Jump to content

"ŠATRINCI" III BASS CARP CUP


Recommended Posts

28-30 avgusta 2009 biće održan III BASS CARP CUP- na jezeru u Šatrincima.

Takmičenje počinje 28.08 u 17h. Skup takmičara je u 15 h kada će biti izvlačenje mesta.Takmičenje traje do 30.08 u 14h. Posle toga je dodela nagrada.Prijava je do 25.08.2009.

Kotizacija je 3 000 din peo ekipi.

 

Nagrade

Robne + pehari

+ najveća riba

 

 

PRAVILNIK isti kao na predhodnim cupovima

 

 

" Budite deo nove priče i povratka još jednog starog jezera na pravi put "

 

SRD Bass Surčin

Link to comment
Share on other sites

moj Maksonja sta sam ti ja pricao o nabedjenim pecarosima.

tamo gde treba da se namucis da upecas sarana ni ne idu.

Kako da se osramote i ne upecaju nista.

Meni to nije problem posto na vise izlazaka nisam upecao sarana nego sto jesam i to nesmatram nikakvom sramotom.

Divlje vode su pravi ispit.

Link to comment
Share on other sites

auu pa gde se nađoste vas dvojica zajedno,nema veze i jedan i drugi letite u vodu, s tim što će predsednik da uleti dostojanstveno kako dolikuje predsedniku. hehehehehheheheeh :clap: :clap: :clap:
Link to comment
Share on other sites

termin se poklapa sa memorijalom DJoleta Sucevica na Pelagicevu,postoji li neka mogucnost da se odlozi za nedelju dana.

Mnogo DJoletovih prijatelja ce izabrati da ide na Pelagicevo,bojim se da ce takmicenje u Satrincima izgubiti na kvalitetu zbog ukrstanja tih termina.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ekipe koje pecaju:

1.CT Taurunum

2.CT Melegbait

3.CT Sam protiv svih

4.CT Magic carp

5.CT BASS

6.CT Doktori

7.CT Bez strarca nema udarca

8.CT Lubenica

9.CT Oaza Golubinci

10. CT Srecko

11. CT Kać

12 CT Melegbait II

13. CT Melegbait III

+ još 3 ekipe koje su najavile dolazak

 

Nagrade su pehari+ dve nagrade Melegabaitsa+1 magic carp shop+Bass dve nagrade+jezero Međeš dve nagrade.

Bistro bilo svim takmičarima.

Link to comment
Share on other sites

Druzenje je pravo bio sam sinoc da pojacam Maksonja sa kojim sam u ekipi,pola sata dovoljno.

Rezultati od jutros jedan od 11 kila jedan 9.5 jos dva neznam kilazu.

Radi sitan i velike babure.

Link to comment
Share on other sites

Konačna lista:

 

Upecano 98 kg ~ 31 komada ribe

1. CT TAURUNUM ZEMUN 22.260 KG

2. CT MELEGBAIT I ( Prdica ) 18.380 KG

3. CT MAGIC CARP 14.200 KG

4. CT MELEGBAIT III KAĆ 11.720 KG

5. CT MIGOVI 10.220 KG

6. CT MELEGBAIT 9.120 KG

7. CT BASS 9.040 KG

8. CT OAZA GOLUBINCI 1.700 KG

9. CT SREĆKO I M. 1.300 KG

10. CT BEZ STARCA N.U. 0 KG

11. CT DOKTORI ( DR. RAŠA ) 0 KG

NAJVEĆA RIBA : MAGIC CARP 9.480 KG

Hvala takmičarima, hvala sponzorima, hvala Revirima Srbije,hvala Melegu, hvala Prdi na gulašu,hvala Duletu, hvala SVIMA !!!

Takmičenje završeno, nova priča uspešno započeta. BRAVO TAURUNUM, PRDO nemaš pojma a tek Dr.Raša :shock: :clap: (opravdano)

Link to comment
Share on other sites

Pazi da ti nepoveruju,kad si video do koga si vukao mesto pobegao si glavom bez obzira.

 

Ja sam i ovog puta odrdaio veoma uspesno takticki deo.

Maksonja je pecao a ja sam donosio klopu,pice kuvao paprikas ...

 

Odmah sam uvideo da je ekipa jaca kad ja nisam tu i odradili smo majstorski

Cestitamo pobednicima ali da nisu namestili zreb i imali ronioce sto su kacili ribu nista nebi uhvatili.

 

Nego secate li se sta je neko pricao kako ce nas pobediti i slicno

Link to comment
Share on other sites

Bravo Nešo,bravo Rott. Ja i rekoh da će te da pobedite.

A ova dvojica što prozivaju imaju ludu sreću što sam ja morao da odem ranije iz porodičnih razloga.

Biće dana za megdana sad sam bio opravdano sprečen. U svakom slučaju pozdrav svim takmičarima i hvala na učešćuu. Za ono kratko vreme što sam bio druženje je bilo idealno,slatko smo se ismejali ali život je takav da nas iznenadi kada se najmanje nadamo.

Veliki pozdrav za Zorana Melega koji je neverovatan edukator,čovek kome nikada nije teško da odgovori na pitanje,da objasni ono što nije jasno.

Svaka čast Saletu (iako me proziva :evil: a zna da sam morao da odem inače ....) ,čovek koji ulaže toliki entuzijazam u volju za postavljanje onakvih voda na pravo mesto.

U svakom slučaju do skorijeg viđenja VEEELIKI POZDRAV.

Link to comment
Share on other sites

Druzenje je pravo bio sam sinoc da pojacam Maksonja sa kojim sam u ekipi,pola sata dovoljno.

Rezultati od jutros jedan od 11 kila jedan 9.5 jos dva neznam kilazu.

Radi sitan i velike babure.

nekome ovde ne radi vaga,Prda je po njegovom pisanju imao dve vece ribe od najvece na takmicenju i u zbiru samo te dve su tezile 20kg a po zvanicnim rezultatima zauzeo je drugo mesto sa 18,300 :doh: :lol: Prdo smanji ribu napravicu masakr :D :D :D Cestitke Zemuncima na pobedi ostalima na ucescu.

Link to comment
Share on other sites

Taman sam odradio taktiku za bacanje Prde i uspešno izbegao da mene baci Sale i spremao kontra napad, ali

jbg. Zaista je bilo lepo,nažalost nije mi se dalo da završim takmičenje. Svee pohvale za Saleta,dobar organizator ,pravi promoter i od svega najvažnije dobar čovek.

Pozzzz a i nije bitno ko je bio u vodi, vi ste i ovako pokisli ko miševi........hehehehheheheehe :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Zeleo bih da se zahvalim organizatorima i sponzorima na ovom lepom takmicenju u ime ekipe Taurunum i da pomenem ekipu Meleg bait 2 koja je pecala svoje prvo takmicenje i odlicno se drzala svo vreme.Pozdrav za Nemanju i Vladu pred njima je sjajna buducnost.Pozdrav za Saleta i gazda Duleta i naravno Zorana Melega koji su sve ovo organizovali.Razbijena je prica da na ovom lepom jezeru nema ribe ,ima i te kako i to krupne i divlje ribe koju je uzitak pecati.

 

:clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...