Jump to content

Fazanerija - Ub od 30.4. - 2.5.


Recommended Posts

  • Replies 68
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bili smo danas na jezeru i ne morash da brinesh nije kao na Mike Alas jezeru ,ovde uzima sve shto mu ponudish,Nisam primetio da neko tretira vodu bilo chim a imali smo mnogo komada na razne mamce. :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:
Link to comment
Share on other sites

Narodni proglas

 

Momcima iz CT "ENRGY", jednoglasnom odlukom nase mesne zajednice, do daljnjeg se zabranjuje ribolov na jezerima u kompleksu "Okno". Ipak, kao znak dobre volje, clanu tima Baltazaru, bice dozvoljeno pecanje na plovak, u fontani ispred restorana. Riblji fond fontane je jako bogat: 1 saran, 4 babuske i 3 neke sarene ribice, ako ih macka nije smazala u medjuvremenu.

 

U ime sloznih mestana,

Baka i Deka

:D :D :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Izvestaj sa fazanerije od pre 3 sata.

Postavljaju se sajle koje dele jezero. Stigla je i gradja za nove platforme koj se prave sa druge strane jezera. Od ribolovaca nije bilo nikoga do 12 sati (ne racunajuci cuvara Bobana koji je jutros nesto malo pecao). Tek posle 12 sati je stigla jedna ekpia (mislim da su mestani, a ne znam da li se i takmice). Rece mi Boban da je juce bila jedna ekipa iz Beograda (ako sam ga dobro razumeo) i da su standardno dobro prosli. Pod ovim standardno se valjda misli na nekoliko desetina komada.

Nisam takmicar i uopste saranski ribolov je nesto za mene sasvim novo i stvarno se ne razumem u tu tematiku, ali sta nekome znaci da hrani odredjeno mesto ili mesta kada ne zna na kom mestu ce biti na takmicenju. Jedino da ide oko jezera i po malo baca bolie da ribu malo privikava na neku svoju tajnu aromu....

Nego ne pitah danas Bobana, ali po ovome kako se jezero deli ispada da se kod one cevi kod baste ne moze pecati, jer je i taj deo vode podeljen, a nema mesto za pecanje.

Link to comment
Share on other sites

Evo, danas je nas drugar Boban dosao da proveri da li saran "radi" ... Izgleda da je poceo :D

 

http://img405.imageshack.us/img405/9849/bobanresize.th.jpg

 

 

Mislim da bi trebalo i reci / napisati sa kakvim priborom i na koje mamce Boban peca. Da me neko ne razume pogresno. Boban je dokaz da za kapitalnog sarana nisu neophodni rod podovi, indikatori, baitruneri, boile sa nekim tajnim aromama napravljene po jos tajanstvenijim receptima.... Covek peca sa skrominim priborom, stapovi stoje na onim klasicnim metalnim drzacima, a indikator trzaja je najobicnije majmunce. Koliko sam ja primetio, omiljeni mamac mu je kukuruz secerac sa aromom vanile.

Link to comment
Share on other sites

Aco, nije vanila, med je u pitanju... Ali je Bobi opasan lik, pa vara trag sa fake ambalazom :)

 

Salu na stranu, svi takmicari neka ponesu Autan ili nesto slicno. Komarci su zaista kao rode, ali "rade" samo pola sata pred vece... :)

Link to comment
Share on other sites

U pravu si, med je u pitanju. Nisam gledao ambalazu vec mi Boban rekao. Cak sam u postu i napisao med, pa sam ispravio jer nisam bio siguran.

A za komarce mogu i sam da potvrdim. Danas popodne sam se uverio. Mada pored njih grizu i "sarancici" na malom jezeru, ali to vec nije tema :whistle:

 

Ne znam samo kada si uspeo napisati ovaj post, kada sam ubedjen da si u navedeno vreme bio na 10m od mene.....

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...