Jump to content

ajmo sad o pravim mamcima


prdaaa

Recommended Posts

Napad je najbolja odbrana. Što misliš da če neko pljuvati Melegove bojle, kad je Meleg pravio bojle

mnogi nisu ni znali šta je šaran a kamoli bojle. Moje lično mišljenje je da čovek njegovog znanja bi morao

da ubaci u svoj proizvodni program i paletu skupih i ekstra kvalitetnih takmičarskih bojli. Pa ko voli nek

izvoli.

Link to comment
Share on other sites

Ja nikada ne bih sebi dozvolio da kupim boile za takmicenje.Nekako sam sebi najvise verujem....a sto se pravih mamaca tice,samo mamac na pravom mestu moze biti pravi...ne mora ni da bude extra mada ne sme da bude los...
Link to comment
Share on other sites

Ja sebi nikad nebih smeo da dozvolim da sam pravim mamce za takmicenje. :lol:

Vidi Jano obicno vecina prvo nagrdi pa onda krene ozbiljnija prica pa reko odmah to da obavimo. :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Druze po meni je bitniji pristup nego mamci,racunam da je to sve otprilike u istoj klasi ili je barem tu negde,pricam o mamcima koji se mogu naci na trzistu.

Iz licnog iskustva znam sa kakvim budalastim zarom Meleg pravi boile i koliko daje na njih i sta sve radi da bi imao prave informacije.

Licno misljenje da takvim nacinom nece moci da funkcionise dugo,to sam mu i rekao ali jebiga svako ima svoj nacin razmisljanja.

ja ih forsiram zato sto sam imao jako lepih ulova na njih.

Mozda pre nisam imao iskustva kad sam koristio neke druge ili dok sam pravio bem li ga, ali gledajuci druge mamce pricam o kupovnim, ovo je po meni jako dobro.

Link to comment
Share on other sites

Iako nemam nekog velikog iskustva sa boilama na nagovor Prde,probao na VBK melegovu boilu geranijum dipovanu u squd octopus i imao šarana odmah nakon zabacivanja :? Kasnije sam probao i belu čokoladu koja je takođe radila dobro.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Eto vecina tako misli ali sta da se radi,ponudio sam jednom momku da odradimo sledece.

Idemo u bilo koju radnju gde ima melegovih mamaca,uzmemo ono sta ja mislim da ce raditi na vodi koju on odredi ali mora nesto da se stavi,jer kad je ubedjen da je to tako moze covek lako da zaradi.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Ja se i ne takmicim mnogo maltene uopste ali sve boile koje sam uzimao od Melega su mi se pokazale odlicno,naravno radeci po njegovom savetu.Zato mislim da je Prda u pravu i da su to odlicni mamci upravo znajuci kako se prave i sa koliko truda ulozenog u sav taj posao od strane Melega.A to da pravi razlicite vrste za prodaju i za takmicenja ne stoji .Probajte da kupite skuplju varijantu(frozen)pa cete videti da je itekako dobra.Jes da kosta ali tako je to ,ono sto valja i kosta. :geek: :geek:
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Dobro je da nisi rekao Q1,desetak ljudi mi je reklo kako se na njih napecalo a ja nista a potrosio sam barem desetak kila. :doh:

Preneki dan su dosli momci iz Rume idu u Satrince pa im treba tih boila,sinoc me zovu da se prezadovoljni a mi pecali kup na njih tamo i opet nista.

Link to comment
Share on other sites

Dobro je da nisi rekao Q1,desetak ljudi mi je reklo kako se na njih napecalo a ja nista a potrosio sam barem desetak kila. :doh:

Preneki dan su dosli momci iz Rume idu u Satrince pa im treba tih boila,sinoc me zovu da se prezadovoljni a mi pecali kup na njih tamo i opet nista.

 

Prdo nije bitno imati dobru boilu,bitno je TANGLEMANGLE..... :D ,ali naucices jos si mlad! :dance: :dance:

Link to comment
Share on other sites

Na Melegove boile (pored i svojih koje pravim) pecam unazad 5-6 godina. Moram priznati da sam se dobrano napecao sa njegovim boilama. PRosle godine pecajuci ligu u Debeljaci frozen R2 i R4 su davale izuzetne rezultate.

Naravno desavalo se i da nece da uzima gotovu boilu. Na Adi safari kada nista noje htelo da radi radila je plum-sfelfish iy kantice i to je potvrdjeno vise puta. Sve u svemu jako sam zadovoljan sa onim sto sam koristio od proizvoda melegbaits.

Definitivno pored svega stoji da je priprema jedan od faktora koji ce uticati na to da li ce boila raditi ili ne.

Govoriti da je strano bolje od naseg mozda je moglo da prodje pre 15 godina kada je sve bilo bolje od naseg,danas to vec nije slucaj. Stvar je u ukusima a o njima se ne raspravlja.

Link to comment
Share on other sites

I ja mogu da kazem da sam zadovoljan Melegovim proizvodima. Do sada sam koristio samo neke od proizvoda MB i postizao dobre rezultate. Ali jedan od favorati mi je Catcher mix i to Strawberry fish, Strawberry jam. Pogotovu kad ispadne neka brza kombinacija a vremena malo onda su majka Mara. Dobro mi se pokazala i na duze staze. Cak sam pravi samo mix i jaja bez ikakve dodatne hemije i aroma, i mogu reci da ono sto pise - ne pise za dzabe.

Koristio sam, takodje, i Melegovu hemiju i CSL - Betain pelete. Tako da mogu da se u potpunosti slozim sa Doktorom da nije sve tudje bolje. Jedina mana sto ga tesko nabavljam tj. uopste ga nema u ovom delu Srbije :(

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...