Jump to content

DRUZENJE EX YU CARP


nesa

Recommended Posts

Mislim da ove godine od naseg druzenja nece biti nista.Zato dajte prijedloge za sljedecu godinu i skupljajte novce!

Jedino ako imate neodoljivu zelju da se to ipak odrzi. :D

zasto mislis da nece biti.

netreba tu neka bog zna kakva mudrolija i vreme

treba samo imati volje da se to odrzi

Link to comment
Share on other sites

Nisam se ukljucivao u temu ali da iznesem i ja svoje misljenje-

Po meni bi druzenje trebalo organizovati kod nas u Srbiji mislim i tvrdim da za to ima uslova samo treba zelja i volja da se nesto tako sprovede naravno svi su dobrodosli nevidim razloga zasto ici van granica imamo i mi lepe terene i mesta za organizaciju takve manifestacije

pozdrav Djordje

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nema plagijata svako moze da organizuje druzenje gde mu odgovara i gde je dobrodosao,druga je stvar sto smo mi podeljeni i vladaju svere razlicitih interesa i svako vuce na svoju stranu to samo govor o tome kakav smo narod,nazalost vojvodjani na jednu mi na drugu a svi zele druzenje pravi mazohizam
Link to comment
Share on other sites

Nema plagijata svako moze da organizuje druzenje gde mu odgovara i gde je dobrodosao,druga je stvar sto smo mi podeljeni i vladaju svere razlicitih interesa i svako vuce na svoju stranu to samo govor o tome kakav smo narod,nazalost vojvodjani na jednu mi na drugu a svi zele druzenje pravi mazohizam

ZAVADI PA VLADAJ

Link to comment
Share on other sites

Nema smisla da se kvari tema, ali ja ne poznajem ni jednog "vojvodjana" koji je takvog razmisljanja, a i da poznajem, taj mi sigurno ne bi bio prijatelj! Imam mnogo prijatelja u Bg i juznije i svi su fantasticni ljudi!!! toliko od mene

A sto se tice glasanja mislim da je to najbolji predlog, saom vec se zna unapred da Conoplja pobedjuje sigurno :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:

Link to comment
Share on other sites

Nema smisla da se kvari tema, ali ja ne poznajem ni jednog "vojvodjana" koji je takvog razmisljanja, a i da poznajem, taj mi sigurno ne bi bio prijatelj! Imam mnogo prijatelja u Bg i juznije i svi su fantasticni ljudi!!! toliko od mene

A sto se tice glasanja mislim da je to najbolji predlog, saom vec se zna unapred da Conoplja pobedjuje sigurno :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:

 

Ono sto sam pisao neodnosi se na dobronamerne vec na pojedine sa foruma *** koji ga vode,verovatno nebi ni naceo temu da nisi spomenuo plagijat te me je to pokrenulo da iznesem misljenje ali da neskrecemo temu stavljajte na glasanje :violin:

Link to comment
Share on other sites

Samo cu jos reci da mislim da sve to sto se desava je iz cistih poslovnih a ne geografskih razloga :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Slazem se sa tobom potpuno si upravu ali ima malo i geografije ali nemoj da skrecemo temu nego da vidimo predloge gde i kad odrzati druzenje

Link to comment
Share on other sites

DRUGA POLOVINA AUGUSTA MOŽE. Posle dužeg vremena sam pročitao postove sa ove teme i prosto mi je bilo čudno da dosad još nije rešeno šta i kako. Nezahvalno je prijavljivati se ta neke virtuelne termine (zato i napisah druga polovina augusta) jer se ne zna kad je tačno. Naravno da je cena jedan od uslova za većinu nas koji osećamo krizu ali ona i nije presudna. Nadam se druženju i pozdrav svima.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...