Jump to content

Izbor Masinice


Recommended Posts

pozdrav drugari,odlucio sam da uzmem stapove Strategy hi performance 13fita 3,5 libri,i sad je dosao na red da ih uparim sa nekim masinama,pecam na divljoj vodi,zabacaji su oko 100-120m a budzet mi je 70-80eura po masinici. za oko su mi zapale okuma custom black i distance surf,pa ako moze neka preporuka ili misljenje,bistro!
Link to comment
Share on other sites

Pazi koliko para toliko muzike, ali ovde to nije slucaj jer za male pare dobijas masinu koja radi perfektno, jedino baitruner je gore na spulni pa se moras priviknuti a ja ga nikad nisam ni koristio tako da ti nista ne znaci :)

Link to comment
Share on other sites

bogdane hvala na info,hanibalccc dodatno si me ubedio da ih kupim,hvala svima

Druze da nemislis da te ubedjujem u neke price ali ja sam licno prezadovoljan masinama i mogu ti reci da su bolje od nekih koje su skuplje od njih 

Link to comment
Share on other sites

Druze da nemislis da te ubedjujem u neke price ali ja sam licno prezadovoljan masinama i mogu ti reci da su bolje od nekih koje su skuplje od njih 

Od kojih su druze bolje ? nije zezancija...ozbiljno me zanima ? :)

Link to comment
Share on other sites

Od kojih su druze bolje ? nije zezancija...ozbiljno me zanima ? :)

Bozo to je samo moje misljenje , a u sustini nisam mislio konkretno na odredjenu masinicu . od raznih nekih proizvodjaca sam gledao masine kad sam sebi uzimao i gledao sam i skuplje masine poput daiwe , shimana itd meni su ove bile najbolje i najvise su mi se svidele ...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Od Okuma jedino sto je stvarno kvalitetno je Coronado i Longbow,ostalo je samo prelazno resenje,drugar je kupio te Custom nesto pre nekoliko,stavio ih je na KP da proda,covek koji je prosle godine poceo da peca kaze da su krs. Ako neko hoce moze ih kupiti povoljno,dacu mu broj.
Link to comment
Share on other sites

Ðavola krš,okuma custom black je mašina za svaku pohvalu. Lično moje iskustvo sa dosta izvađene ribe. Treba malo vremena da se navikne na brzu kočnicu ali radi bez greške. Za prvi ili početni komplet pribora ona je odlično rešenje. Možda Nije za aktivan takmičarski ribolov ali za naša prosečna pecanja sasvim korektna.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Milance,bolje sacuvati tih 50e nego dati za to,bio sam se nameracio za marker da je uzmem zbog spulne ali kad sam malo bolje video sta je to neka je drugom,kao sto sam rekao,PRELAZNO resenje.....

Link to comment
Share on other sites

pozdrav drugari,odlucio sam da uzmem stapove Strategy hi performance 13fita 3,5 libri,i sad je dosao na red da ih uparim sa nekim masinama,pecam na divljoj vodi,zabacaji su oko 100-120m a budzet mi je 70-80eura po masinici. za oko su mi zapale okuma custom black i distance surf,pa ako moze neka preporuka ili misljenje,bistro!

Link to comment
Share on other sites

pozdrav drugari,odlucio sam da uzmem stapove Strategy hi performance 13fita 3,5 libri,i sad je dosao na red da ih uparim sa nekim masinama,pecam na divljoj vodi,zabacaji su oko 100-120m a budzet mi je 70-80eura po masinici. za oko su mi zapale okuma custom black i distance surf,pa ako moze neka preporuka ili misljenje,bistro!

Javi se na pm mogu da te povezem za trio rex surf txsu 60 sa drugarom za 230e 3 kom

Link to comment
Share on other sites

za te pare od 8000din ne postoji bolja masinica od Tice Scepter.....sve te okume su igracke nasprem te Tice scepter.... ko je koristio Ticu zna sta pricam...a ovi sto ce da pricaju obrnuto nisu je koristili sigurno.. :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...