Jump to content

Rod Pod No.?- Prvi Deo


Recommended Posts

Nisam omalovazavao niciji rad.Koristim svoje licno misljenje.Nisam kontras,al nisam ni jednostavan.Volim slozene i kompleksne radove.Nisam rekao da je rod pod los al nisam rekao ni da je preterano dobar,pogotovo sto na njemu nema sta da se vidi sto vec nije vidjeno.Nisam od onih koji vide nesto lepo pa ga odmah hvale,postoji i bolje.Ko mi zamera na takvom stavu ,neka zamera.Ne mrzim ljude i ne idem sa idejom da nekoga kinjim.Pogotovo sto ovaj rad je delo coveka koji koji nije nov u oblasti pravljenja rod podova i mislim da bi trebalo mnogo vise.Po meni je nick 95 najbolji rod pod i ko ga presisa svaka mu cast.
Link to comment
Share on other sites

Nisam omalovazavao niciji rad.Koristim svoje licno misljenje.Nisam kontras,al nisam ni jednostavan.Volim slozene i kompleksne radove.Nisam rekao da je rod pod los al nisam rekao ni da je preterano dobar,pogotovo sto na njemu nema sta da se vidi sto vec nije vidjeno.Nisam od onih koji vide nesto lepo pa ga odmah hvale,postoji i bolje.Ko mi zamera na takvom stavu ,neka zamera.Ne mrzim ljude i ne idem sa idejom da nekoga kinjim.Pogotovo sto ovaj rad je delo coveka koji koji nije nov u oblasti pravljenja rod podova i mislim da bi trebalo mnogo vise.Po meni je nick 95 najbolji rod pod i ko ga presisa svaka mu cast.

 

Ja ne vidim da je postavljena tema pod naslovom ''napravio sam najbolji rod pod ima li koji bolji'' ili gresim..

Takodje ko se iole baktao sa ovim stvarima zna koliko je vremena i truda potrebno da bi se napravilo bilo sta slicno tako da nije korektno da se u svakom postu ljudi koji su potrosili bezmalo mnogo vremena javljas i omalovazavas njihov rad.

Sto se slobode govora na exyucarpu tice, iluzorno je pricati o tome. Retko koji postovi se brisu sem kada prica nema nikakvog smisla ostalim posetiocima. Ta praksa ce se nastaviti i dalje sto znaci da ce sve interne posalice, kao i komentari koji nemaju nikakvog smisla biti obrisani. Obrisani ne zato smo mi zli i volimo to da radimo vec zato sto velika vecina posetlaca sajta zeli da cita konstruktivnu raspravu o zadatoj temi i da dobije konkretan odgovor na svoje pitanje.

Link to comment
Share on other sites

Niko ovde ne trosi bezmalo mnogo truda za dobrotvorne svrhe,za decu bez roditelja i sl.kao poklon.Nego radi dobrog profita.

 

Ja sam iskreno potrudio da ti na najnormalniji nacin objasnim da pocnes da se ponasas u skladu sa pravilima. Svako ima pravo na izbor pa i ti. Ali ako smatras da na ovaj nacin ucestvujes konstruktivno u radu foruma onda silno gresis. Zato bih te poslednji put zamolio da pocnes da se ponasas u skladu sa reputacijom ovog foruma.

Hvala unapred i izvinjenje Vasilu sto mu je zagusena tema nepotrebnim komentarima

Link to comment
Share on other sites

Momci meni se ovaj forum dopada, zato kacim ovde i ono sto uradim. Svako moze da vidi da nema mojih stvari u rubrici Prodajem , ne zato sto Ja ne prodajem ovo sto uradim , prosto mi je isporuka u Srbiji mali problem.

Nemam potrebe da se sa bilo kim ovde svadjam , poznajem dosta Vas i licno , cenim Vase sposobosti.

Da ne volim drustvo Vase ne bih dolazio tako cesto u Srbiju , eto 23ceg i 24 tog pecam na Miki pa ko ima vremena nek svrati da se upoznamo , malo popricamo.

To je oko 500km. u jednom pravcu

Link to comment
Share on other sites

Izvinjavam se Vasilu i globalnim moderatorima na svemu sto sam rekao a i izvinjenje ako sam nekoga uvredio.Potrudicu se da i ja svartim 24 i 25 na Miku alasa da vas upoznam:-)),Vidimo se...
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 10 months later...

http://www.fisherbagstore.it/images/tripods_rod-pods/FBS-19200250_p1.jpg

 

Kazu novi rod pod , nesto mnogo slican sa ovim mojim iz 2011-te :unknw:

Sto znaci kada si poznat pa te drugi kopiraju :yahoo:

Link to comment
Share on other sites

Momci meni se ovaj forum dopada, zato kacim ovde i ono sto uradim. Svako moze da vidi da nema mojih stvari u rubrici Prodajem , ne zato sto Ja ne prodajem ovo sto uradim , prosto mi je isporuka u Srbiji mali problem.

Nemam potrebe da se sa bilo kim ovde svadjam , poznajem dosta Vas i licno , cenim Vase sposobosti.

Da ne volim drustvo Vase ne bih dolazio tako cesto u Srbiju , eto 23ceg i 24 tog pecam na Miki pa ko ima vremena nek svrati da se upoznamo , malo popricamo.

To je oko 500km. u jednom pravcu

pa ti si kazo da ne prodajes ovde na ovom sajtu, nego sta radis,  saljes PP, da nisi malo providan po tom pitanju?  Navodno ne prodajes ti , dopada ti se sajt. I tebe treba sankcionisati. POD PRISMOTROM SI !!!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...