Jump to content

Pelagicevo - Korda Monster Carp


milisav

Recommended Posts

Prosle godine je bilo blokiran da moze da se gleda samo iz UK. Ukoliko ponovo bude slucaj potrebno je instalirati na komp ili na telefon neki od IP blocker aplikacija ili programa i problem resen. Tunnel bear je ona koju ja koristim za takve stvari. Daje mi mogucnost da sam izaberem odakle ce da se pokazuje da dolazi moj IP. Izaberem UK i teraj
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Verovatno pricas o ITV plejeru koji je kodiran da radi samo u UK. Sa IP blokerom se resava problem, ali samo u evropskoj uniji (saznao kad mi i instalacija blokera nije pomogla).
Ovo je drugi strim, radi provereno, ne treba instalacija nicega. Malo ume da prekida jer je preopterecen.

Ako sa tvojim nacinom fercera-jos bolje.

Link to comment
Share on other sites

Odgledao, but somehow I have feeling that we didn't show them really what the Bosnia and Serbia are all about. We could be better hosts :) I don't know is that releated to the people who were actual hosts or maybe that is the concept of the show. And what about that fucking point on the end, like hello world we are abusing dogs... Fuck you Hamidi, in the Bosnia dogs are still dogs, yeah u help them, by finding them hosts in UK now they are not fucking dogs they are bow dolls.

 

Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Odgledao, but somehow I have feeling that we didn't show them really what the Bosnia and Serbia are all about. We could be better hosts :) I don't know is that releated to the people who were actual hosts or maybe that is the concept of the show. And what about that fucking point on the end, like hello world we are abusing dogs... Fuck you Hamidi, in the Bosnia dogs are still dogs, yeah u help them, by finding them hosts in UK now they are not fucking dogs they are bow dolls.

 

Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk

Bas si ljut na nekog....

 

Nisi bio prisutan u Bosni kada je sve oko kerova ''pocelo'', tako sto je Hamidi stao na magistrali ispred Lovca kad je video kera kako vuce zadnje noge nakon sto ga je opizdio auto. Iskrene suze Hamidijeve kada niko od mestana nije bio ni najmanje zainteresovan da pokusa da mu ''pomogne'', tako sto ce barem da ga uputi na veterinara...uz konstataciju ''kazi mu da je ovo Bosna, tak'ih ce naci na svakom koraku, niko to ne jebe 2%''. Nisi, a ja jesam.

Obustavio je celu produkciju snimanja (koje kosta 80.000 eur po epizodi) na 4-5h dok se ne pomogne keru. 

Da skratim pricu, tom keru je platio operaciju i, nazalost, kolica invalidska na kraju, sve od svoje love, a onim kerovima sa jezera vakcinacije, cipovanje, pasose i transort /put/dom u UK da ne bi zavrsili sa slomljenim nogama i kicmom u jarku nekom ili, jos verovatnije preparirani sacmom od strane lokalnih lovaca. Usput, donira regularno svratistu koje je pokazano na filmu ne male mesecne iznose, a opet svojih licnih para i spojio razne fondacije za humanitarnu pomoc.

 

Jos uvek ti nije glupo za ''Fuck you Hamidi?''

 

Od mene ima naklon do poda

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

A da malo razmislis dublje o tome, da se zapitas koliko djece ima problem zdrastveni, egzistencijalni... Zaustavio snimanje na 4-5 sati zasto radi marketinske kampanje jer pored price o saranima iz Bosne plasiracemo pricu u Englesku o tome kako mi jebemo pse udaramo ih autima. Daj, molim te, ako ti ne vidis dalje od brda popni se na brdo. Sigurno pse tretiraju bolje u Iraku, Iranu ili nekoj A zemlji odakle je njegovo porijeklo... To sto su neki analni alpinisti ne moramo biti svi... To sto neki vjeruju BBS, CNN, RTS, RTRS-u ili necemu ne moramo svi. To sto su tu kuju sa Pelagiceva I neki drugi voljeli, to sto sto je ona kuja, ma jebo to... Bravo Hamidi spasavas pse iz okrutne Bosne.

 

Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

A da malo razmislis dublje o tome, da se zapitas koliko djece ima problem zdrastveni, egzistencijalni... Zaustavio snimanje na 4-5 sati zasto radi marketinske kampanje jer pored price o saranima iz Bosne plasiracemo pricu u Englesku o tome kako mi jebemo pse udaramo ih autima. Daj, molim te, ako ti ne vidis dalje od brda popni se na brdo. Sigurno pse tretiraju bolje u Iraku, Iranu ili nekoj A zemlji odakle je njegovo porijeklo... To sto su neki analni alpinisti ne moramo biti svi... To sto neki vjeruju BBS, CNN, RTS, RTRS-u ili necemu ne moramo svi. To sto su tu kuju sa Pelagiceva I neki drugi voljeli, to sto sto je ona kuja, ma jebo to... Bravo Hamidi spasavas pse iz okrutne Bosne.

 

Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk

Zasto bi ja ili Hamidi trebalo da se zapitamo koliko dece ima zdravstvenih ili egzistencijalnih problema u ovoj temi Monster Carp epizode iz Bosne?

 

Ne poznajes momka, tako da je tvoj stav da budes negativan i ignorantan donekle i ''razumljiv''. Ne bas mnogo, ali donekle...

Taj momenat o kome pises (o udaranju i kako kazes jebanju kerova) da je deo njegovog marketinskog uma nikada nije ni pomenut u epizodi, niti je bilo sta od toga snimano kako bi kasnije bilo ''zloupotrebljeno''. Ozbiljno me tera  da pomislim da epizodu nisi ni pogledao, vec se na jedan odlucio da ti njima objasnis neke stvari.

