Jump to content

Jarkovci


ria

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Da li je neko gledao emisiju od vas? ....ja nisam pa me interesuje tematika .....

Imas na RTV Vojvodina odlozeno gledanje svih emisija,,potrazi na netu cari ribolova izbacice ti tu opciju, gledao sam i ne znam sta da mislim na osnovu onog prikazanog... :help:

Link to comment
Share on other sites

Svaka cast ovima iz Cari ribolova....bi li nam rekli koliko su uzeli para za ovo? ...ovaj sto prica bajke je devastirao jezero,vadi i babuske i sarane i sve sto se uplete u mreze,kosara po mrestilistu i tu ribu prodaje gde stigne,120 dindzi saran,bolje idu ovi za u tiganj,misli. da su i sicu vatali pa prodavali ko kedere,tuga Bozija......jos ovi pametnjakovici nasli da ga velicaju kroz emisiju,jadno i tuzno,jos jedno ispraznjeno jezero!
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

da li ti poznajes Mileta i Mirka kad mozes tako da govoris o njima? To su retko dobri i posteni ljudi koji su za ribolov u Srbiji ucinili vise od ikoga koga poznajes. To sto je ta emisija emitovana ne mora da znaci da oni podrzavaju njegove stavove ili stavove slicnih njemu. Njihov posao je da prenesu stanje na nasim vodama, ono na zalost cesto nije sjajno i bajno. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

A sta su hteli reci brate ovom emisijom? Mala deca ovde znaju ko je ovaj Knezevic a po njima je entuzijasta......pa taj je do pre koju godinu oblacio zeleno odelo nalik ribocuvarskom i isao jezerom pa naplacivao dozvole koje je sam pravio,sve dok nije naisao na mog pokojnog brata Veljka,restart :)
Link to comment
Share on other sites

Pametnjakovici , ne hostapleri...Da su dobili pare sigurno nisu,nema pas zasta da ga ujede, meni jos nije vratio pozajmicu,dve godine,bukvalno nije vredan nikakvog pomena.Vidis ,netreba da te boli dupe,treba malo da pokazes neke saosecajnosti sa bracom ribolovcima,u suprotnom da je muka u tvom dvoristu ,isto bi ti meni sada ovo rekao.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Takvih Knezevica imas po Srbiji koliko hoces. Pa i u mojoj okolini. Ja samo branim moje prijatelje jer smatram da nisu nista lose uradili. I licno znam iz razgovora sa njima da ni malo ne podrzavaju celu tu njegovu pricu. Ali sta ces. I bolje sto je emisija pustena, da vide ljudi sta sve ima kod nas. Mada, na zalost, vecina to vec jako dobro zna
Link to comment
Share on other sites

Usrali su motku cim pre sto su znali kako kazes a opet ga prikazali u pozitivnom svetlu,X ljudi sirom zemlje je gledalo to i sta su shvatili?! Knezevic gradi bungalove i objekat za saransku federaciju,zemlja oko jezera privatna a on bi da gradi,stanovnici Jarkovaca nisu hteli Jesicu da prodaju zemlju a ne ovom slepcu ....
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ljudi da li vi poznajete Mileta i Mirka? Da li mislite da bi oni podrzali nekog ko se bavi nelegalnim poslom? Mislim da je totalno bezveze njih optizivati da namerno sire neistinu o Jarkovcima,ja sam siguran da je njima ta prica prezentovana na taj nacin i oni su je tako preneli u emisiju i to je to.

Link to comment
Share on other sites

List Ribolov vec 2 godine pise o ovoj kaubojstini,po forumima se pise o tome,ta dvojica su X puta naleteli na tu temu i opet prezentovali sirokim masama laz.....

Dal znali ili ne znali Jarkovacko jezero je ostalo prazno zahvaljujuci mrezama vidjenim u emisiji,nabavio je i plastican camac koji prebacuju u mrestiliste i tamo su povatali naj vece ribe,par puta su i kanal pregradjivali,ako ne povataju i kedere za prodaju bice to odlicno jezero za sportove na vodi!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Novinari nisu sudije da isteruju pravdu.Oni samo snimaju sta ljudi govore i stvaraju emisije,na gledaocima je da odluce i sta vec.U sustini i treba da ih bas briga za to ko je kriv a ko nije.NEgo pisacu velikim slovima da ne bude da vicem."VODE ,KAO I JARKOVCE NISU ISPRAZNILI ZELJKO KNEZEVIC I VLASNICI NEGOI GOSPODA NESAVESNI PECAROSI,LJUDI NAJBLIZI NAMA ,NASE KOLEGE NASI PRIJATELJI I SAMI MI.Nemoj si samo pricati ko je ispraznio Jarkovacko jezero.Da neko ne pomisli da branim ovog sa snimka....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bio sam na jezeru kad je bio pomor ribe i pricao sa lokalnim ribolovcima kao i sa cuvarem Kostom u cemu je problem.I tad je bilo price da je neko zakupio,dobio ili kako vec, papiroloski vlasnistvo nad jezerom.Sad  i onda se polemisalo a Marko-Ria je u pravu sto kaze a sta smo mi ribolovci uradili da se ta voda sacuva od nesavesnih ribolovaca?Bilo je tu i duplih cuvara,njegovih i nasih,neki pecali bez dozvole,neko sa dozvolom  jezero svojatano od svih a sad je prazno ili je na putu ka tome.

Pitanje za ljude koji su iz tih krajeva,a sta ako je novi vlasnik stvarno papiroloski dokazao da ima prava na jezero?Sta ce ribolovci uraditi,preduzeti ili gledati?

Mirka licno poznajem ali u toj emisiji nema nijedne zle namere,samo realnost trenutna na jezeru jednom recju haos.

Link to comment
Share on other sites

Haos koji je napravio ovaj Knezevic,u selu sam svakodnevno zbog drugih obaveza tako da sam se svega nagledao,vrh je bio kada je 'mafijas' osamario klinca od 14 godina i uzeo mu svu ribu sto je mali ulovio i to u sred noci,zalosno....kada su dosli ljudi da video doticnog u onu njihovu cergu bezali su na sve strane,tek prekosutra se vratili.....

Dok je cuvar Baca uvodio red moglo se mnogo lepo pecati,jezero se preporodilo ali pocetkom ove godine je i on digao ruke jer Jovanovic se plasi mafije a policija nece da dolazi,sto bi on covek pravio sebi probleme.....od tada indijanci ne vade mreze,svaki Boziji dan,evo i danas,mozda pocne i strujom da drma ovo malo sto je umaklo.......pecam od 92. godine tamo,ovo je kraj jezera za nas pecarose,tuzno....

Link to comment
Share on other sites

Cuvar Baca je dobar  covek i jako se dobro lepo pecalo,odneslo se sve sto je moglo da se odnese.Ne zbog Bace, nego sta je on mogao covek,kada ode, vadi se i sapom i kapom.Sve su to lokalni pecarosi,sta je problem kada upeca sarana u sred noci da ga odbaci do Indjije ili okolnih mesta.Drzim se toga sto sam rekao...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ria brate,do ove sezone riba od 4 do 10 kila je bilo ko drva,vise ih nema,vracene su nazad al na udicama vise nikad,majmun video gde se peca i ne odmara mrezama,a ono sto Cari ribolova velicaju u poribljavanju su sarani malo duzi od kaziprsta,secas li se toga kada nisi mogao pecati od tih kedercica....

Ima dosta ljudi koji znaju situaciju a koji nisu po forumima i koji su gledali emisiju ovu,kazu govnjivu motku pa cepaj.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...