Jump to content

Parfem


prdaaa

Recommended Posts

prvo si rekao da si nabavio iz francuske a sada ti kao dao jedan covek.........

 

Pa takmicar je iz Francuske to je bar jasno,bolje bi bilo da sacuvas "TO" i das malo nasim takmicarima kada odu na svetsko prvenstvo da malo iskidaju Afikance i sjebu im zig-rig

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

sto da ne hocu uvek :good:ali to se tamo kupuje neznam koja je to kombinacija ko to pravi sta je to nista nepise ko proizvodi ima etiketu na pakovanju znam da nije namenjeno za pecanje i nista nepise ko pakuje to nista nista ,kad otvoris mnogo je gusto i crn je kao katran a udara kad otvoris na meso glava boli i znam da je prirodno nije hemija nikakva i odem na vodu na safari dam coveku petsto din da mi razbije led sa camcem onim metalnim da mogu da pecam zabacim i kuca mi saran ne veliki na tri minuta ....znaci ovo u sezoni mora da skida ribu ludacki
Link to comment
Share on other sites

to sto sam dobio nije namenjeno za pecanje iskreno neznam zasta sluzi ali je izvadjeno iz zlezde jedne ribe i mnogo je jakog mirisa i mora da se razblazi jer nemoze da se peca koliko je jako ...prvi put kad sam pomirisao glava me zabolela.... ali kad se razblazi je u fulu

sto da ne hocu uvek :good:ali to se tamo kupuje neznam koja je to kombinacija ko to pravi sta je to nista nepise ko proizvodi ima etiketu na pakovanju znam da nije namenjeno za pecanje i nista nepise ko pakuje to nista nista ,kad otvoris mnogo je gusto i crn je kao katran a udara kad otvoris na meso glava boli i znam da je prirodno nije hemija nikakva i odem na vodu na safari dam coveku petsto din da mi razbije led sa camcem onim metalnim da mogu da pecam zabacim i kuca mi saran ne veliki na tri minuta ....znaci ovo u sezoni mora da skida ribu ludacki

 

Sam sebe pobijash.Ja ti mogu reci neshto prvo razmisli shta pishesh a onda pishi.Broj postova itekako mogu namaliti tako da bude shto jasnije a ti necesh dobiti na broju.Ako vec neshto pishesh imash EDIT gde mozesh urediti svoj post jer ovakvo pisanje u nedogled nicemu ne sluzi i nema nikakve krajne sfrhe.

Zato molim da se pishe kako treba u jednom postu jer cu sve ostale koji nemaju nishta konkretno obrisati

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Sam sebe pobijash.Ja ti mogu reci neshto prvo razmisli shta pishesh a onda pishi.Broj postova itekako mogu namaliti tako da bude shto jasnije a ti necesh dobiti na broju.Ako vec neshto pishesh imash EDIT gde mozesh urediti svoj post jer ovakvo pisanje u nedogled nicemu ne sluzi i nema nikakve krajne sfrhe.

Zato molim da se pishe kako treba u jednom postu jer cu sve ostale koji nemaju nishta konkretno obrisati

Sam sebe pobijash.Ja ti mogu reci neshto prvo razmisli shta pishesh a onda pishi.Broj postova itekako mogu namaliti tako da bude shto jasnije a ti necesh dobiti na broju.Ako vec neshto pishesh imash EDIT gde mozesh urediti svoj post jer ovakvo pisanje u nedogled nicemu ne sluzi i nema nikakve krajne sfrhe.

Zato molim da se pishe kako treba u jednom postu jer cu sve ostale koji nemaju nishta konkretno obrisati

jane mislim da si sto posto u pravu ovaj ocigledno nabija postove a zasta ce mu nerazumem

Link to comment
Share on other sites

... ima etiketu na pakovanju znam da nije namenjeno za pecanje i nista nepise ko pakuje to nista nista ,kad otvoris mnogo je gusto i crn je kao katran...

 

pa hajde slikaj nam tu etiketu,cisto da vidimo kakva je...

 

smorices nas opasno ako nemas fotoaparat,ako ti je riknula kamera na mobu ili ako ne znas da postavis sliku itd...

