Jump to content

Prda carp cup basiana


prdaaa

Recommended Posts

Trajanje 24 sata

kotizacija 200 eura

nagrade:

1 mesto 1500 eura

2 mesto 200 eura

3 mesto 200 eura

naravno ekstra pehari

za sve ucesnike pre pocetka takmicenja na poklon jedna digitalna vaga za merenje ribe

vreme takmicenja pocetkom sledeceg meseca za dva dana imate tacan termin

 

Pravila:

-peca se na tri stapa

-racuna se samo najveca riba

-od mamaca moze sta se kome svidja,ako neko misli da je dobro pecati na glistu moze i to,crvic bez problema,znaci sve je dozvoljeno,tipa praskasta i slicno

-ekipu mogu da cine maksimalno tri clana, minimalno jedan

-sudija jedan, obavezno prisustvo na merenju iz dva susedna boksa

-prijave mogu na pp ili telefon 065/2441-566

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 83
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Totalno nesvakidasnje,inovativno i odudarajuce od sablona,samim tim iz mog ugla veoma zanimljivo i izazovno!

Basiana idealan teren za odrzavanje utakmice takvog tipa.Pozdravljam ideju i nadam se da ce naici na dobar odziv kod takmicara koji imaju vremena,raspolozenja i mogucnosti!

Link to comment
Share on other sites

Totalno nesvakidasnje,inovativno i odudarajuce od sablona,samim tim iz mog ugla veoma zanimljivo i izazovno!

Basiana idealan teren za odrzavanje utakmice takvog tipa.Pozdravljam ideju i nadam se da ce naici na dobar odziv kod takmicara koji imaju vremena,raspolozenja i mogucnosti!

 

Uz duzno postovanje sta je ovde inovativno? Ovo vise deluje kao velika lakrdija

Link to comment
Share on other sites

Limune Vlad je u pravu,tu nista nije inovativno,to je sasvim normalno van nasih granica.

Kod nas je najnormalnije da das sto eura i ides na takmicenje gde nema nikakvih nagrada,verovatno je mnogo nenormalno i nema nikakve veze sa mozgom da na ulozenih 200 eura mozes dobiti 1500.

Sigurno i nema veze sa mozgom da odes na takmicenje gde se do zadnjeg casa nezna ko je pobednik,verovatno je mnogo bolje da prvi ma duplo vise ribe od drugih i da svi drugi izgube moral.

U svakom slucaju kao i sve drugo, kome se nesvidja nemopra da dodje.

Ko zeli da sabotira,nije problem mora neko i tim da se bavi.

Uglavnom imaju dve ekipe koje su se prijavile ostalo je jos 12 mesta

Link to comment
Share on other sites

Svako takmicenje je kocka,gde god das pare da bi pecao za neku nagradu.

Ovde dolazi do izrazaja naci pravu taktiku za veliku ribu,tu neprolazi praskasta i slicne stvari zato sam sve i dozvolio,kad navuces sitnu ribu ona peca kao luda a nema nista pravo da se pojedes od muke.

Tu dolazi do izrazaja mamc i nacin pecanja,a ti dobro znas kolike su ribe tamo svaka ti je preko ruke presla

Link to comment
Share on other sites

nisam tako ni shvatio,najbolje bi bilo sad navuci samo jedno misljenje i da niko nesme nista da kaze,verovatno ima nekih propusta pa bi se sa kojom sugestijom mozda i moglo nesto da se popravi ali sutinski ostaje isti koncept
Link to comment
Share on other sites

Totalno nesvakidasnje,inovativno i odudarajuce od sablona,samim tim iz mog ugla veoma zanimljivo i izazovno!

Basiana idealan teren za odrzavanje utakmice takvog tipa.Pozdravljam ideju i nadam se da ce naici na dobar odziv kod takmicara koji imaju vremena,raspolozenja i mogucnosti!

 

Uz duzno postovanje sta je ovde inovativno? Ovo vise deluje kao velika lakrdija

 

Vlad,prijatelju,sasvim je prirodno da svako od nas drugacije,slicno ili pak isto reaguje,dozivljava i donosi sud o desavanjima koja nas okruzuju.Isto tako je i u ovom nama dragom hobiju,sportu...gde svako ima svoje poglede na razne teme koje se kroz njega prozimaju.Ja tebe u potpunosti razumem kada konkretno na ovu temu kazes da je to za tebe velika lakrdija,jer ti jednostavno to tako dozivljavas i za mene je to sasvim ok jer to je tvoje vidjenje ovakvog tipa takmicenja.Kada me pitas sta je za mene ovde inovativno i nesvakidasnje,za razliku od svih drugih takmicenja na kojima sam bio,gotovo sve je drugacije.Pocev od satnice trajanja takmicenja,broja stapova,koriscenja mamaca,nacina bodovanja,nagrada,nesumnjivo i ekstra pehara, sa sve malim prezentom svim ekipama ucesnicama.Smatram da sve to skupa neuobicajeno daje dovoljan garant da ce takmicenje biti dovoljno dinamicno,neizvesno do poslednjih sekundi i da ce iziskivati primenu posebnih taktika a ne teci po vec ustaljenim strategijama.Visinu kotizacije opravdavam nagradama,pa ko moze i voli nek izvoli :)

