Jump to content

DRUZENJE EX YU CARP


nesa

Recommended Posts

dali mozete da me obavestite ako bude bilo otkazivanja pa da se tad prijavi ekipa , jer zasto bi sad prijavljivao ako nema mesta a da placam kotizaciju ili deo kotizacije ,ako uopste i ne bude nekog otkazivanja.
Link to comment
Share on other sites

samo treba izdejstvovati sa organizatorom da bude poludirigovan zreb da budemo blize..... :)

Vlado ja ti zelim da pecas pored novakovica on ce da hrani po sest mesta levo i desno tako da ti ne moras nista da nosis kad ga bratic nahrani
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

dali mozete da me obavestite ako bude bilo otkazivanja pa da se tad prijavi ekipa , jer zasto bi sad prijavljivao ako nema mesta a da placam kotizaciju ili deo kotizacije ,ako uopste i ne bude nekog otkazivanja.

Najbolje je da prijavite ekipu ne morate nista sad da placate, bilo bi glupo da dajete deo koatizacije a da se ne zna da li cete pecati. Ako neka ekipa odustane prva ispod crte upada na njihovo mesto jedino tako je ispravno i realno.

Link to comment
Share on other sites

Na 24 ekipe, a do sad je prijavljeno 25. Ali verujem da ce biti otkazivanja ucesca zbog raznoraznih obaveza.

Najbolje je da prijavite ekipu ne morate nista sad da placate, bilo bi glupo da dajete deo koatizacije a da se ne zna da li cete pecati. Ako neka ekipa odustane prva ispod crte upada na njihovo mesto jedino tako je ispravno i realno.

pa onda je prijavljujem odma kao 26. pa vucemo crtu i kad 2 ekipe otkazu mi smo 24.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
Izvinjavam se organizatorima ako nisam detaljno procitao sve postove ali mi se cini da nigde nije spomenuto da li svaki slan ekipe (ako ih je 3 i vise u ekipi) peca na 3 stapa ili ekipno na 6 i moze li se koristiti camac za prihranu , jer ipak ovo i nema neki veliki takmicarski karakter a ipak je lakse camcem nego raketom.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...