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

sto da ne hocu uvek :good:ali to se tamo kupuje neznam koja je to kombinacija ko to pravi sta je to nista nepise ko proizvodi ima etiketu na pakovanju znam da nije namenjeno za pecanje i nista nepise ko pakuje to nista nista ,kad otvoris mnogo je gusto i crn je kao katran a udara kad otvoris na meso glava boli i znam da je prirodno nije hemija nikakva i odem na vodu na safari dam coveku petsto din da mi razbije led sa camcem onim metalnim da mogu da pecam zabacim i kuca mi saran ne veliki na tri minuta ....znaci ovo u sezoni mora da skida ribu ludacki

 

Neso sta je to dzidza :spiteful: :crazy:

 

Dobrice u ovom postu si napisao ( neznam koja je to kombinacija ko to pravi sta je to nista nepise ko proizvodi ima etiketu na pakovanju znam da nije namenjeno za pecanje i nista nepise ko pakuje) Kako si mogao na tako nesto da pecas kad neznas o kojoj se substanci radi?Jesili siguran da to moze riba podneti i da joj nisi naskodio?Ja bi se na tvom mestu bolje raspitao o tom produktu pre nego sto bi ga dalje korisitio.Ovo nije zlonamerno pisano nego samo prijateljski savet :hi:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ljudi ja se ovde nista nehvalim tema je bila,,, PARFEM,,,, JA SAM NAPISAO DA IMAM NESTO STO JE PARFEM ZA NJEGA *** I HTEO SAM MALO DA PODELIM TO SA VAMA ALI POSTO STE VELIKI PROFESIONALCI UZIVAJTE ZELIM VAM USPESNU I BISTRU SEZONU 2012 PA SE VIDIMO NA VODI POZZ SVIMA
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

drugovi ribolovci citam sve sto pisete narocito ono sto pise Dobrica i ne mogu da verujem. Nisam mogao da se uzdrzim a da ne napisem i ja nesto o cuvenom parfemu ciji je tvorac moj drug, brat i prijatelj Srdjan Canadanovic. Pre par godina Srdjan je napravio dip koji je u Debeljaci bio toliko lovan da su svi pokusavali da ga nabave. Dovoljno je bilo baciti par raketa secerca a udicu namamciti istim ili gumenim kukuruzom koji je u to vreme bio novitet i usledilo bi kucanje za kucanjem, pistalo je na sve strane. Danas se svi prave pametni i svi znaju od cega se pravi parfem a ja tvrdim da je Srdjan tvorac a da sada pored njega isti prave jos par ljudi. Ja ga imam i dobio sam ga od mog druga Srdjana bez dinara a kada bi morao da ga kupim ne bih pitao za cenu jer vredi svaku datu paru narocito u takmicarskom ribolovu. Zato svim kolegama ribolovcima koji su u mogucnosti da ga kupe toplo ga preporucujem i svima srecna Nova 2012 i bistro vam bilo sa parfemom ili bez njega.
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Izgleda će samo DNK analiza moći da dokaže ko je u stvari pravi ''Otac''. Kandidata je više : Kemba,Boban,Srđan,Stanislav, ......

I svi se pozivaju da su baš oni taj ''Alhemičar'' koji je izmislio čarobni ''Parfem''. Koliko sam čuo (možda se i varam), samo Boban ga i prodaje i to po ceni 50€ za 25ml. A da li je, i koliko ''ubitačan'', to mogu da nam kažu samo oni koji su se ''izuli'' za tu cifru.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Izgleda će samo DNK analiza moći da dokaže ko je u stvari pravi ''Otac''. Kandidata je više : Kemba,Boban,Srđan,Stanislav, ......

I svi se pozivaju da su baš oni taj ''Alhemičar'' koji je izmislio čarobni ''Parfem''. Koliko sam čuo (možda se i varam), samo Boban ga i prodaje i to po ceni 50€ za 25ml. A da li je, i koliko ''ubitačan'', to mogu da nam kažu samo oni koji su se ''izuli'' za tu cifru.

 

Iko čudi me da ti ne znaš ko su Tata i Mama parfema?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...