Jump to content

CC Moore - pitanja,odgovori i sl.


Tami

Recommended Posts

pa rekoh ti... kupovao sam betain hcl najbolji na trzistu za mnogo manje para... ako nije bolji od nutrinog, losiji ne moze da bude... na osnovu toga pretpostavljam da je ista prica i sa glm-om... doziranje od 0.1% na 1kg miksa po meni ne moze da dodje do izrazaja sve i da je meseceva prasina a kamo li brasno zelenouste skoljke... kao sto preporucena doza betaina ne daje rezultat tako verujem da ni preporucena doza glm-a nije dovoljna... ipak, nutrine bocice dugo nisam koristio tako da ne mogu da uporedjujem ali ubedjen sam da 50g mkm glm-a bolje peca od 15g nutrinog... mozda gresim, nek bude da je tako  :pardon:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja se ogradjujem, ne znam za to pakovanje od 50g, pricao sam o njihovom £30/kg, koje je moglo da se kupi godiama kod njih bilo ko u online shop-u

Za to je komentar bio da vise kosta u nabavci od proizvodjaca nego to cudo koje se prodavalo kao glm. Prvi put sam ga kupio 2006. god i bacio posle par dana.

Sad ti milance povezi da su ovce za sisanje, nesto sto prodajes za 30, a onda ga prepakujes i prodajes za 110

Link to comment
Share on other sites

Ja se ogradjujem, ne znam za to pakovanje od 50g, pricao sam o njihovom £30/kg, koje je moglo da se kupi godiama kod njih bilo ko u online shop-u

Za to je komentar bio da vise kosta u nabavci od proizvodjaca nego to cudo koje se prodavalo kao glm. Prvi put sam ga kupio 2006. god i bacio posle par dana.

Sad ti milance povezi da su ovce za sisanje, nesto sto prodajes za 30, a onda ga prepakujes i prodajes za 110

ja takodje ne znam za pakovanje od 50g

 

problem je sto ja u tu pricu ne verujem... daj neki link sa cenom proizvodajaca, ja cu da probam da nadjem link koji smo dzoni i ja iskopali... cena u nabavci je smesna, a prepakivaci deru manje ili vise...

Link to comment
Share on other sites

evo sa vladinog linka jedna konstatacija... 

    50g   5e

  250g 10e

1000g 30e

 

hocete da kazete da unutra nije isti glm, da su razliciti proizvodjaci... nisu nego sto manje kupis vise te klepe... kao sto rekoh, neko klepa vise neko manje a proizvodnju im rade manje vise iste fabrike...

Link to comment
Share on other sites

Da, to je taj glm i liver sto je Vlada postavio linkove......a mene glm izadje 1300din 100gr,a liver oko 700din takodje 100gr.a,opste je poznato da bilo koji proizvod vise kosta ako je pakovanje manje(a primera radi i najobicnija cokoladica od 25gr. kosta vise nego od 100gr,kupis 4x25gr kosta vise nego jedna od 100gr)a takodje mislim da bi se moore vise koristio da imamo gde da ga kupimo u Srbiji jer ima dosta dobrih proizvoda....s tim da sa praskastim nikad nisam radio i ovo ce mi biti prva sezona,a mislim da u glavnom peca osnovni mix a ovo su samo mali dodaci za vecu atraktivnost...ako mix ne valja mozes staviti sta hoces ali riba nece pecati odnosno moze se uloviti par komada dok ne provali kakav je boil,a onda bunar :pecanje2:   :rofl:

Link to comment
Share on other sites

Ko god 'popusi' pricu da je 50g £5,a 250g £10 normalna poslovna politika, plus da je 1kg NZ GLM-a £30 MP cena, neka mu je sa srecom.

Ovde je ocigledan veliki problem sto pored velikog broja 'magova' koji lupetaju iz dosade i jer ima ko da ih slusa, mnogi nisu spremni da cuju info iz pr(a)ve ruke. Izmedju ostalog i moje.

Mene da 'boli djoka', pisao bih mnogo vise, al bi se onda mnogo manje prodavalo magle, a i definitivno bi mnogima bilo dosadno u zivotu...

Ovako je super

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ko god 'popusi' pricu da je 50g £5,a 250g £10 normalna poslovna politika, plus da je 1kg NZ GLM-a £30 MP cena, neka mu je sa srecom.

Ovde je ocigledan veliki problem sto pored velikog broja 'magova' koji lupetaju iz dosade i jer ima ko da ih slusa, mnogi nisu spremni da cuju info iz pr(a)ve ruke. Izmedju ostalog i moje.

Mene da 'boli djoka', pisao bih mnogo vise, al bi se onda mnogo manje prodavalo magle, a i definitivno bi mnogima bilo dosadno u zivotu...

Ovako je super

Samo ostro Shevchenko, vidim da se ti razumes u ove stvari, i treba neko ko ce  razjasniti neke stvari nama. pozdrav veliki

Link to comment
Share on other sites

Znaci svi smo "p..... pricu" kupujuci nutrin od 50gr? ili mozda jednostavno nece da pakuje drugacije?marketing je opasna stvar...... :rofl: svako zna sta radi i sta hoce,tako i ja hocu moor-e da probam pa makar i na moju stetu i opet kazem da peca mix a sve su ovo samo  dodatci za vecu atraktivnost....pecam iskljucivo na divlje vode i ima dana,nedelja,a cak i po mesec dana ne stavljam nista od hemije sem arome  zasladjivaca i malo aminokompleksa(ispod donje granice preporucene doze proizvodjaca) i imam fantasticne ulove :good:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

pecam iskljucivo na divlje vode i ima dana,nedelja,a cak i po mesec dana ne stavljam nista od hemije sem arome  zasladjivaca i malo aminokompleksa(ispod donje granice preporucene doze proizvodjaca) i imam fantasticne ulove :good:

Za divlju vodu ti i netreba vise osim proverenog dobrog mixa i minimalno amino!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

slazem se sa tobom otto,a kad je voda dosta napadnuta i svi rokaju napucane boile onda se mora preci i na akciju(dodavanje atraktora) inace nema ulova ode sva riba kod komsija... :sorry:  a posto ne bi skrenuli sa teme daj da vec neko odgovori na postavljeno pitanje,za glm i pure liver powder...od cc moore kolko se stavlja prolece,leto,zima?Tami pomagaj :help:

Link to comment
Share on other sites

Stigo cc moore... 8) sve lepo pise koliko cega,osim za liver jer je kako je luta rekao bez ogrenicenja ;) sad jos samo da krene sezona malo experimetisanja i udri :good:U svakom slucaju hvala na pomoci...

Link to comment
Share on other sites

Stigo cc moore... 8) sve lepo pise koliko cega,osim za liver jer je kako je luta rekao bez ogrenicenja ;) sad jos samo da krene sezona malo experimetisanja i udri :good:U svakom slucaju hvala na pomoci...
Jel to u neku radnju stigao ili si to ti nabavio nekim svojim kanalima?
Link to comment
Share on other sites

Nabavio svojim kanalima,kod nas nisam uspeo da ga nadjem....Imas ga u Madjarskoj a vidim zaiteresovan si verovatno imas iskustva sa cc moore-om....sta si ti koristio od brasna?

Lt-94,predigest,hering,sardine,megablend red,megablend sweet itd. Ali i dan dans lt-94 i predigest su mi neizostavn deo skoro svakog fish mixa.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...