Jump to content

CC Moore - pitanja,odgovori i sl.


Tami

Recommended Posts

:o koga bolan to interesuje?kad bi u vodu bacila 50 kg ljesnjaka uhvatila bi isto ko i s onim na slici ;)

 

Ako je moguče bez ovakvih komentara koji nemaju nikakve podloge.

Lijepo je pružena šansa AKO koga zanima da može dobiti odgovore. Koga pak ne zanima mogao bi se barem suzdržati od ovakvih komentara. Osobno lovim 4 godine na moore pa znam koliko to sve skupa može čovjeku-šaranašu donjeti koristi. Posebno one što se tiče lijepih ulova a da ne spominjem financijsku stranu.

Možda se ti ipak samo zezaš!?

Link to comment
Share on other sites

:o koga bolan to interesuje?kad bi u vodu bacila 50 kg ljesnjaka uhvatila bi isto ko i s onim na slici ;)

Pa ne znam,vjerojatno interesira onog ko lovi šarane a ti očito nisi među njima!!

Link to comment
Share on other sites

Za 2010 resio sam da pecam malo na CCmoore boileri,...

Ove godine sam cisto izprobao HELLRAISER Pineapple DUMBBELLs i normalni POP-UPS .

http://img192.imageshack.us/img192/2673/pineapplehellraiserdumbe.jpg http://img192.imageshack.us/img192/1606/perfectpineapplehellrai.jpg

 

 

i u ovo malo dipovao !

http://img682.imageshack.us/img682/6253/pineapplehellraiserdip3.jpg

 

Najbolji Pineapple pops koij sam do sada imao. I imao sam zaista dosta akcije na ove pops !

Link to comment
Share on other sites

To je samo početak. Masa prirodnih dodataka za boile gdje ponekad nemožeš odlučiti kojega izabrati. Slatke brige.

Sve topivo, od svega vrhunski prirodni signal i što je najvažnije sve prava hrana za ribu.

Meni osobno najača grupa su praškasti i tekuči atraktori-dodaci.

Od hidroizoliranih proteina, preko vrhunskog GLM preko enzimski tretiranih dodataka do squd liver praha.

Kod tekučeg dijela mi je največi gušt iskombinarati dip za natopiti boile izvana nakon kuhanja a zgleda ovako

Salmon krill ex---------150ml

Marineamino-----------150 ml

Mussel ex---------------100ml

Talin----------------------25ml

The key------------------75 ml

squid liver powder----2 jušne žlice

 

Te mješavine ide 20-30ml izvana na tople boile. Nose odlike:

-atrakcije

-vrhunski signal

-potpuno prirodni sastav

-čisto hranjivo

-nenapadna komponenta

No kako mogučnostima nema nikada kraja i poboljšanja su uvijek dobro došla napravimo još jedan atraktivni element. Kad boile popiju svu tekučinu i primjetimo da više nisu izvana toliko vlažne u vrečicu dodamo krill ili shrimp brašno. Sitne čestiče i ljušturice tih brašna se zalijepe za boilu, pokupe ostatke hranjiva i kao takve kad padnu u vodu stvaraju trag i dok idu prema dnu a isto tako na dnu kad se otope od boile nose sa sobom signale uokolo.

 

Ista kombinacija može iči za dip lovnih boili. Odvoji se 20-30 ml te mješavine tekučih sastojaka i doda 2 ml željenog mirisa i 1 čajna žlica soli za konzerviranje dipa. Dobro promješati i kad se sol ukomponira u dip dodamo lovne boile.

 

Ima tu još puno kombinacija i ovakvih a da ne spominjem mixeve koji se daju iskombinirati sa svim tim dodacima.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Sledece godine planiram da sam sastavim mix od CC Moore ovih proizvoda.

Na internetu sam nasao neke recepte i to: High Protein Mix,Belachan Mix, High Protein Fish Mix,Spicy Fish Mix,Shell Fish Mix. Mislim da su ovi recepti sa CC Moore ovog sajta. Da li je neko isprobao gore navedene mixeve?

Ili ako neko zeli da podeli svoja iskustva u sastavljanju mixeva sa konkretnim receptim ili barem nekog osnovnog recepata :help:

Interesu je me mixevi na bazi ribljeg brasna, liver,mesa i sa zacinom.

 

Hvala

 

Obicno idem na kratka pecanja zbog posla, najduze pecam 3 dana(weekend).

Link to comment
Share on other sites

Robin Red je TM (Trade Mark) firme Haiths, i samo oni mogu da nazovu taj proizvod Robin Red.

Ako se zove Robin Red, onda je Haiths-ov, pa prepakovan u ime firmi svih ostalih, tako da sve firme prodaju Haiths-ov R.Red uz eventualno neke sitnije dorade u boji i sl.

Ako nije Haiths-ov, nije Robin Red

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Robin Red je TM (Trade Mark) firme Haiths, i samo oni mogu da nazovu taj proizvod Robin Red.

