Jump to content

Jarkovci


ria

Recommended Posts

Nekadasnja Agrounija je bila vlasnik toga sto je danas MK i nikada,ali nikada ni jedno  jezero nije dovedeno do ivice presusivanja......odnos MK prema onom sto nije njegovo opisuje i stanje kanala u Pecincima,mozes Bozo da posetis nekada izvrsno mesto za pecanje,secerana sahranila riblji i zivotinjski svet.....na Jarkovcima mrestiliste ili malo jezero ne postoji.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Bozo care jebiga, prvo napadnes Limara da nije upravu kad kazes da se ta voda pustosi od svih mogucih koji pecaju na njoj i sta sve ne rade, i onda stavis sliku od amura od 20+ koji je izvagan kod kuce jebenom stocnom vagom?
Ko tu sad unistava vodu i ko nije upravu?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ma daj bre ovakva riba zavrsila kao snicla....Kakav zakon kakvi bakraci,u nasoj drzavi pola zakona je nakaradno,ja da sam upecao ovakvu ribu sigurno bi je vratio u istu tu vodu zab.... me za zakon kad je ovakva riba u pitanju nije ovo pitanje zakona.Strasno.

 

Послато са Lenovo P1ma40 уз помоћ Тапатока

Link to comment
Share on other sites

Bozo care jebiga, prvo napadnes Limara da nije upravu kad kazes da se ta voda pustosi od svih mogucih koji pecaju na njoj i sta sve ne rade, i onda stavis sliku od amura od 20+ koji je izvagan kod kuce jebenom stocnom vagom?

Ko tu sad unistava vodu i ko nije upravu?

 

Koliko ja znam, po zakonu nase vrljave drzave, oni tog amura nisu smeli da vrate u vodu, sto ih nikako ne opravdava, mnogi od nas bi ga vratili, siguran sam. Samo ne znam sta ce im taj amur? Za jelo?!

Tarik druze,limarevic je pricao o onom sto je mrezama isao po jezeru...ne znam kako neko toliko unistava vodu ko peca na 3 stapa regularno i ima uredno drzavnu dozvolu....sad to sto je on uradio sa ribom nije moja stvar....svako ima pravo da uradi sta hoce sa takvom ribom ako je on uhvati...ja sam zvao sva jezera privatna da dodju da ga odnesu ali niko nije hteo zato sto je amur pa je osetljiv dosta kako oni kazu :)

Link to comment
Share on other sites

Bozo brate sta si ti hteo sa ovom slikom i postom?
stavljas sliku coveka koji je ubio amura 20+ zato sto nije mogao nikom da ga proda za pare,tj da mu "spasi zivot"  i ako se da riba pored svih kradja mreza,struje do sad sama spasavala

sliku i post treba pod hitno obrisati i o ovoj sramoti cutati a ovog coveka sa ribom ignorisati

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Pa onda je trebalo ga vratiti u vodu a ne pod nož.Nikada mi nećemo se opametiti.

to je zbog opne price "ja spasavam ribu,poklanjam joj zivot,cuvam je od ribokradica.... " ali za pare kad niko neda pare onda je dobra i za jelo i hvaljenje po selu

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Pa lepo ti coek kaze"babe i zabe"????....ni meni nije jasno sta pisac time hteo reci.....sad su oni glavni pecarosi,upecali azdaju i opusteno zaklali....pitam se dal to meso uopste i valja?.....uzas.....
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kakve babe i zabe bre,baba je to da je kapitalna riba koja je prezivela apokalipsu u tom jezeru zaklana i isniclana,a zaba je sto je toplo vreme pa nije mogla i da se odimi....

 

Послато са Lenovo P1ma40 уз помоћ Тапатока

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Svi kao nesto promovisemo "Uhvati i pusti", svi se kao nesto borimo  za to, svi kao nesto pljujemo po onima sto mrezare, strujare, kradu...

I onda, jedan od tih "boraca" ponosno okaci sliku svog "kolege"?!

 

E moj Bozo...

E Srbijo...

Ova Sramota ce biti ukljonjena sa foruma! Osnovni moto naseg foruma je Uhvati I Pusti,nema mesta za ovakve price! Kad nije mogao da se unovci moze u snicle! Sramota! Bozo ti si dobar momak ne trebaju ti ovakve price!

Ja sa tim nemam ništa.. Jedino što sam okačio sliku na forum da se čuje da je uhvaćena tolika riba na jezeru.. Ja sam hteo da je spasem da je prenesu negde ali ne pošto nije bilo dogovora on je uradio šta je hteo..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja sam rekao i mislio na ovog amura sa ove slike,nista od prosle ili pre 5godin....

Evo reci cu opet

Ovaj amur je ubijen jer niko nije hteo da ga kupi inace bi bio prodat i to je jedna velika sramota

 

 

I jos da dodam ja ne podrzavam nikakvo "spasavanje" ribe i prodavanje konercijalama za bilo koju vrstu nadoknade. Ja sam uvek za to da riba koja se uhvatibsr rati tu gde je uhvacena

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Kad pogledas sta se radi sa ribama mozda i jeste najbolja varijanta da zavrsi na komercijali bar ce biti ziv ako nista drugo , ovako je velika steta da riba od 25 kg zavrsi na trpezi . U svakom slucaju je za tu ribu bilo boje da je hteo neko da je otkupi ovako je ucenjena nenadoknadiva steta . Koliko godina moze da ima ova riba ? Preko 10 god je stara sigurno

A sto je najgore od svega amur nije nikakva riba za jelo tako da nerazumem zasto neko ima potrebu da odnese kuci ovakvog lepotana . Ja bi ga sigurno vratio nazad jer sto bi reko moj drugar to je riba zivota na stapu 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...