Jump to content

Frankfurtska


Recommended Posts

na toj temi nema nista konkretno osim sprdnje.ja sam zamolio vas kao iakusnije kolege po toj boili jer je ja do sad nisam pravio .prvo tamo se prica o questu koji nema veze sa catcerom,ali dobro,drugi pita fde sam uzeo brate imas ga kod mesarosa ko zna koliko godina unazad,pa kod vlajka i da ne nabrajam.ocigledno sam se ja zajebo misleci da je ovo mnogo ozbiljnoji sajt,a u stvari ovde su izgleda sve pecarosi sa komercijala gde kad sam pocinjao da pecam sarana davne 1998 sam imao po 15-20 komada dnevno.ovde vredi vitati zaca i to je to.uzdravlje pecarosi!!!
Link to comment
Share on other sites

Ako si poceo da pecas davne '98 Sarana onda me cudi da ne znas koliko hemije stavljas u kecer mix. Ali ostavimo to po strani, verovatno sam pogresio sto sam linkovao temu jer je nisam prvo procitao jer vidim da je puna posalica. Obicno sastavljam odmah sve teme sa istom tematikom u jednu.

Sto se tice tvog misljenja o clanovima foruma necu se truditi da ga menjam jer svako ima pravo na svoje misljenje, a ribolovci su kako znas uglavnom vikendom na pecanju pogotovo kad je ovako lepo vreme. Uzdravlje i tebi!!!

Link to comment
Share on other sites

Mare,koliko vidim poceo su loshe izlaganje u temi tako da ce se clanovi ovog forumi upitati pre nego shto bilo shta odgovore.Shto se tice catcher mikseva to nije samo kod sbs nego kod svih je samo aktivator za divlju dozu ja stvaljam pola a za komercijalu 5ml manje.Uvjek presecem sa necim drugim moze i malo esterblenda 12 tako da dobijesh unikatan atrakt u vodi.Ostala stvar je Shto se kecer mixeva tice i nije ti neki mix za divlju vodu bar shto se mene tice koji pecam divlje vode odavno.Suvishe je jak pa ga morash malo oslabiti.

Molim te bez provokacija jer sam sebe pobijash u odgovoru.Ako si pocinjao davne 98 mogo si samo na Adi jer ostalo nije ni postojalo bar sam i ja bio na toj vodi u to vreme.A nakon toliko godina trebalo bi dosta da znash cak mozda i vishe od mene i zaca za neke stvari.

Link to comment
Share on other sites

U svakom losem ima nesto dobro-u svakom dobrom ima nesto lose.

Apropro tome eto lepe teme.

Predlazem da se postavi tema KECER mixevi .Neko od moderatora npr.naravno ZAC-Jane :hi:

Cini mi se da nigde na forumu ova tema nije obradjena,a bas me zanima jer koliko znam(a neznam bas puno) u tim mixevima ima vec svacega pa hemije i netreba?

:pivopija1:

Link to comment
Share on other sites

Slazem se sa Janetom da catcher mixevi nisu za divlju vodu.U svakoj kesi catcher mixa ima i listic sa predlozima sta mozete dodati u mix.Ja sam koristio plum shell fish i frankfursku,na komercijalama sa malo dodataka i nisam bio zadovoljan.rec je o slobodnom pecanju.Onda ga uzmem za takmicenje i dodam sve od hemije sto sam mislio da treba.Na Miki Alasu izvucemo jedinicu i budemo treci sa preko 600kg ribe.Moje misljenje je da ima dosta boljih mixeva od catchera za malo vise para i da je dobar za neko secenje mixeva do 300gr u nekoj kombinaciji,nikako samo catcher.Naravno govorim o takmicarskom mixu.Ovo je moje iskustvo sto neznaci da sam u pravu,verovatno neko ima bolja iskustva sa ovim mixom.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

da na adi naravno gde drugde smo mogli da ucimo moderan saranski ribolov.i sad sam uzeo catcher da probam jer me bas interesovala fran.kobaja.a to za catcher mixeve ja imam recept poreklom od pokojnog saleta iz borce za sqvid i verujte da nema vode gde taj recept nije dao ne ribu,nego dosta ribe.şamo sto ga je pravio moj kompanjon a ne ja.ja na takve recepte od kad pravim boile a to je par godina,stavljam tek da se oseti aroma pa me interesovalo jer i ovde takav slucaj i moze li se neka preporuka dobiti vise.izvinjavam se ako sam nekog uvredio jer i ja mogu da imam los dan.i dugo sam pecao na kupovne boile,a kolega mi je majstor pa je pravio za oboicu uz naravno odbijanje govoreci cega tacno ima u kojoj meri.sad pravim sam i mogu reci lepo mi ide,ali imam ja jos mnogo da ucim da bi mogao nesto da pametujem.

uzdravlje.

p.s.

verovatno se sa mnogima ovde i znam ja sam pecao 24,moj drug 23 a boban 22,bila su to lepa druzenja i izvinite jos jednom

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...