Jump to content

Pecanje iz snova Sarulesti


Ribolovac

Recommended Posts

:clap: :clap: :clap: , ovo je prava prezentacija jezera, treba stvarno odati priznjanje, iscrpno precizno, kvalitetno

mister,head admin -GLOD,sve zna, o jezeru, :p

sad se i meni ide,

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
ima li kakvih novosti iinformacija....???? ????

kako idu pripreme,jel se radi nesto? :)

====================================================================================================

Pripreme teku dobro , bar sto se tice kolega bovde u Bugarskoj. Mi idemo odmah posle Vas , termin 12-19 , ocekujemo Vase rezultate koji ce sigurno biti na nivou s obzirom na prestavljenje Srbije u ovom sportu.

Lepo da nam pripremite mesta , pa da i mi nesto upecamo.

PS. sigurnih putnika 50 , ima jos nedelju dana za one koji imaju zelju da idu na Sarulesti

U ime kolega iz Bugarske i u moje ime BISTRO

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

NAJNOVIJA VEST!

Upravo sam se dogovorio sa Radutom, dobili smo jos jedan termin:

5-12. juni - Srbi (Slovenci, Hrvati, Bosanci...)

12-19. juni - Bugari

19-26. juni - Srbi i ex-YU, Bugari...

Znaci, da ne bi bilo guzve (i rata oko mesta) rezervisao sam i termin od 19-26. juna po istoj ceni (150 evra za 7 dana pecanja sarana). Mozemo se dogovoriti da rasteretimo prvu i drugu grupu, pa prebacimo u trecu; moze neko da promeni termin ako mu vise odgovara zbog godisnjih odmora, i slicno.

Eto, ako ne volite guzvu, a brinete se za mesta, i taj problem sam resio.

A sve dalje, opet od vas zavisi... (by GLOD) preuzeto za Trofej foruma ;) ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Posto drugar i ja nismo u mogucnosti da odemo u Rumuniju iz privatnih razloga , a uplatili smo kaparu , svako ko je zainteresovan da ide umesto nas neka se javi na pm ili 0655557573 , cena kapare za jedno mesto je 50 eura , imamo dva mesta. Stvarno nerado ovo pisem , ali je situacija takva da nema sanse da se iskombinujemo.Pozdrav Vladimir.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Jako malo se u poslednje vreme piše ovde o Šarulestiju,ko da je malo splasnulo ono prvo oduševlenje,a evo do pecanja ostalo samo malo više od mesec dana,baš sam juče u trofeju pročitao da je razvlačenje dozvoljeno najviše do 150 metara :?: to do sad nije niko rekao,ako je tako onda čamaca skoro ne trebamo,znamo da danas ima ljudi koji mogu na toj daljini bez večih problema odloviti,bojim se da če se do 5 juna uvesti još neka nova pravila,vidim na nekim forumima da neki več odustaju,i ja ču sa svojim drugarima pažljivo pratiti što se dešava,ipak se mi možemo za tih nekoliko stotina eura koliko če nas po osobi sve to koštati jako fino napecati u susednoj madžarski :)
Link to comment
Share on other sites

to je tacno moze da se zabaci samo na 150m svaki dan prolazi kontrola i mere na koju dalinu si postavio marker za svaki predjeni cm, dobije se 1 dan pecanja manje. :lol: :lol: :lol:

Meni to uopšte nije smešno,lovio sam na vodi gde do 200 metara daljine ni luske nije bilo,neču reči da je tamo isto,ali kad su se vodile debate na kojim mestima če ko pecati bilo je rečeno da sad kad je dozvoljeno razvlačenje uopšte nema problema i da nema favoritskih mesta,bilo je to izraženo prije kad se smelo loviti samo sa obale,tad je dobrih pozicija bilo tek 10 do 12 i sad mi to ne ide zajedno :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...