Jump to content

Jarkovci


ria

Recommended Posts

ma ozbiljno , neka budala ga drzala u kuci pustila na jezero

Ja ne mogu da verujem koja budala moze da uradi takvu stvar,koliko god da je pitom on je divlja zivotinja koja je navikla da redovno dobija hranu u terarijumu, a sada u divljini on mora sam da se snadje i vrlo brzo ce postati opasan. A posebno mi nije jasan covek koji ga je uhvatio i pustio nazad u jezero umesto da pozove nadlezne sluzbe da ga spakuju negde.

Link to comment
Share on other sites

Ja ne mogu da verujem koja budala moze da uradi takvu stvar,koliko god da je pitom on je divlja zivotinja koja je navikla da redovno dobija hranu u terarijumu, a sada u divljini on mora sam da se snadje i vrlo brzo ce postati opasan. A posebno mi nije jasan covek koji ga je uhvatio i pustio nazad u jezero umesto da pozove nadlezne sluzbe da ga spakuju negde.

au kolega kako bi ga ja spakovao sekirom :) :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

al ste junaci, patoloski stah od zmije, javili se ljudi iz udruzenja, nadam se da ce spasiti pitona, od ovakvih sekirasa.nije on kriv sto je dospeo na mesto de ne treba da bude.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

naprosto nisam mogao da verujem kad ste oko toga pricali! a ispostavilo se da je stvarno piton. ja pomislio da je neka intetna sala izmedju vas nekoliko. nije mi jasno kako ga taj neko pustio... ko zna sta su ljudi jos na drugim mestima pustali kad u jarkovcima ima pitona!

 

Link to comment
Share on other sites

A za one koji nisu znali , ko uhvati ovog pitona , nagrada 2000 eura , dal zivog ili mrtvog , samo da se donese zato sto izaziva strah kod ljudi . Objavljeno na radiju . 8) Mislim da Bole koji ga je uhvatio , a potom pustio nazad sad jede .... svoja :angel: :crazy: 8P
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Juce sam razgovarao sa Kostom cuvarem i pojasnio situaciju na Jarkovcu i rekao je da svi ribolovci mogu da pecaju slobodno i da Jarkovac nije nicija privatna voda!Ovo je iz prve ruke info,tako da ce se ubrzo razresiti situacija!

Sto se tice pitona,ajde ko zna neka ga peca,ja necu sigurno!!

 

Na Dobrodolu slabije radi manjov ali i riba.

Link to comment
Share on other sites

Juce sam razgovarao sa Kostom cuvarem i pojasnio situaciju na Jarkovcu i rekao je da svi ribolovci mogu da pecaju slobodno i da Jarkovac nije nicija privatna voda!Ovo je iz prve ruke info,tako da ce se ubrzo razresiti situacija!

Sto se tice pitona,ajde ko zna neka ga peca,ja necu sigurno!!

 

Na Dobrodolu slabije radi manjov ali i riba.

ti mislis da si resio problem ako si pitao kostu .exexexexe pa zeljko je dosadniji od manica . svako jutro nam krade bove i voza se camcom
Link to comment
Share on other sites

Bas bih voleo da vidim sta pise na tom resenju koje se pokazuje delimicno i sa njim me mase kao papirom koji bi trebalo da se vidi ali ne u potpunosti.

Koliko znam glavni inspektor za vode iz Subotice je nalozio da se posklanjaju table na kojima je pisalo ribnjak i da prestanu sa proganjanjem pecarosa.

Link to comment
Share on other sites

zetu je dao na uvid taj papir misleci da kao svaki drugi pecaros procita ce prvu stranu i cao . ovaj procito od a do s . ugovor je iz 1974 ili 1976 ne znam tacno . kada mu je ovaj rekao zasto je ta godina on uze papir i ode bez reci . tada je to bio njegov ribnjak
Link to comment
Share on other sites

Ha ha pa pretpostavio sam da nesto nije u redu kad onako mlati sa papirom i prikazuje delove teksta.

Taj covek je pocinio vise krivicnih a ne prekrsajnih ela,naprimer jedno je ulazenje u tudj posed,jer dok god sud nedonese pravosnaznu presudu oni nemaju tamo sta da traze.

Oni koji malo poznaju zakon o ribarstvu,znaju da da korisnik voda nemoze samovoljno poribljavati vodu koju je odbio na koriscenje vec da imaju odredjene kolicine ribe kojima se poribljava.

Tako da je i tu napravio faul,da nepricam o rampi koja je postavljena i koja tera pecarose da idu njivama kako bi stigli do jezera ...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...