Siguran sam da se razumemo,pozdravljam te druze :)

Link to comment
Share on other sites

nisam tako ni shvatio,najbolje bi bilo sad navuci samo jedno misljenje i da niko nesme nista da kaze,verovatno ima nekih propusta pa bi se sa kojom sugestijom mozda i moglo nesto da se popravi ali sutinski ostaje isti koncept

Jednom i ja moram da pohvalim ovog Prdu :D

Konacno neko da napravi i ovako nadmetanje za sve one koji nece da idu na takmicenja gde nema love!

Zlatna riba donosi 1500 evrica 8-)

Link to comment
Share on other sites

Ako nista drugo barem sam doziveo nesto sto sam mislio da nece da se desiti pa i tri zivota da prozivim.

Da me Limar pohvali o boze gde ovaj svet ide :lol:

 

boze se pise sa veliko B :violence-hammer:

Salu na stranu dobro osmisljeno i dobro odabrana voda za takvo takmicenje!

Link to comment
Share on other sites

Prdo,

 

tvoje izbor uslova,nagrada itd....a kad si naveo nesto onda bih te priupitao i za ostalo sto nije dozvoljeno inace.

 

kad vec moze glista ,crv,praskasta,moze li prihrana camcem na daljinski?

Moze li debljina najlona < 0,25mm?

Moze li surf tehnika?

 

do kad primas prijave?

 

Pozdrav

Link to comment
Share on other sites

Vrlo bitna stvar da se o takmicenju vec prica sto kaze nas narod neka me pominju pa makar me i pljuvali.Ko ne zeli da se kocka nemojte da SABOTIRA ,cela zemlja nam je puna SABOTERA ovde nam netrebaju.Pohvale Prdo za organizaciju nadam se da ce moji skupiti hrabrosti i para da se takmicimo, ako se to desi mi smo tu.

Sto se tice vode idealna , riba je raznovrsne kilaze tako da ce biti do samog kraja neizvesno.SRETNO

Link to comment
Share on other sites

sto se tice debljine najlona moze 0.25 ako se smatra da je to dovoljno debeo najlon da moze da se dokaci sa drugim i da riba ostane na stapu,velike ribe se nepecaju na tanke najlone u 42 zabacena stapa velika je verovatnoca da ces lagano ostati bez ribe,netreba zaboraviti da je samo jedna u pitanju.

Tehnike zabacivanja i vrste stapova neka svako prilagodjava sebi.

nebi bio problem ni camac kad bi se mogao obezbediti za sve ekipe,ovako to nije u redu.

Znaci mamci i oprema su po sopstvenom izboru.

Zasto

Svako se na neki nacin oseca hendikepiran kad su pravila takmicenja u pitanju.

Naprimer ja volim da pecam sa praskastom kod nas je na 99% takmicenja zabranjena,nekome tesko pada sto mora da zabacuje preko glave jer ima osecaj da bi sa surf tehnikom imao bolji rezultat ...

treba obratiti paznju na to da je daljina na najsirem delu 120 metara sto nije nesto narocito daleko za ozbiljnije pecarose,meni je to jako daleko.

prijave se primaju telefonom moze i preko neta,za sada se javilo vise nego dovoljno ljudi ali vecinom to nikad nebude na kraju bas tako,ako bas bude previse tesno napravicemo jos jedan kup odmah drugi dan.

Za sada je jedino siguran maksi carp shop jer je dao novac,u principu najbolje bi bilo na dan takmicenja se dodje i tada se placa,ko hoce moze i ranije onda je osigurao mesto.

 

O duzini takmicenja moze da se prica 24 casa po meni su vise nego dovoljna,jer ribe ima dosta i ako se ozbiljno covek pripremi to kosta a svakim satom kosta sve vise,znaci to je zbog smanjenja troskova,naravno to mozemo menjati.

 

Vojkan je dao usmeno misljenje a i ja jedva cekam da cujem sta ce da napise povodom ovoga,Limar je mala beba za njega

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...