Ako se zove Robin Red, onda je Haiths-ov, pa prepakovan u ime firmi svih ostalih, tako da sve firme prodaju Haiths-ov R.Red uz eventualno neke sitnije dorade u boji i sl.

Ako nije Haiths-ov, nije Robin Red

A tako dakle, hvala na odgovoru!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Imam nedoumicu oko glm extrata i pure liver powder od cc moore-a....

Koliko glm-a staviti na 1kg mixa s tim da imam svoj mix i jako dobro lovi,a isto me interesuje koja kolicina livera ide?

Nisam dosad koristio cc moore,a od sledece god. bih da pocnem da vidim kako ce se pokazati jer uglavnom svi koriste nutru i solara.... jos samo da napomenem da je u pitanju divlja voda i iskljucivo pecam na njoj sa dosta uspeha i svojim mixom.

Da li je dobro kombinovati glm i liver zajedno u mix i koji srazmer da koristim a da ne ubiju jedan drugog?

Hvala unapred na odgovorima i sugestijama  :help:

Link to comment
Share on other sites

Probao bih nesto drugacije od svih.....zato prelazim,a ako se ne pokaze kao dobar eto mene nazad na nutru  :yahoo: mada nadam se da ce mi neko vec pomoci ko je radio sa moore-om posto je vec naruceno......

Link to comment
Share on other sites

I ja sam cuo da je cc moore fantastican i zato i hocu da ga probam...ali i dalje mi niko nije dao odgovor za glm i pure liver powder, mada sam narucio dosta praskastih dodataka i brasna, ali o tome kasnije... Zaista bih zeleo da mi neko odgovori na pitanje jer je i sama tema o tome... 

Link to comment
Share on other sites

kazi ti nama mix pa ti mi kazemo koliko se dozira glm i liver  :D

 

salim se, trenutno se u srbiji malo teze dolazi do cc moore komponenti pa ih malo ljudi koristi... verujem da zbog toga izostaju odgovori... ja bih isao sa 30g-100g na kg mixa... mada za divlju vodu nema razloga da preterujes...

Link to comment
Share on other sites

Znam da se u Srbiji teze dolazi do cc moore-a pa mi donose iz inostranstva... A mix, mix ko mix, moze da sastaviti svako, samo daj masti na volju  :yahoo:  :yahoo:  :yahoo:  :yahoo:  Ako zatreba pomoc oko mixa uvek mogu da pomognem...  :a026:

Link to comment
Share on other sites

Uzmi taj GLM od CC i sipaj ga u vodu pa nam reci kako boji vodu

Pricao sa vlasnikom jedne od jacih UK firmi, vise kosta da se kupi nego sto ga CC prodaje u mp.

Kolko para tolko muzike, uvek bilo i bice

 

 

evo ja sam sad ubacio u vodu i pravo da ti kazem nije nista obojio... jel to lose ili dobro?

 

vlasnik te firme, koja god da je, je zivo bice od krvi i mesa i mora malo da pljuje konkurenciju, zar ne...

 

ovace su za sisanje... uvek bilo i bice.

Link to comment
Share on other sites

samo nesto da se nadovezem

sad gledam cenu tog glm od mura i koliko vidim oko 5-5.5funti je 50gr sto je oko 770dinara

a nutrin glm je oko 850 dinara 

e sad uzmimo da se stavlja isto 10gr na kilo ili kutija na 5 kila boila...

e uzmimo da neko napravi 100kila boila godisnje (sto realno retko ko pravi) dodjemo do toga da se potrosi 20kutija glm-a,e sad razlika u ceni na 20 kutija je oko 2000dinara

samo me zanima da li vredi petljati i probavati nesto da bi se ustedelo 17e na 100kila boila,ne kazem ja da je los taj  mur nego jednostavno da je bolji od nutre verovatno bi se vise prodavao posto je razlika u ceni skoro pa zanemarljiva...

ni jedan ni drugi prizvod se nije pojavio juce nego je godinama tu tako da se sigurno razlika neka primetila i odnos neki iskristalisao

 

 

sve ispod 25g glm na 1kg mixa je bacanje para, bio on nutrin ili bilo koji drugi...

 

poslednji put kad sam kupovao moore-ov glm kostao je ispod 5000din 1kg. doduse to nije bilo bas skoro... znaci razlika u ceni nije bila zanemarljiva, naprotiv... a verujem da bi se moore mnogo vise prodavao da ga ima na trzistu...

 

za istu kolicinu nutrinog glm moze kupi 3x veca kolicina glm od sbs-a ili mkm-a... mislis li da je nutrin 3x bolji... ne bih rekao... pricao sam vec, 100g betaine hcl human grade placao sam 4 dolara 100g renomiranog svetskog proizvodjaca suplemenata... mislis li da je nutrin bolji? ... ja mislim da nije.

 

evo moze djuki da nam kaze cenu po kojoj nabavlja ove komponente cc moore...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...