Jump to content

Mesna Boila M1


TasinCarp

Recommended Posts

mislim da oko 10.03. stizu quest mixevi u kutijama,sa svom potrebnom hemijom za odredjeni mix,znaci uzmes sve kompletno sto je potrebno za kilo mixa + mix za nekih 1100 din,ima i m1!nisam 100% siguran ali mislim da je sbs to sad nesto novo izbacio...ima ce ga u magic carp shopu
Link to comment
Share on other sites

mislim da oko 10.03. stizu quest mixevi u kutijama,sa svom potrebnom hemijom za odredjeni mix,znaci uzmes sve kompletno sto je potrebno za kilo mixa + mix za nekih 1100 din,ima i m1!nisam 100% siguran ali mislim da je sbs to sad nesto novo izbacio...ima ce ga u magic carp shopu

 

M1 boila ce ti biti lovna kad ti kilo boila bude izashlo 20-22eu, koristio sam sam te gotove smuckalice to je daleko od boile sreca samo jednu kutiju sam uzeo :)

Link to comment
Share on other sites

mislim da oko 10.03. stizu quest mixevi u kutijama,sa svom potrebnom hemijom za odredjeni mix,znaci uzmes sve kompletno sto je potrebno za kilo mixa + mix za nekih 1100 din,ima i m1!nisam 100% siguran ali mislim da je sbs to sad nesto novo izbacio...ima ce ga u magic carp shopu

Jesi siguran da ce tada stici? Da znam da ne krecem u kupovinu pre ;)
Link to comment
Share on other sites

@Igor85...nisam zvao,gledao sam na sajtu zovni pa proveri da ne bude mosa...

 

@Reljic...nista osim mineralne vode,u pakovanju se nalazi dozer za vodu i to je to. Gledao sam na you tube-u klip bas sa ovim mixom.

 

Evo linka pa gledite. ;)

Link to comment
Share on other sites

Medzik carp shop glavni uvoznik i distributer za SBS bait.Kompletan program SBSa stize u radnju do kraja nedelje tako da za vikend moze da se krene u soping

 

Nema od tog stizanja nista bar jos neko vreme.Njima je do sada trebalo da stigne svasta ali nije,kada pitas kad ce da dodje oni kazu za 10-15 i sve tako u krug.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Samo jedno pitanje vezano za ovaj MIX .....

Zoltan Kovac radi prezentaciju sa pakovanjem na kome pise " Catcher Ready-Made BASE Mix " , dok pri titlovanju teksta ovaj miks prevode kao " Catcher Ready-Made BOILIE mix " !?

Na engleskom sajtu SBSBAITS.CO.UK postoje pakovanja i sa prvim i sa drugim natpisom na kutiji , pa me to malo buni . Imam mogucnost da to porucim iz Londona , pa ne bih da se zeznem .

Cena je 10.99 funti za arome Shellfish Concetrate , Frankfurter Sausage i Squid&Octopus&Stawberry Jam , dok su arome Squid&Octopus i Strawberry Jam na popustu , pa kostaju 8.79 funti !

Mislio sam da uzmem miks Squid&Octopus&Strawberry Jam koji , kako pise u legendi na sajtu , najbolje rezultate daje na prolece i u jesen .

Jel' vredi ovo uzimati ? Nov sam u svemu ovome , pa bi mi pomoc iskusnijih kolega bila od pomoci .

Link to comment
Share on other sites

U pravu si da ima ovde u Magic carp shopu . Znam da su generalni zastupnici SBS - a . Ali trenutno nemaju ovaj miks koji se mesa samo sa vodom , pa sam mislio da ne cekam kada ce ga dobiti . Drugari mi redovno cirkulisu na liniji London - Beograd pa bi to brzo stiglo . Inace , za cene znam . Iste su i tamo i ovde .

U svakom slucaju , hvala na dobronamernim sugestijama . :good:

P.S. Shiki i Milancheshow , zahvalio bi se i Vama na PP , ali jos nemam deset postova !!! :blush:

Link to comment
Share on other sites

Jesam ...Kad sam hteo da ih porucim od njih , covek sto radi u "Magic carp shop"- u mi rece da to nisu oni miksevi koji se prave samo sa vodom . Te jos uvek nemaju . Kad stignu , cena ce im biti skoro ista kao i u Engleskoj .

A taman sam hteo da se igram pravljenja boila ... :sorry:

Link to comment
Share on other sites

Ti ih pitaj onda šta će im sajt, kad ne služi ničemu:

 

"Miks za brzo pravljenje Boila.Miks sadrži Arome,Apetit stimulator,zasladjivač,potreban procenat Atraktora i ribljeg ulja.Veoma su isplative, brzo se prave boile i bez dodavanja jaja. Uz pomoć plastičnog dozera,možete tačno dodati potrebnu količinu vode i ako vam je potrebno možete od njega napraviti i pastu."

Link to comment
Share on other sites

:rofl: :rofl: :rofl: ! I ja sam bio u zbunu , veruj mi ! Nista mi nije bilo jasno !

Mada ... Ti verovatno mislis na na ove kese sa cenom od 950 din . Ja sam ih pitao za Catcher Ready-Made Base Mix . Za to sam video klip na njihovom sajtu . Za ovo o cemu ti pricas nisam tada ni znao ....Ma nema veze .

Jedino ako me covek nije razumeo .

Tebi hvala u svakom slucaju .

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...