Jump to content

Monoštorski rit


Guest kristijansombor

Recommended Posts

Ako ti je brat ono u broliju je onda bio incest!!! :bad:

Brate Sone sto si ljubomoran na nase uspomene iz Brolija? Ustvari posle onoliko rakije koju si popio na Morovicu i ti u mom secanju imas istaknuto mesto ( ja udario recku). A sad bih zamolio naseg dragog druga ( Shikija)istaknutog clana GLBT populacije da ne kvari vise ovako divnu temu svojim bolesnim komentarima!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
sve kombinacije su dipovane u DD baits Monster Crab dip i rade podjednako. Pored ovoga koristimo jos i Plum Shellfish domace izrade kojim obilno hranimo i fenomenalno radi i na koji je kolega imao u noci sa srede na cetvrtak 5 sarana od 5-11kg.
Link to comment
Share on other sites

sve kombinacije su dipovane u DD baits Monster Crab dip i rade podjednako. Pored ovoga koristimo jos i Plum Shellfish domace izrade kojim obilno hranimo i fenomenalno radi i na koji je kolega imao u noci sa srede na cetvrtak 5 sarana od 5-11kg.

 

Jos jedno pitanje,mada je vezano za slicnu vodu,dokle pecas na MonsterCrab,mislim do kraja sezone ili samo dok je sad vruce??Da li menjas nesto kad pocne da se hladi voda?

Link to comment
Share on other sites

monster crab smo počeli da forsiramo ove godine. Do sada su favoriti bili riba-jagoda, plum shellfish i jagoda-bergamot-cream domaće izrade. Sve kombinacije su se dobro pokazale tokom cele sezone samo što jagoda-b-c ima malu prednost na samom početku. Na delu jezera na kojem mi pecamo sezona rano završava, već krajem septembra jer se onda riba povlači u dublje delove koji su nam teško dostupni jer je u zadnjih par godina zabranjena upotreba kako benzinskog tako i električnog motora za čamac a do tih mesta ima i po par km. Jeste da volim da veslam ali ne baš toliko :D
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Kristijane da te pitam koji najlon koristis(vidim crveni) i koju debljinu?

Bio mi drugar pre koju godinu da peca na tom potezu ali nisam zapamtio koja je voda tj ime jer postoje vise voda i sve pohvalno je rekao.Teska voda za pecanje!Dobar si nema sta!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...