Jump to content

Mesna Boila M1


TasinCarp

Recommended Posts

nisam ni expert i sveznalica,oslushnem malo shta kazu pa probam,ali u dosta manjoj kolichini nego shto prichaju,pa vidim pije li vodu ili ne....mada sam imao prilike da slusham kada neko namerno lupeta neke gramaze samo da bih zajebali....tako da se i ja vishe oslanjam na chitanje utisaka raznih ljudi i dodavanjem raznih zachina...
Link to comment
Share on other sites

Quest Base Mix - M1 : 1000 g

Premium Liquid Attract - M1 : 8 ml

Black Pepper Oil : 1 ml

The Attracts : 25 ml

Attractamino : 25 ml

Winterised Omega Red Salmon Oil : 30 ml

Concentrated Robin Red : 5 g

HCl Betain - : 5 g

The Edge Extract - Natur : 10 g

Flavattract and Flavone - Sauvory : 2 g

Jaje 8-10kom - : 390 g

So - : 10 g

 

 

Pitanje za Vladu011, dali je greska u pisanju ili stvarno treba samo 5gr robin reda u ovaj nafurani mix?, ovo isto pitanje sam postavio Zoltanu na Madjarskom pa me interesuje sta ce pisati. pozz

Link to comment
Share on other sites

Pitanje za Vladu011, dali je greska u pisanju ili stvarno treba samo 5gr robin reda u ovaj nafurani mix?, ovo isto pitanje sam postavio Zoltanu na Madjarskom pa me interesuje sta ce pisati. pozz

Dosta dobar recept, cak mislim da je extra,to je recept,da kazem za jeftinije pare,ali ce da peca sigurno,Savoury mu popjacava ukus, i misljenja sam da je 5gr bolja verzija, a robin reda je dovoljn, jer vlada misljenje da u M1 id dosta Robin Reda,sto nije tacno.Ja cu ti dati savet,sugestiju na ovaj recept, radice sigurno na fazaneriji i Miki Alas jezeru......... dodaj na sve ovo 10ml PPC SBS a i o.5ml belog luka. Radice 100 posto dobro na ovim jezerima, Mada za Fazaneriju ide drugi recept.kombinacija Frankfurtske i m1 i belog luka,to je pobednicka kombinacija za Fazaneriju.

Link to comment
Share on other sites

Uuu ala ste se nalozili na M1, ovog puta moram da podrzim Prdaaa! Mozete probati milion verzija i sve ce se razlikovati od prave takmicarske! Kada hocu pravi M1 odem lepo kod Brace i imam pravu stvar koja peca sigurno! I kada izracunam, pa vise mi se isplati uzeti kilu dve i upecati nego da kupujem onako od prilike milion komponenti od kojih bar pola istih vecina vas i ne razume sta je(ni ja nisam bolji), rolam i ja boile da se razumemo, ali neke svoje varijante domacih,ne takmicarskih koje lepo pecaju! A do oponasate neku takmicarsku boilu kao sto je ova mislim da je cist promasaj.
Link to comment
Share on other sites

Uuu ala ste se nalozili na M1, ovog puta moram da podrzim Prdaaa! Mozete probati milion verzija i sve ce se razlikovati od prave takmicarske! Kada hocu pravi M1 odem lepo kod Brace i imam pravu stvar koja peca sigurno! I kada izracunam, pa vise mi se isplati uzeti kilu dve i upecati nego da kupujem onako od prilike milion komponenti od kojih bar pola istih vecina vas i ne razume sta je(ni ja nisam bolji), rolam i ja boile da se razumemo, ali neke svoje varijante domacih,ne takmicarskih koje lepo pecaju! A do oponasate neku takmicarsku boilu kao sto je ova mislim da je cist promasaj.

 

Druze za nekog jeste za nekog nije, i ja smatram i znam da Bracine boile j...u kevu koliko su dobre, al mislim da ko moze da priusti sebi nek proba i pre svega ako ima volje i talenta, na greskama se uci, pa ako mu neide nek kupuje gotove stvari (boile) i nek peca, kada budem puko sa tim stvarima verovatno cu poceti da kupujem gotove boile al dotle samo roler :) pa makar i neuhvatio nijednu ribu

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

No dobro... ovo je ipak bio moj dobronameran savet u svakom slucaju i takvog ga dozivljavam. Jer sam se i sam opekao puno puta! Rolao sam i ja M1, Baku, 3D, Sljivu, PlumShellfish, Oktopus i jos mnooogo toga, pokusavao da dobijem nesto dobro. I uglavnom je sve pecalo ali kratkog daha je bilo... Sad izrolam nesto lagano, nesto svoje i pecam! Kada upecam srecan ko mali majmun :a026:
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

No dobro... ovo je ipak bio moj dobronameran savet u svakom slucaju i takvog ga dozivljavam. Jer sam se i sam opekao puno puta! Rolao sam i ja M1, Baku, 3D, Sljivu, PlumShellfish, Oktopus i jos mnooogo toga, pokusavao da dobijem nesto dobro. I uglavnom je sve pecalo ali kratkog daha je bilo... Sad izrolam nesto lagano, nesto svoje i pecam! Kada upecam srecan ko mali majmun :a026:

 

Slazem se sa tobom da je svoje ok,ali ako se posegne za gotovom boilom zna se zasto i kad i tu mudrosti nema.Ja sam kao pokusao nesto slicno,Hot demona da imitiram ali nema nista bez originala,tako da se zna Levis je levis,sve ostalo je bleda kopija!

