Jump to content

Ekipni Carp Cup Basiana Avgust 2011


Recommended Posts

Već neko vreme imam nameru da se javim ali sam malo sačekao da vidim da li će da se nastavi.

Ovakav način izveštavanja,kako to rade na Basiani, je stvarno za svaku pohvalu !!

Uvek pravovremeno,u kontinuitetu,začinjeno sa prelepim fotografijama,stvarno majstorski.

Veliki pozdrav Mići i naravno njegovoj Gospodji,jer znam da je ona jedan od glavnih ''krivaca'' za ovo.

Takodje pozdrav svim ekipama na takmičenju.

 

 

Bato hvala na lepim komentarima, njih je uvek lepo cuti. Pozdrav prijateljima iz Kraljeva sa Basiane.

Link to comment
Share on other sites

KUPI BLUU,TUT,bezicna veza,skupa veryija, sa instalacionim diskom oko 800din,a pojasnjenje

kako se to instalira ima ovde.al posle moras snimak da upload na yu tube, da bi se video,ne moze, obicno,il, ga posalji na 200cuda@gmail.com

 

http://en.wikipedia.org/wiki/USB

 

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/f/f2/BluetoothUSB.jpg/250px-BluetoothUSB.jpg

Sve ovo ne vazi ako imas usb, kabl,za telefon, sem, yu tube,

Link to comment
Share on other sites

Imam tu zajebanciju,ali kad sam ga instalirao pobrkao mi sve u racunaru,pa smo ga sredili i nisam verovao majstoru da je zbog njega bio hao i opet ga nstaliram. Tada sam ostao bez gomile slika sto mi je zalije nego da je izgoreo racunar. Savet batalite te zajbenacije. Prebacio sam sinoc Maksu pa ce on nakaciti.
Link to comment
Share on other sites

Oduvek, on godinama muci muku sa svim, i svacim,u vezi PC,-Ovo je klasika, sve fotose, muziku, filmove klipove,instalacione fajlove, kopiramo na disk,D, -PA kad skenjamo racunar,majstor, brise disk, C,i naravski sve obrise, C disk sluzi samo za dizanje masine.
Link to comment
Share on other sites

Oduvek, on godinama muci muku sa svim, i svacim,u vezi PC,-Ovo je klasika, sve fotose, muziku, filmove klipove,instalacione fajlove, kopiramo na disk,D, -PA kad skenjamo racunar,majstor, brise disk, C,i naravski sve obrise, C disk sluzi samo za dizanje masine.

Uvek bilo :good:

Link to comment
Share on other sites

Oduvek, on godinama muci muku sa svim, i svacim,u vezi PC,-Ovo je klasika, sve fotose, muziku, filmove klipove,instalacione fajlove, kopiramo na disk,D, -PA kad skenjamo racunar,majstor, brise disk, C,i naravski sve obrise, C disk sluzi samo za dizanje masine.

 

PPC JE ZAISTA PPC :yahoo:

Link to comment
Share on other sites

PPC JE ZAISTA PPC :yahoo:

admin, obrisi ovo nema VEZE sa temom, ko zna zna ko ne zna naucice, ima godina pred sobom,.samo kad se setim, Dobrodol. uznutra, morao je da ide na Vozdovac, kod Voje da stavi slike, a nije namestio stolariju,posle 5 god,cekanja

Link to comment
Share on other sites

PPC,C disk;d disk, kojim vi to jezikom pricate

Magharcino, klikni na my komputer,imas disk c, i disk d.mogo si ranije ustati, majko mila, kaci se na kompjuter u 6 ujutro.il ga ne gasi.

Link to comment
Share on other sites

:lolu: :lolu: :lolu: E ovo treba da udje u Anale saranskog ribolova pod rublikom(Funny)NOCO CARE :bow:

Svaka cast Noci i njegovoj ekipi na osvojenom prvom mestu i zasluzenoj pobedi! :thumbsu:

Link to comment
Share on other sites

Ja se stvarno izvinjavam gospodine PPC,ali zasto MORA da ima disk C i disk D? :help:

BiliPiton to su particije :clapping: mora bas zbog ovakih strucnjaka.

http://st-listas.20minutos.es/images/2010-07/241488/2570388_249px.jpg?1280442063

Link to comment
Share on other sites

Magharcino, klikni na my komputer,imas disk c, i disk d.mogo si ranije ustati, majko mila, kaci se na kompjuter u 6 ujutro.il ga ne gasi.

sto ti konju matori zajebavas mog druga smrdu a nije on kancelarijski pacov ko ti,on je covek radnik bre :rolleyes: :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

sto ti konju matori zajebavas mog druga smrdu a nije on kancelarijski pacov ko ti,on je covek radnik bre :rolleyes: :rolleyes:

Da niste u nekom rodu,nije radnik nego majstor, za pendzere, i vrata.Tacno sam ta zivotinjka, doso baja skenjo nam firmu,i sad se dosadjujemo.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...