga ja ne lovim ligu kao ti a to je nešto sasvim drugo :lol:

 

U kakvoj većini slučajeva, tj. po kakvom osobnom iskustvu i sa kakvim osobnim rezultatima možeš potkrijepiti ovu svoju teoriju? Ima puno više ekipa sa puno značajnijim rezultatima ( svjetske medalje i brojni kupovi) koji su postiguti različitim taktikama, a ne samo jednom koja se najčešće pokaže lošom osim ako riba ne uzima kao luda. Kad jako nahraniš, a riba ne prima najčešće se događa da imaš puno manje grizeva od ekipa do tebe koje umjereno i postupno hrane. Što se tiče Maria i Gaše dva puta su lovili do mene i nisu se baš nalovili 8-)

Link to comment
Share on other sites

MIHA TI S NAJBOLJI I DEFINITIVNO SI MOJ IDOL!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

pa lijepo te pitao cim potkrijepljuješ svoje izjave..ne razumijem zasto se sada pravis luda, valjd Miha zna o čem piše..

Miha vrlo dobro zna o čemu ja pričam,a znaš i ti.Zato te vaše fore nekome drugome prosipajte ali meni nemojte. :D

Link to comment
Share on other sites

MIHA TI S NAJBOLJI I DEFINITIVNO SI MOJ IDOL!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

pa lijepo te pitao cim potkrijepljuješ svoje izjave..ne razumijem zasto se sada pravis luda, valjd Miha zna o čem piše..

Miha vrlo dobro zna o čemu ja pričam,a znaš i ti.Zato te vaše fore nekome drugome prosipajte ali meni nemojte. :D

 

Pa nikako da nam kažeš koji su to rezultati s kojima raspolažeš, tako da baš i neznam na temelju čega raspolažeš tako velikim znanjem o natjecateljskom šaranolovu osim kako si i sama rekla promatranjem drugih ekipa :D .

Link to comment
Share on other sites

alo ljudi tema je TAKTIKA PRE TAKMICENJA ,ne po...bavanje. Cujte se tel pa resite te vase nedoumice. Lepo ja rekoh da ce se ovde jako malo pisati pogotovo o taktici!

 

 

nema tu podjebavanja..tami spominje neke rezultate, a izbjegava reci koje..nek se ocituje, inace je ovo njeno samo mlaćenje prazne slame.

Link to comment
Share on other sites

Drustvo tema je TAKTIKA PRE TAKMICENJA, i zamolio bi Vas da procitate uvodni post za ovu temu,pa ukoliko je moguce da se suzdrzite komentarisanja tudjih ideja osim ako konverzacija nije pozitivna .Kako bi ovu temu odrzali sto blize razmisljanjima o taktici pred odlazak na neko odredjeno takmicenje.

 

Pozdrav!

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Evo ide nova sezona i liga imate li neku novu taktiku za Adu?

 

Ja cu standardno jedan spot sto dalje mogu da bacim, a drugi blize, do staze za setace :D Za pocetak jedno 20 raketa a posle na svakih sat vremena po jednu 2 i u zavisnosti kako riba uzima do pred vece pa jos jedno 20 raketa za noc.

 

Od mamaca 3 vrsta boila i secerac i udri.

 

I ono najvaznije dok cekamo biiiip pitamo po koju Beogradjanku "za vreme, koliko je sati ........." :dance:

Link to comment
Share on other sites

Pa kako te tera maler sa Batom, ili cete pecati jedan do drugog ili jedan naspram drugog, i pred sam kraj tekme u 93 minutu , sudija stavlja pistaljku u usta , a Bata vec vuce ribu,..... :whistle:

 

Ove godine, hvala bogu, ne peca, mirna mi glava u putu :D Ne zelim da se prisecam, ne zbog plasmana nego zbog puta kuci i narednih mesec dana :evil: :doh:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Evo i sezona se zavrsila a niko nista konkretno da napise.Svi se stisli , cute , mudruju , ili niko nema neku specijalnu taktiku ili je to zona sumraka....

Sad ce zima mogli bi slobodno da se otvorite gospodo takmicari , pa da nesto i mi obicni pecarosi naucimo nesto :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Zato je i postavljena ovakva tema.....

Da u odredjenom momentu ,za odredjenu vodu ljudi napisu sta planiraju......

 

600gr DOBRIH BOILA I DOBRAA VOLJA JE DOVOLJNA, NAJBOLJA TAKTIKA HAHAH

 

Zanimljiva taktika za trgovca :think:

Link to comment
Share on other sites

Zato je i postavljena ovakva tema.....

Da u odredjenom momentu ,za odredjenu vodu ljudi napisu sta planiraju......

 

600gr DOBRIH BOILA I DOBRAA VOLJA JE DOVOLJNA, NAJBOLJA TAKTIKA HAHAH

 

Zanimljiva taktika za trgovca :think:

i ribolovca.. :roll:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
najbolja je taktika imati poverenja u svoje mamce.... poverenja u spod koji ste pripremili..... poverenja u kolegu koji peca sa vama..... i naravno ISKUSTVO koje se stice dugim nizom godina boravka pored vode i na takmicenjima i slobodnom pecanju..... 8-)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...