Link to comment
Share on other sites

Znaci svelo se na ovo i ja sam dodao dole sa velikim slovima...ok ovo kosta kao jedna plata u trafici(na selima 16000 din) a mozda i vise...Prdo, Bracina boila jeste najbolja, ali podrzavam ljude koji zele da naprave svoj mix i svoju boilu, zato se ovde kucka mnogo i gleda izmedju redova...Ajde srecno sa rolanjem DAX :)

 

Quest Base Mix - M1 : 1000 g

Premium Liquid Attract - M1 : 8 ml

Black Pepper Oil : 1 ml

The Attracts : 25 ml

Attractamino : 25 ml

Winterised Omega Red Salmon Oil : 30 ml

Concentrated Robin Red : 5 g

HCl Betain - : 5 g

The Edge Extract - Natur : 10 g

Flavattract and Flavone - Sauvory : 2 g

Jaje 8-10kom - : 390 g

PPC SBS - 10ml

Belog luka - 5ml

STIMULIN AMINO - 3950 din :)

So - : 10 g

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Quest Base Mix - M1 : 1000 g

Premium Liquid Attract - M1 : 8 ml

Black Pepper Oil : 1 ml

The Attracts : 25 ml

Attractamino : 25 ml

Winterised Omega Red Salmon Oil : 30 ml

Concentrated Robin Red : 5 g

HCl Betain - : 5 g

The Edge Extract - Natur : 10 g

Flavattract and Flavone - Sauvory : 2 g

Jaje 8-10kom - : 390 g

So - : 10 g

1 ml black peper oila je oko 150 dinara ljudi pa gde tolko re ja stavljam 10 kapi max a toje oko 2/5 ml
Link to comment
Share on other sites

Quest Base Mix - M1 : 1000 g

Premium Liquid Attract - M1 : 8 ml

Black Pepper Oil : 1 ml

The Attracts : 25 ml

Attractamino : 25 ml

Winterised Omega Red Salmon Oil : 30 ml

Concentrated Robin Red : 5 g

HCl Betain - : 5 g

The Edge Extract - Natur : 10 g

Flavattract and Flavone - Sauvory : 2 g

Jaje 8-10kom - : 390 g

So - : 10 g

1 ml black peper oila je oko 150 dinara ljudi pa gde tolko re ja stavljam 10 kapi max a toje oko 2/5 ml
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

No dobro... ovo je ipak bio moj dobronameran savet u svakom slucaju i takvog ga dozivljavam. Jer sam se i sam opekao puno puta! Rolao sam i ja M1, Baku, 3D, Sljivu, PlumShellfish, Oktopus i jos mnooogo toga, pokusavao da dobijem nesto dobro. I uglavnom je sve pecalo ali kratkog daha je bilo... Sad izrolam nesto lagano, nesto svoje i pecam! Kada upecam srecan ko mali majmun :a026:

i znas da je to pravi uspeh a ne stucati 100e na boile i onda neradi riba lepog li osecaja :good:
Link to comment
Share on other sites

Quest Base Mix - M1 : 1000 g

aroma M1 : 10 ml

Black Pepper Oil :5 kapi nutrabaits

HCl Betain - : 5 g

multimino 15ml

So - : 10 g

stavi 30 ml nutramino i 30 ml multimino to nije skupo a mnogo znaci
Link to comment
Share on other sites

Mislim da nije tako al dobro, Zolika je bio test ribolovac Engleskog Sbs-a, kasnije distributer a sad je otkupio licencu na podmukli nacin i sam proizvodi sbs stvarcice posto Engleski sbs nije zastitio kroz toliko godina tradicije svoje proizvode, on se dosetio da zastiti ime na njega i tako je sad on navodno vlasnik al samo madjarskog, nije i engleskog, sad se englezi drze za glavu :)

tacno tako! 8) a sad mu vriste jaja za sve smeje se peac i ponekad prica u kameru sta je sve upeco na francuskim jezerima 8)
Link to comment
Share on other sites

Znaci svelo se na ovo i ja sam dodao dole sa velikim slovima...ok ovo kosta kao jedna plata u trafici(na selima 16000 din) a mozda i vise...Prdo, Bracina boila jeste najbolja, ali podrzavam ljude koji zele da naprave svoj mix i svoju boilu, zato se ovde kucka mnogo i gleda izmedju redova...Ajde srecno sa rolanjem DAX :)

 

Quest Base Mix - M1 : 1000 g

Premium Liquid Attract - M1 : 8 ml

Black Pepper Oil : 1 ml

The Attracts : 25 ml

Attractamino : 25 ml

Winterised Omega Red Salmon Oil : 30 ml

Concentrated Robin Red : 5 g

HCl Betain - : 5 g

The Edge Extract - Natur : 10 g

Flavattract and Flavone - Sauvory : 2 g

Jaje 8-10kom - : 390 g

PPC SBS - 10ml

Belog luka - 5ml

STIMULIN AMINO - 3950 din :)

So - : 10 g

betain sbsov ili ?
Link to comment
Share on other sites

Ner azumem zbog cega lupati glavu sa gotovim mixevima kad je danas sto se dobro zna kvalitet u odnosu na cenu pod velikim znakom pitanja,radije uzmi i sam slozi neki kvalitetan mix a sigurno i na forumu ima ljudi koji bi pomogli da to i ostvaris nego bacati novce na kupovne mixeve koji su sve samo ne kvalitetni. Mozda su bili pre 10,15 god. ali danas ni blizu kvalitetu.
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...