Jump to content

Da Ti Operem Sajbu


smrki

Recommended Posts

Malo zaboravljeno jezero,isto je kao kad sam bio pre 3 godine kucice, nema sajli nema takmicenja, dnevna 500 din, i samo promena, opasna Mica,

molim ve da napistite jezero u 7 , da ne zakasnim na prevoz,riba ekstra snazna,po danasnoj vrucini radila lepo, al samo na mesne preradjevine nista od voca,i naravno nigde drvceta ne krecite bez suncobrana,bili smo ceo dan u talasima jede, al kao da su stacovani, ni jedan preko 5 kod sviju,

http://img849.imageshack.us/img849/1293/slika0259.jpg

http://img849.imageshack.us/img849/6262/slika0258.jpg

Link to comment
Share on other sites

Bilo je i par komada preko 5kg, mislim da je Milance imao par komada do 10kg i burazer i Ja smo imali par komada slicne tezine...

Bio sam tu petak noc i subotu dan. Bas je bilo cudno da smo za celu noc imali samo par promasaja i nijednu ribu!

Dan je malo popravio situaciju, pa smo zavrsili pecanje sa dvadesetak riba...

 

Pozdrav...

Link to comment
Share on other sites

Ako moze jos malo informacija o vodi.

Kojim putem iz BGD-a-na zrenjaninac pa onda ...

Koliko ima mesta na jezeru-da li treba da se rezervise?Na koje najbolje za prvi put?Ima li guzve vikendom?

Ima li babuske i cverglana posto bi poveo klinca-njemu to dodje isto ko da je upecao sarana(da mozemo da se takmicimo).

Koja je dubina i kakvo je dno?

Mozda bi mogao u petak da odem pa da znam bar nesto.

Hvala.

Link to comment
Share on other sites

Ako moze jos malo informacija o vodi.

Kojim putem iz BGD-a-na zrenjaninac pa onda ...

Koliko ima mesta na jezeru-da li treba da se rezervise?Na koje najbolje za prvi put?Ima li guzve vikendom?

Ima li babuske i cverglana posto bi poveo klinca-njemu to dodje isto ko da je upecao sarana(da mozemo da se takmicimo).

Koja je dubina i kakvo je dno?

Mozda bi mogao u petak da odem pa da znam bar nesto.

Hvala.

Ivane,idesh pravac Opovo,pa levo prema Barandi pa desno prema Sakulama.Dubina je oko 2m a teren mulj i glina ponegde.Nema cvrglana,ima baburica i dosta sitnog sharana.Smrki ti je dao pravu informaciju;meso je favorit i mora dosta da se chachka da bi ga zasluzhio,ali i to je lepota pecanja.Ja sam imao taj dan 6 komada a Smrketa oko 10-ak.Bistro

Link to comment
Share on other sites

fixni 013 686 100, taj sam iskopo, pa treba ipak nazvati, nekad je prazno nekad dupke puno,kad smo mi bili bilo nas je 8-10

laza, ako se javi nek okaci broj mobilnog.

Link to comment
Share on other sites

Hvala na informacijama.

Mora dobro da se spremim inace ce mali da me sredi sa babuskama(a mogu i da ga ne probudim ujutru :devil: ,ma zamrsice mu se najlon.....................valjdaa ;)

Pozdrav.

Link to comment
Share on other sites

xaxxa.dobra fotka, vrucina,ko da prezivi na preko 30 u ladu, matori mora povremeno de se oladi da ga ne opali slog.

interesantno voda je topla samo oko 30 cm, na dubini oko 2 metra poprilicno hladna.na zalost ne izroni spod bombu.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...