Jump to content

SHOK


Recommended Posts

Sta bi mi preporucili za shok predvez,a da nisi oni mali-preskupi.

Zanimaju me namotaji 100plus metara,i koji se pokazao dobar.I naravno u kojoj debljini.

 

Sufix Matrix Pro, nosivost 18 kg, koristim ga dvije godine i na spodu Bertha DD nikad nije pukao. Pakovanja 130 i 250 m. Cijena 20 do 30 eura.

Link to comment
Share on other sites

Do sada sam koristio Barckley whiplesh 30lb,mislim da mu je cena bila 300m oko 50e...jako dobar i skup

Jesenas mi zafalilo i kupio ^^NEKI^^u formaxu 100m za 10e,sumnjajuci u kvalitet pojacam na 40lb i nista mu nije falilo.

Link to comment
Share on other sites

Probaj u Star Pet-u na Novom Beogradu kod fontane prekoputa carine (bivshi fishrmans partner),bilo ga je oko nove godine kad sam bio tamo pa proveri. :hand: :hand: :hand: :hand:
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 months later...

Moze herculine je veoma jak predvez al je i skup ako imash dosta kidanja.Druga stvar je shto je i veoma debeo tako da imacesh dosta otpora pri zabacaju.U sushtini svaka pletenica namenjena za predveze se moze koristiti i kao shock.

Jedini pravi shock-snag leader iz sufixa za teshke situacije je ballistic

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Koristim Power pro i za sok predvez i kao strunu za spod... 15lb kao osnovu 30lb za sok...

Ima okrugao presek, prilicno gusto pletenje, trajan je, tanak precnik u odnosu na nosivost, ne "pije vodu"...

Od sufix-a sam koristio: Herculine, Matrix pro, Gyro, Micro (sa skinn-om)... najbolje se pokazao Micro, cini mi se da ga ima jos uvek u Star pet-u.

Koristio sam i Berkley Whiplash... ( nazalost sam kupio 1200m 0.24mm ), Fireline, gorilla braid... najbolji fireline (kada ubodes original)

Takodje sam koristio i Spiderwire koji je totalni ocaj (pucao na sve strane, nosivost ni blizu deklarisane), Spiderwire stealth, Cormoran Corastrong, Lav dyneema...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 5 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...