Jump to content

peskara zr


olivaro

Recommended Posts

oktobar 15-18 ponovo pecanje 72 sati :happy-bouncyshadowgreen: bice tesko

do sad je bilo lako, ili slabija konkurencija?

postoji li spisak potencijalnih konkurenata ili pak prijavljenih ekipa?

nikad nije bilo lako nit je konkurencija slabija.nisam mogao fizicki da izdrzim ,do polovine takmicenja sam bio treci.

1-ct arandjelovac 147kg

2-carp sistem zr 128kg

3-ct linc 118kg

4-lose zabacivanje 110kg

5-servis import ns 109kg

6-gubik becej-olivaro 83kg

9......

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
  • 1 year later...
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 4 months later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Inače cena dozvola je 1500 din dnevna a 8000 din godišnja.I može da se iznese 1 šarko do 5 kg.Tako sam juče čuo od jednog drugara.Biće lepog pecanja

1500 din 24h nema poludnevne dozvole a godisnju kosta 8000 din mozes da kupis samo ako imas redovnu dozvolu koja kosta 5200 din
Link to comment
Share on other sites

Cena 24h pecanja je 1500din, cena godisnje dozvole je 8000 za jezero ali je uz nju obavezna i dozvola za sve vode koja je cini mi se oko 5000din,

a odnosenja ribe nema sigurno mislim na sarana i amura. :smile:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Koliko znam RS Vojvodina je prvo odredio 2000din ,na sta su se iz KSR Banat zalili...Njihov predlog je bio 1000din.

 

RSV je na kraju doneo konacnu odluku 1500din za 24h. Uz tu dnevnu ne treba niti jedna dozvola.

Link to comment
Share on other sites

Moram da pitam nešto jer ne znam, a hoću da pecam ove godine tamo.

Kada je rađena kategorizacija vode po kojem principu je doneta odluka da se za to jezero kupuje dodatna godišnja dozvola čija je cena 8000 dinara, a ja imam regularnu koju sam kupio za 5000 (uklj. članarina) Jel to sada u privatnom posedu?

Link to comment
Share on other sites

Nije privatno i dalje pripada ksr banatu na koriscenje. Uvek je postojala posebna godisnja dozvola koju su kupovali clanovi udruzenja.

Samo je sada drasticno skuplja =@

i naravno ko placa dnevnu od 1500din netreba mu ni jedna druga dozvola

Link to comment
Share on other sites

Od danas se zvanicno moze pecati na Peskari, dozvole se izdaju i sve opet funkcionise kao nekada davno !!!

 

 

Cestitke KSR Banatu, trebalo je ovoliko cekati i izboriti se da riblji fond i voda ostanu sacuvani. :clapping: :clapping:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Od danas se zvanicno moze pecati na Peskari, dozvole se izdaju i sve opet funkcionise kao nekada davno !!!

 

 

Cestitke KSR Banatu, trebalo je ovoliko cekati i izboriti se da riblji fond i voda ostanu sacuvani. :clapping: :clapping:

E V E- M E ! ! !

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...