Jump to content

Konoplja


viktor

Recommended Posts

  • 1 month later...

Kad smo već kod konopje interesuje me kako ubalaviti konoplju, vidim u svim kordinim i drugim filmovima kada je procede kroz prste ona sva sluzava u čemu je fora?

 

Konopla sto se koristi u kordine filmove su gotovo uvek od Dynamite Baits. I kolko se secam uvek stave po bocu od "Frenzied Mixed Particles. Tu ima svasta unutra, pa i tigrov orah koj cini taj slus.

 

Nepreporucem nikome te gotove stvari. Jednostavno je papreno skupo,...

 

a 200din za 1 kg Konoplje je isto dosta skupo. 25kg maksimalno 20€,..

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Konopla sto se koristi u kordine filmove su gotovo uvek od Dynamite Baits. I kolko se secam uvek stave po bocu od "Frenzied Mixed Particles. Tu ima svasta unutra, pa i tigrov orah koj cini taj slus.

 

Nepreporucem nikome te gotove stvari. Jednostavno je papreno skupo,...

 

a 200din za 1 kg Konoplje je isto dosta skupo. 25kg maksimalno 20€,..

Gde može da se kupi to od 25 kg?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 10 months later...
  • 2 years later...

Ja sam novopeceni sarandzija i sve me zivo zanima, pa samim tim i cemu sluzi semne konoplje? I naravno kako se koristi u saranskom ribolovu? Unapred hvala

Link to comment
Share on other sites

Ako pogledas sastav konoplje videces da je kompletan obrok kao retko sta u prirodi koju ribe obozavaju. U kombinaciji sa drugim semenkama i peletama najcesce sluzi da zadrzi ribu na hranjenom mestu sto duze. Moze se koristiti i u boilama. Vrlo je vazna priprema konoplje za pecanje ali o tome kasnije.
Link to comment
Share on other sites

Ja sam kupio neke valjda vec skuvane. Zapakovane u kesici, vlazne, vide se nesto belo. :)
Deluju kao da su vec pripremljene, pa sam te iste samleo i ubacio u mix za bojle. A ostalo  mogu da miksujem sa peletima, pva mreza i da ih tako koristim?

Link to comment
Share on other sites

Konoplja najbolji rezultat daje kad se isprzi i sveza samelje i koristis je u mix za boile.Ako se koristi za spod,najbolje je samu kuvati pa zatim mesati sa ostalim partiklima.Moja preporuka Melegov CSP i da ostoji 12h u vodi.Tecnost koja ostane od kuvanje moze se koristiti za natapanje raznih semenja i kuvati!

Veoma korisna stvar za ribu a ujedno je saran obozava i dugo zadrzava  na mestu.

Link to comment
Share on other sites

Konoplja najbolji rezultat daje kad se isprzi i sveza samelje i koristis je u mix za boile.Ako se koristi za spod,najbolje je samu kuvati pa zatim mesati sa ostalim partiklima.Moja preporuka Melegov CSP i da ostoji 12h u vodi.Tecnost koja ostane od kuvanje moze se koristiti za natapanje raznih semenja i kuvati!

Veoma korisna stvar za ribu a ujedno je saran obozava i dugo zadrzava  na mestu.

Kako se przi?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...