Dobio si info iz prve ruke o tome kakav je covek pre svega (osetljiv, pazljiv, predusretljiv, velikodusan), a onda i sve ostalo koje cenimo mi koji ga znamo decenijama, a, gle, nikakvu korist od toga nemamo (zamisli to?!) osim onu najvazniju - ljudsku gromadu u svom okruzenju

 

I jos jednom da ponovim pitanje sa pocetka odgovora ''Zasto bi ja ili Hamidi trebalo da se zapitamo koliko dece ima zdravstvenih ili egzistencijalnih problema u ovoj temi Monster Carp epizode iz Bosne?''. 

Hamidi i ja se pobrinuli da damo skroman doprinos resavanju egzistencijalnih problema makar za jedno dete, kroz popularizaciju jezera i mesta medju Englezima koji bi tu trebalo da trose ne mala sredstva za uzivanje na jezeru. Ali izgleda da oni koji odlucuju imaju slican stav kao i ti...''FUCK YOU HAMIDI, we are having it all to ourselves''

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ovo za djecu se odnosilo ne samo za Bosnu nego na citav svijet. Koliko je para potroseno da se tri psa odvedu u Brtaniju? Ti mislis to je Hamidi platio. Sto samo u emisiji o Bosni Hamidi spasava kerove. NEMA pasa nigdje drugo I nigdje drugo na planeti zemlji pse ne udaraju auti. Jebote, sta ce biti kad ode u Kinu gdje kulturoloski prihvatljivo da se jedu psi. Mogao je mozda I par svinja spasiti od pokolja. U Madjarskoj nije imao problem da jede sarana... Rostilje od mesa... Mogao je I njih transportovati u humanu Brjtaniju gdje ce se o njima bolje brinuti. Uh, kako je to licemjerno I od tebe I od njega I od svih sto uzdahnu od jebene humanosti kad vide spasene I udomljene pse.

 

Tvoja prica se zasniva na tome kako ti znas Hamidija. Mislim napisao si to vise nego jednom, VAO, aplauz. To je onaj Milisav iz pizdica sto zna Hamidija. Ne moras se Milisave naklanjati do poda, dovoljno je negdje do visine struka, mozda dobijes I saku boila, zauzvrat pusti im nek spasavaju pse po Bosni od groznih ljudi koji zive ovdje.

 

 

 

Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

A ovo sve ima veze sa ribolovm na koji konkretno nacin?! Nemojte drugari nastavljati ovu raspravu ovde. Imate pp

 

Forum - razmena iskustava, misljenja i sl, a tema je Korda Monster Carp snimano na Pelagicevu, a sve to ima veze sa ribolovom

 

Nema nastavka rasprave, ja sam svoje rekao. Da mi cvile jaja za Dexterovo misljenje, mozda bih i odreagovao na njegov bezobrazluk i provociranje. Ovako-uklapa se u kulturolosko prihvatljivo stanje iskazano u vicevima, ali je i naucio i malo engleskog 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ovoj belosvetskoj gospodi je trebalo objasniti kad već crtaju mape da je Kosovo deo Srbije a ne država za sebe,jednom je nacrtano ko država a drugi put izostavljeno iz teritorije Srbije

Neznam da li to niko nije primetio ili jeste ali bolje da se cuti jer su dosli neki poznati frajeri u naše krajeve pa nemoj da nam zamere nego bolje da ćutimo i po mogućstvu skinemo gace

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ovoj belosvetskoj gospodi je trebalo objasniti kad već crtaju mape da je Kosovo deo Srbije a ne država za sebe,jednom je nacrtano ko država a drugi put izostavljeno iz teritorije Srbije

Neznam da li to niko nije primetio ili jeste ali bolje da se cuti jer su dosli neki poznati frajeri u naše krajeve pa nemoj da nam zamere nego bolje da ćutimo i po mogućstvu skinemo gace

 

Objasnio im je onaj koji se pita za sve vec neko vreme jako lepo u intervjuu za Guardian pre par meseci ( https://www.theguardian.com/world/2018/apr/26/now-chance-kosovo-deal-serbian-president-what-cost-aleksandar-vucic )

 

Ovi momci ne umeju ni da izuste Kosovo kako treba jer ih to u zivotu ne interesuje

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sreca pa se potrefilo da se nasli i kerovi tu slucajno, inace bi bila neka druga pljuvacina, tipa, namerno su upecali 77 riba da bi nam uvaljivali Kordu koja nam ustvari ne treba i nicemu ne sluzi osim za otimanje para nama strucnjacima
 

Link to comment
Share on other sites

Ljudi bijesni na Hamidija i na kerove!  STRAHOTA! 

 

Vi sto vam smeta sto lik iz svog dzepa spasava kerove, imam pitanje za vas ali pod uslovom da mi odgovorite krajnje iskreno?

 

Koliko ste kerova nahranili, sklonili ili udomili i isfinansirali njihovo sklanjanje sa ceste? Tu ne brojim ako ste otisli u neku odgajivacnicu i tamo uzeli kera i kupili ga za sebe, nego me zanima podatak koliko ste pasa lutalica zbrinuli vec kad se brinete za druge i zbog tudjeg dzepa? 

 

Hvala na odgovorima! 

 

 

PS: vidjeti Hamidija kako 5 buhljivih kerova trpa u svoju vrecu za spavanje kako bi im bilo toplije i kako zajedno sa njima spava u istoj, zaista nesto vrijedno paznje.

Ako mislite da nije, probajte uraditi isto, ja licno nikad ne bih. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...