Jump to content

Druzenje Forumasa Jezezero Čonoplja 24-27-05.2018


Recommended Posts

Malo sam se oporavio pa da napisem izvestaj, prvo da se svima zahvalim na fantasticnom druzenju. Stvarno smo se druzili. Zahvalio bih se i ljudima iz Conoplje koji su ispostovali sve sto smo dogovorili i bili tu za sve sto nam je trebalo.
Takmicenje je bilo skroz u drugom planu ali da ispostujemo i to
Prvo mesto CT Master enterijer Ruma sa amurom od 24,290
Drugo mesto Ct Arena amur 21,200kg
Trece mesto Ct Sumadinci amur 15,040kg
MOZDA smo malo preterali u druzenju (alkoholu)posebno zadnju noc (Subota) a mozda i nismo. Malo smo pokrenuli trgovinu i radio stanicu u selu. Zelje cestitke i pozdravi Pozdrav za sarandzije na jezeru Conoplja u boxu br 6 od sarandzija iz boxa 4-5 i tako pola noci hahahhaha Posebno bi se zahvalio Nesi Bosancu na Budjenju koje sam doziveo u nedelju u 6 ujutru uz pesmu Ustaj sine majka zove,ustaj sine zora je. Bilo je totalno opusteno i sve po dogovoru,hranjenje camcem, kupanje u jezeru posebno zakazano ponocno kupanje ,sreca niko se nije udavio. a od mulja koji smo digli nas desetorica kad smo uluteli u jezero bili smo svi crni kao prasici kad ulete u blatohhahha
Koliko smo se smejali i pevali ja sam ostao bez glasa totalno. Mrtva je trka koja je ekipa najveselija da li je to Ct Sarandzije Ruma ili Master Enterijeri,jedno je sigurno sklopljena su jako lepa nova prijateljstva i cilj druzenja je ispunjen!
Ljudi jos jednom hvala vam na divno provedenom vremenu ali sledeci put cemo samo malo manje pica hahhahhaha
Fotke cu ubaciti kad proberem one manje strasne.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

hahahahaahahahahaha   jaooo da ,pa kad nam Bili nije dao listu !!!! :shok:

Nemoj se ti vaditi na mene,ja sam tebi dao potpisanu listu sa pecatom ali ti si to izgubio negde usput! Trka se ponistava!!! hashhahahahahahhahaa

Link to comment
Share on other sites

druzenje je bilo na nivou samo ne znam billy o kakvim bahanalijama pricas?

sve je bilo lepo mirno i tiho po pravilima jezera

Bata Krle nisam spominjao bahanalije samo BLAGO preterivanje u kolicini alkohola po glavi stanovnika na jezeru! hahahhaha

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...