Jump to content

peskara zr


olivaro

Recommended Posts

Dozvola jeste obavezna nazalost tako je,nisu to hirovi kluba nego to trazi Rsv. Ko nema godisnju dozvolu placa dnevnu kao sto vazi za Tisu,Tamis itd.

a sto na zalost,sto treba da bude zalost sto treba da se ima dozvola... da je srece pa da na svakoj komercijali svako ko hoce da peca mora da ima godisnju dozvolu....

vise puta je pisano o tome,ali ako je najveci problem platiti 6000dinara dozvolu pored svog pribora,mamaca,boila od 32eura,dozvole 1300din za 24h... onda mislim da nema smisla ni ici na pecanje

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

a sto na zalost,sto treba da bude zalost sto treba da se ima dozvola... da je srece pa da na svakoj komercijali svako ko hoce da peca mora da ima godisnju dozvolu....

vise puta je pisano o tome,ali ako je najveci problem platiti 6000dinara dozvolu pored svog pribora,mamaca,boila od 32eura,dozvole 1300din za 24h... onda mislim da nema smisla ni ici na pecanje

:good: :good: :good:

Link to comment
Share on other sites

Najveca je glupost sto ne postoji mesecna, tromesecna, poligodisnja dozvola ili ako vec ne moze tako onda godisnja dozvola koja nije vezana za kalendarsku godinu nego vazi 12meseci od datuma kupovine
Link to comment
Share on other sites

a sto na zalost,sto treba da bude zalost sto treba da se ima dozvola... da je srece pa da na svakoj komercijali svako ko hoce da peca mora da ima godisnju dozvolu....

vise puta je pisano o tome,ali ako je najveci problem platiti 6000dinara dozvolu pored svog pribora,mamaca,boila od 32eura,dozvole 1300din za 24h... onda mislim da nema smisla ni ici na pecanje

Nisam stigao da ti u potpunosti odgovorim,i dalje stojim da jeste glupo da ti neko trazi godisnju dozvolu uz vec onu koju platis na samom reviru. Opet ponavljam da to bas nikakave veze nema sa klubom Ksr Banat,al pravila su takva! Sve u svemu svako ima neko svoje misljenje u vezi sa tim al naj bitnije od svega je da je pecanje na Peskari ponovo dozvoljeno i da su svi dobro dosli na definitivno najbolji revir u Srbiji!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Nisam ja ni rekao da ima bilo kakve veze sa ksr banat ili ljudima tamo,ili peskarom....  nego uopsteno 
Tamo sam bio samo 2 puta u zivotu i nikog i ne poznajem,za ta dva puta sam video da su svi ljudi jako fini i pristojni.
Hocu samo da kazem ako nije problem dati 1300dinara za 24sata pecanja zasto je problem dati 6000dinara za 8760 sati pecanja

iskreno drago mi je (iako ne pecam tamo,i neverujem i da cu) sto je pusteno pecanje,jer znam koliko ljudi ima sto voli da peca tamo i odusevljava se iz nekog razloga tom vodom... imace gde da uzivaju

Link to comment
Share on other sites

Svi ste upuceni da nije vlasnik jezera vec samo korisnik Ksr banat a da RSV se i dalje pita za sve.Mislim i podrzavam sve ljude dobre volje koji su od smetlista napravili ovaj revir za ponos svih nas a i ovo sto su uspeli da izdejstvuju da pecamo za neke pare.

Koliko se da primetit,njima bas nista lako ne ide oko te vode,a dobro je sto su dobili od grada vlasnistvo nad zemljom okolo jezera i samim tim omogucili ovo sto sad imamo kao dilemu skupo ili jeftino pecanje.

 

Kad nije moglo da se peca,zasto ne moze.Sad moze a skupo,da je zabadava rekli bi pokrali su ribu pa sta da pecamo!!!!!

 

O Boze blagi,udesi sarandzijama pa da svet bude perfektan! :help:  :help:  :help:

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pozdrav svim forumašima! Tek da ne bude lutanja, te da sve bude jasno oko pecanja na jezeru Cepel... Pecanje na reviru se obavlja na osnovu članstva u klubu KSR Banat, što nije posebno nedostižno...dovoljno je da izrazite želju te da na licu mesta ili poštom dobijete ČLANSKU kartu kluba , koju placate jednokratno za tekuću godinu..promotivna cena za 2014. god je 200,00 din. Nosite je svaki put sa sobom kada idete da pecate na Revir Cepel. Sa tom članskom kartom, vrlo uskoro, moći ćete da koristite I usluge klubskog šanka na jezeru, po popularnim, klubskim cenama pica. Zatim, za Vas je poželjno da posedujete važeću jedinstvenu ribolovnu dozvolu za RS za 2014. godinu, bilo kog korisnika..( u suprotnom, bicete u obavezi da platite dnevnu 24-časovnu dozvolu  doo RSV u visini od 1000,00 din), koju ste takođe, u obavezi da nosite sa sobom, te da je pokažete na uvid domaćinu jezera ili ribočuvaru doo RSV prilikom dolaska na jezero. Na kraju, visina naknade za boravak u klubskom ribolovačkom kampiralištu je 800,00 din za 12h pecanja, a 1300,00 din za 24h pecanja na jezeru. I to je to... moguće je da  sve ovo deluje komplikovano kada se čita, ali je u praksi daleko jednostavnije...pogotovo ukoliko posedujete famoznu jedinstvenu godišnju dozvolu... Tada placate pomenutu naknadu kao I na bilo kom drugom reviru ... Slavko Čolak

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

A jel mogu ja samo da pitam ko je odlucivao o cenama dozvola 12h 800din 24h 1300 din?

jel to bio neki uslov rsv da bi se dobila voda,ili je ksr banat imao tu slobodu da sam formira cenu dozvole?

Pitaj Popova on zna

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

A jel mogu ja samo da pitam ko je odlucivao o cenama dozvola 12h 800din 24h 1300 din?

jel to bio neki uslov rsv da bi se dobila voda,ili je ksr banat imao tu slobodu da sam formira cenu dozvole?

Nije to bio uslov Rsv-a ali deo novca od kupljene dozvole ide pomenutom savezu. Prosto receno od svake prodate dozvole lupam sad 30% ide Rsv-u. Pa je zbog toga takva cena da bi i klub mogao da funkcionise tacnije jezero. Da se razumemo sve sto se radi i radilo na Cepelu zasluge su clanova Ksr Banat i svi koji dolaze na jezero znaju da je jezero uvek bilo uredno i cisto da su mesta sredjena,trava pokosena itd.......  Gore je navedeno da treba da pocne sank sa radom,tusevi se prave,ogradjuje se jezero tacnije vec je ogradjeno itd.....  Jos jednom da kazem da su svi pravi ljubitelji ribolova dobro dosli na ovo predivno jezero.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...