Jump to content

CC Moore - pitanja,odgovori i sl.


Tami

Recommended Posts

Ovdje možete postavljati pitanja Ianu Mooreu i njegovom vrhunskom timu šaranolovaca o mamcima,taktici i sl.Ja ću vaša pitanja prosljeđivati i u što kraćem mogućem roku odgovarati na njih. :D

Pa eto dragi moji ribolovci samo naprijed i pucajte(naravno samo sa pitanjima)hahah

 

http://www.postimage.org/Pq6YF4i.jpg

Inače ovo je Ian Moore.

Link to comment
Share on other sites

Samo da pojasnim neke stvari da ne bi bilo zabune.Ova tema nije namjenjena isključivo CC Moore proizvodima nego je napravljena zato da nam renomirani šaranaši odgovaraju na pitanja o mamcima i taktikama u šaranolovu.Igrom slučaja je to CC Moore.Znači bit svega je da su to iskusni šaranolovci koji će vam pomoći u nedoumicama vezanih za pecanje šarana.

AKO IMATE BILO KAKVIH PITANJA ILI VAM NEŠTO NIJE JASNO U VEZI OVOGA SLOBODNO MI SE OBRATITE.

 

 

POZZ

 

TAMI

Link to comment
Share on other sites

Evo Kizo što se tiče LIVE SYSTEM MIX-A: oni preporučuju da staviš 30ml/kg Corn steep liquor-a sa 1 ml geranium ulja i 2 ml black pepper ulja.Kažu da tako već dvije sezone radi odlično.
Link to comment
Share on other sites

najbolje od Moora mi se pokazao Odyssey xxx sa istoimenim aktivatorom na odyssey sam dobio i svog najveceg sarana na Lici

I tvrde da je Odyssey xxx u kombinaciji sa Feedstim XP još učinkovitiji.

Link to comment
Share on other sites

evo jedan dip na koji sam na svim vodama sto sam bio dobio ribu...predobra stvar

 

20ml Minamino

10ml Marine amino

10ml Mussel

10ml shrimp extr

1-2 ml Talin

2 ml crab

1 zlicica Betaina

1 jusna zlica predigest

1 jusna zlica GLM

 

slozite takav dip u posudu za dipove i stavite boile bar 24 sata da upijaju i spremne su za ribolov...

 

Kad ulovim vremena napisat cu i neke stvari kojima sam doradjivao boile za ribolove i neke recepte od Moore komponenti... Bistro...

http://www.postimage.org/gxmJIQi.jpg

Link to comment
Share on other sites

Moorove komponente uz pravilno skladištenje mogu bez problema stajati 6 mjeseci,ali i duže.Tekući aditivi i esencije mogu puno duže npr od 1-2 god. Najbolje bi ih bilo držati u frižideru. :D
Link to comment
Share on other sites

cekao sam dok Tamara odgovori, imam brasna kupljena u 10 mj. pravilno su uskladisten. tj u mracnoj prostoriji di je hladno i na izgled i miris svojstva su ko prvog dana.... mislim da je vaznije znat za robu koju kupujemo koliko je stara tog trenutka kad je kupimo da bi mogli znat njenu pravu starost... ;) a za kemiju nema problema, stoji u frizideru i sve 5, samo sto je ja nekako prebrzo trosim pa se ne tigne pokvarit :D
Link to comment
Share on other sites

ja imam haring brashno koje koristim vec dve godinu cuvam ga u kutiji u podrumu i super je.Podrum ima konstantnu temperaturu.

 

Jučer sam razgovarala sa Mooreom i on mi je tako rekao,mada sigurno može i duže ,samo ovo je po pravilima. :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Samo da kažem da od danas kategorički tvrdim da je CC Moore jedna od najboljih firmi za šaransku prihranu!!!

Dobila sam rezultate sa terena po raznim zemljama i daleko odskače od mnogih firmi.Mogu samo reći da sam ponosna što sam dio njihovog tima! :D :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 6 months later...

Pošto vidim da neke interesiraju mixevi i ostale komponente od CC Moor-a ovdje mogu postavljati pitanja i dobivati odgovore u vezi istih.

CC Moor team iz Engleske će vam vrlo rado odgovoriti što vas zanima u vezi naših proizvoda.

Hvala

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...