Jump to content

Black Widow Carp 3 Lbs, 3.60 M - Daiwa


Recommended Posts

Ima ga moj drug,i stvarno je za igranje sa ribom,njemu se svidja a moje misljenje je da na njemu riba ide kud hoce nemozes nikako da je iskontrolises,i nije za pecanje preko 70m.
Link to comment
Share on other sites

Ima ga moj drug,i stvarno je za igranje sa ribom,njemu se svidja a moje misljenje je da na njemu riba ide kud hoce nemozes nikako da je iskontrolises,i nije za pecanje preko 70m.

Ti si naucio da pecas na batine pa ti se zato cini da je premekan!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ti si naucio da pecas na batine pa ti se zato cini da je premekan!

Stvarno je mekan stap,ali cu ga sigurno kupiti za pocanje na vodama tipa Ada Safari.Ocekujem da se izvinis mojim hutchinsonima/inspiration sto si ih nazvao batinama,ili :aggressive:

Link to comment
Share on other sites

Stvarno je mekan stap,ali cu ga sigurno kupiti za pocanje na vodama tipa Ada Safari.Ocekujem da se izvinis mojim hutchinsonima/inspiration sto si ih nazvao batinama,ili :aggressive:

prenesi im moje najiskrenije izvinjenje! hahahahhahaha vristuljo jedna kad cemo da pecamo?:yahoo: :yahoo:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
STAPOVE SAM KUPIO PRE GODINU DANA I ZADOVOLJAN SAM SA NJIMA. NAJVECI SARKO NA NJIMA JE BIO 7.20kg ALI SE NADAM VECEM. OD SKORO SAM U SARANSKOM RIBOLOVU TAKO DA SAM ZA SADA PREZADOVOLJAN STAPOVIMA. UPARIO SAM IH SA SHIMANO 4500B I ODLICNO RADE. BISTRO
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 4 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...