Jump to content

Sinisa Milenkovic


srele sajmon

Recommended Posts

Najnovije vesti o Siniši: Polako se oporavlja. Svestan je, temperatura, šećer i pritisak su stabilni, sam diše, počeli su da mu daju dečiju hranu, kaže poneku reč, ali još ne daju lekari nikakve prognoze o ishodu i brzini oporavka, ali za sad sve ide na bolje pa se nadamo. Nekad se oporave ljudi i posle višemesečne kome od moždanog udara, a on ipak ima jak organizam.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Sinisino stanje je stabilno ali nazalost bez bitnijih poboljsanja.Evo jedan video snimljen na jezeru Medjes u Satrincima ispod orasa gde je mnogo voleo da peca da se malo podsetimo na njega.

 

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Drage kolege juce sam bio u mogucnosti da budem pored Sinise,jako je tesko prihvatiti poznavajuci coveka od 2metra i stotinak kila,kada sad lezi u postelji sa 60 kg,jako mu je tesko,na aparatima je pritisak je dobar,sedimentacija visoka,sa secerom cas ovako cas onako,pomera samo vrat i pokusava mu se citati sa usana kada nesto zeli...,moram Vam svima reci da sam se jako razalostio jer to je veliki covek i prijatelj,moj prijatelj sa kojim sam imao jako lepih susreta i dozivljaja navodi ali i van nje.

 

Meni je licno pomogao kada je bilo jako tesko,jel njegovi saveti su bili kao svetlo na kraju tunela...

 

Nemojte mi zameriti na ovome ali jednostavno morao sam Vam svima kao ljudima koji poznajete naseg Cicu i kolegama preneti ono sto sam osetio i video

 

 

Nedaj se matori!!!!

Link to comment
Share on other sites

Drage kolege juce sam bio u mogucnosti da budem pored Sinise,jako je tesko prihvatiti poznavajuci coveka od 2metra i stotinak kola,kada sad lezi u postelji sa 60 kg,jako mu je tesko,na aparatima je pritisak je dobar,sedimentacija visoka,sa secerom cas ovako cas onako,pomera samo vrat i pokusava mu se citati sa usana kada nesto zeli...,moram Vam svima reci da sam se jako razalostio jer to je veliki covek i prijatelj,moj prijatelj sa kojim sam imao jako lepih susreta i dozivljaja navodi ali i van nje.

 

Meni je licno pomogao kada je bilo jako tesko,jel njegovi saveti su bili kao svetlo na kraju tunela...

 

Nemojte mi zameriti na ovome ali jednostavno morao sam Vam svima kao ljudima koji poznajete naseg Cicu i kolegama preneti ono sto sam osetio i video

 

 

Nedaj se matori!!!!

 

 

Na zalost bolest nebira.

Pecao sam sa Sinisom davnih 90ih,i drug i covek i ribolovac!

 

Drzimo ti fige Sinisa!!!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...