Jump to content

Novi Bblc


Recommended Posts

Ja sam imao stare bblc i bio prezadovoljan .... sad imam ove nove i smesno mi je da pomislim da se vratim starim bblc , ne pricam u pogledu ali sigurno 20 m dalkeo od stare modele bacaju i bas sam zalublen u njih , da li su jake kao stari model vreme ce pokazati ...
Link to comment
Share on other sites

Pogledaj cene u engleskoj pa videcesh koliko su.

 

http://www.johnsonrosstackle.co.uk/index.php?main_page=index&cPath=190_3_12

 

http://www.tacklebox.co.uk/reels/big-pit-free-spool-reels/shimano-big-baitrunner-xt-a-lc.html

 

http://www.carpfishing.de/product_info.php?info=p7917_Shimano-Big-Baitrunner-XT-A-Longcast.html

 

Stvarno Martin spekulacije??????

,al te cene koje si postavio nema nigde

 

Stari bblc nikad nije bio toliko jeftin kao novi.Jedino od kada je izasho novi mu pala cena.

Link to comment
Share on other sites

moje misljenje je da svaki ciga svog konja hvali, a moje drugo misljenje je da nemozete uporedjivati jer to je kao da uporedjujete golfa 2 i golfa 5 ili6 , a sta bi na to dosta njih odgovorilo da je stari golf izdrzao i sta je sve prosao,da ali nov je nov i lepsi i sve a za izdrzljivost vreme ce pokazati.
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Stara BBLC je kao golf dvojka...drzi cenu i dan danas.... :)))) Toliko o kupovini tih novih modela...

a koliko ti golfova 2-ki vidis kad izadjes na ulicu, ja primecujem sve vise i vise novih automobila, nazalost ili na srecu fabrike imaju svoju politiku i izbacuju nove stvari , pitanje je da li su se i oni opametili u fabrici automobila pa nikada vise nece imati zelju da naprave takav neunistiv auto ili ce praviti namerno losije automobile da ne bi ponovili gresku od ranije! Cinjenica je da to moze da bude i pozotivno i negativno po nas tj. shimano moze da napravi bolju masinu od starog bblc da bi nadmasila stari model ili ce napraviti losiji model od starog i prodace ga na staru slavu....jbg mi mozemo da prduckamo u prazno ali ce jedino vreme pokazati sta je bolje.... :crazy:

Link to comment
Share on other sites

samo vreme i nista vise a znas kako je inace ko ima dvojku to je to i ne zanima ga nista drugo p kad jedan od tih koji imaju dvojku kaze jedno recimo zatrojku ili cetvorki --PROMASENA SERIJA-- onda svi to ponavljaju.
Link to comment
Share on other sites

druze dvojki golfova ima vise od 3 4 5 6 svih zajedno!!!!

Pa upravo o tome i pricam ....ja mislim da se fabrika zajebala sa tim autom, druga stvar jel si ti video golfa 2 proizvedenog 2012-te , nisi ....znaci oni razmisljaju drugacije i nude ljudima nove stvari....a ja sad tebe pitam jednu stvar ....da li bio vise voleo da imas golfa 2 ili golfa 6 ;) :shok:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Pa upravo o tome i pricam ....ja mislim da se fabrika zajebala sa tim autom, druga stvar jel si ti video golfa 2 proizvedenog 2012-te , nisi ....znaci oni razmisljaju drugacije i nude ljudima nove stvari....a ja sad tebe pitam jednu stvar ....da li bio vise voleo da imas golfa 2 ili golfa 6 ;) :shok:

ocigledno oni koji imaju dvojku i nemaju sesticu ili nemogu da imaju najvise vole svoju dvojku i samo nju vole i sve ostalo je promaseno. toliko
Link to comment
Share on other sites

Mogu da imam novijeg golfa, ali necu da kupujem zbog troskova i kvarova. Posto sam programer i ne bavim se mehanicarskim poslovima, dok cale da..tako da ne treba mi nijedan majstor cale to sredi i to je to... Kupim mu nesto i to je to...ovo treba na dijagnostike pizde materine...mislio sam zbog odrzavanja i odrzivosti cene na trzistu automobila golf 2 je neprikosnoven auto, pogotovo ako imas 1,6 benzin germany ...dada...

 

 

No da se vratim na temu, kupio je drugar nove bblc probao sam je i na ribi i mogu reci da je zaista dobra masina. Mada ja vise volim stari model i to je stvar ukusa. Jes da nemam ni jedan od ovih modela ali ipak imam svoje misljenje...

Pozdrav za golf 6 :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...