Jump to content

DEBELJACA II KOLO


Recommended Posts

1.Big Carp Gricko - boks 4 - 155 kg

2.CT BASS - boks 6 - 60 kg

3.CT Svet Pecanja - boks 3 - 46 kg

4.CT B i D Elite - boks 10 - 37 kg

5.CT J i Z - boks 9 - 35 kg

6.CT Nove Nade - boks 5 - 29 kg

7.CT Enigma - boks 2 - 17 kg

8.CT Full Ruma - boks 7 - 15 kg

9.Carp Lider - boks 1 - 0 kg

 

sadasnja statistika kako Prda javlja ...

poz

Link to comment
Share on other sites

1. CT BIG CARP RUMA II 267.32 box 4

2. CT FUL RUMA 158.58 box 7

3. CT ZLATNA RIBICA 157.70 box 8

4. CT J & Ž 151.80 box 9

5. CT BASS 131.38 box 6

6. CT B#D ELITEE 113.58 box 10

7. CT ENIGMA 102.24 box 2

8. CT SVET PECANJA 79.70 box 3

9. CT NOVE NADE 59.62 box 5

10.CT CARP LIDER 17.52 box 1

_____

ukupno 1239.44

 

Najveća riba 15.64 ekipa CT BIG CARP RUMA II

Link to comment
Share on other sites

Nemoj da te neko ubedi kako na sedmici ili osmici nije bilo trideset kila ribe,okupalo se stotinu komada za dva dana.

Nije isti nacin pecanja kad na vodi niko nije pecao pre,kad je neko otpecao nedelju dana ranije sest tona,kad je baceno petsto sesto kila boila ko zna kako napravljenih.

tada hranjenje i odsecanje moze da posluzi da samo sebe zatvoris.

I dalje sam misljenja da smo sami sebe zatvorili,da smo bacili desno kukuruza ostali bi na pedeset sezdeset kila.

Pogresio sam sto nisam bio dosadan jer verujem da onda nebi dozvolio da Zoran hrani,jedino tebe slusa.

 

Na koji nacin sam razmisljao tamo.Inace izanaliziram svako pecanje i sad mi je jos zalije.

 

Na levoj strani pet udaraca dok nije nahranjeno,sa prvim hranjenjem staje aktivnost narednih desetak sati i vise.

Ustvari celu noc nije bilo ribe i sutra do podne,jutarnji cug se preskace jer je jos nahranjeno.

Tu vise nije trebalo baciti ni zrno kukuruza,serija tri cetiri ribe i opet raketa,kraj pecanja.

Vec se videlo da kukurz samo smeta,ali nahranjeno uvece jos sa jos par kila kukuruza i upecano dve ili tri ribe u narednih dvadeset sati.

 

Desno hranjeno malo sa praskastom i pecana riba koliko toliko ali dovoljno da budemo drugi.

Noc nahranjena dijeatalnom hranom dala cetrdesetak kila,da se zatvaralo sa te strane nebi upecali nista jer je riba totalno stajala sa radom na mestu hranjenim kukuruzom.

sa Zoranom mogu popiti pice ali pecati nikad vise,posle prespavane noci mi je jos gore jutros ustao u cetiri ko vampir nemogu spavati koliko sam se iznervirao. :evil:

Link to comment
Share on other sites

Ma bre opušteno...znaš da ja i ti nismo nikog zatvarali,a mislim da nismo pogrešili....Zoran je mislio da zna ,ali najgore je što je sve na jezeru ubedio da si ti kriv zbog praškaste ...pa me svi zovu da mi to saopšte,a i osudjuju nas što smo dozvolili sedmici da bude druga. Ima dana ! :idea:
Link to comment
Share on other sites

Vidi Prrrrrdo , Vojkan je jako subjektivan nego on se uplašio da ne izgubi mesto u ekipi :lol: :lol: :lol:

Navik`o sam ja da se Prda qrva unaokolo...ali...uvek se vrati...nema njemu lepote bez njegovog brolija... ;)

BTW, kakva ste ekipa, ni Rebeka ne bi "pecala" s Vama... :D

Link to comment
Share on other sites

Prdo apsolutno si u pravu,posle vikenda gde je upecano 6 tona bez rakete trebali ste hraniti samo boilama i praškastom malo spuštati ribu, a naravno sve to krajnje umereno. Ipak mislim da si morao sa isforsiraš gornji desni ugao i prolaz ka 8 u pravcu platforme. Ja sam vam i zato poslao slike jezera bez vode da bi ste videli konfiguraciju terena i orjentisali se po tome. Mislim da si upravu što se Zorana tiče ,on je jako težak za pecanje,pošto misli da sve zna. Sujeta u medicini i ribolovu ne sme da postoji, ako ne znaš ili pitaj pa nauči ili ćuti!!!!!!!!!!!!!!!

POZDRAV ZA PRDU MAGA RIBOLOVA

Link to comment
Share on other sites

neces verovati ali na tom prolazu nisam imao nijednu ribu iako su rekli da je to prolaz kuda riba ulazi kod nas.

Svo vreme je jedan stap bio tamo u desnom cosku cak su i leve cepove gadjali sale i Zoran i nista.

Sve ribe sam dobio ispred sebe na petnaestak metara na sred boksa kao i kod ostrva i sve u bas plitkoj vodi.

U tim prolazima nista,cak ni u tom prema sedmici jer ako riba tuda prolazi morala bi barem jedan da se upeca za to vreme.

Link to comment
Share on other sites

Sve ribe sam dobio ispred sebe na petnaestak metara na sred boksa kao i kod ostrva i sve u bas plitkoj vodi.

 

 

Ipak si ih našao :)

 

a prema 7 ici, tačno po sredini sajle, ako ubacuju vodu, onda skroz u ćošak

Link to comment
Share on other sites

JAOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO pa ja sam bio osmi sa 210 kg a vama sam servirao sve od slike jezera bez vode do mesta gde se lovi riba I TU SREDINU SAM VAM NAPISAO U MAILU ____TU POSTOJI JEDNO POVEĆE UDUBLJENJE_______ima sve na slikama ,,,,,,ali džaba . MOj Prdo da si bio sa pravim ribolovcima a ne ovom dvojicom foteljaša predsednika bilo bi ti sigurno bolje......... :evil: :evil: :evil:
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...