Jump to content

Sinisa Milenkovic


srele sajmon

Recommended Posts

Iz casopisa "RIBOLOV" vam prenosim tekst vezan za nasheg Cicu

 

POMOC ZA SINISHU

 

"Sinisha Milenkovic, urednik sharanske rubrike u nashem listu, teshko je bolestan i vec nekoliko meseci se nalazi u bolnici. Njegovi dugogodishnji prijatelji iz sveta sharanskog ribolova su krajem februara pokrenuli inicijativu za prikupljanje novcane pomoci , kako bi mu olakshali predstojeci oporavak.

 

Racun na koji se moze uplatiti je : 200-24775836-25 (Milena Caraj)"

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Ideja nasheg Drugara Duleta Cirica.

 

Organizovati humanitarno druzenje / takmicenje za nasheg Cicu na Shatrincima. Sav prihod od kotizacija bio bi upucen kao mala pomoc Sinishi .

 

Shta mislite ?

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Dule,kaži neki datum kada bi jezero moglo da nas primi,pa da se organizujemo.Treba požuriti sa ovim dok ljudi nisu već isplanirali sezonu.Ja se ne takmičim,ali za mog prijatelja sam uvek prvi!!!
Link to comment
Share on other sites

Ideja nasheg Drugara Duleta Cirica.

 

Organizovati humanitarno druzenje / takmicenje za nasheg Cicu na Shatrincima. Sav prihod od kotizacija bio bi upucen kao mala pomoc Sinishi .

 

Shta mislite ?

Prijava ekipe,a mozda i 2 Carp Control

Link to comment
Share on other sites

Pomoc preko potrebna, ideja skroz na mestu, svaka cast pa i izbor jezera za to sto je nas CICA pa i mi sa njima jako voleli da odemo na Satrince jedna sugestija da to ne bude uopste takmicarskog karaktera nikakva pravila niti uslovi. 24h tj. jedan dan pecanja je dovoljno po meni cisto da ljudi kolji dodju mogu zabaciti koji stap jer znam da bi nas CICA da moze isto tako uradio jer je ozbiljno pecanje u ovoj situaciji u drugom planu i naravno sto je pre moguce jer je situacija teska.Bio sam kod naseg dragog druga u ponedeljak jos uvek je tesko ali uz nas i boziju pomoc ja se nada oporavku. Sve vas pozdravlja koliko sam mogao da mu procitam sa usana jako mi je bilo tesko kad sam ga video u kakvom je stanju , zato se moramo udruziti i pomoci jedan drugome u nevolji . PRIDRUZITE SE - POKAZITE HUMANOST.
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest mr. carpersharper

Ideja nasheg Drugara Duleta Cirica.

 

Organizovati humanitarno druzenje / takmicenje za nasheg Cicu na Shatrincima. Sav prihod od kotizacija bio bi upucen kao mala pomoc Sinishi .

 

Shta mislite ?

Svi ce to podržati u potpunosti....ja sam za, super ideja! za takvog čoveka to je najmanje sto se moze učiniti!
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Prvi korak je nacinjen

Ideja nasheg Drugara Duleta Cirica.

 

Organizovati humanitarno druzenje / takmicenje za nasheg Cicu na Shatrincima. Sav prihod od kotizacija bio bi upucen kao mala pomoc Sinishi .

 

Shta mislite ?

Nas drug Dule je nacinio i drugi korak

Nalazim se na Medjes-u, LEDA VISE NEMA

Cekam da se dogovorite oko detalja.

Na nama je da damo predloge za termin i visinu "kotizacije".

Ja bi da to organizujemo sto pre, cak vec sledeceg vikenda 9-10-11. 03. i da ne bude neko striktno takmicenje vec druzenje dobre volje

Dajte svoje predloge da ova prica zazivi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Prvi korak je nacinjen

 

Nas drug Dule je nacinio i drugi korak

 

Na nama je da damo predloge za termin i visinu "kotizacije".

Ja bi da to organizujemo sto pre, cak vec sledeceg vikenda 9-10-11. 03. i da ne bude neko striktno takmicenje vec druzenje dobre volje

Dajte svoje predloge da ova prica zazivi.

 

Evo odma da se ispravim.

Posto se u nedelju 11.03. istim povodom na Ubu organizuje druzenje i pouzdano znam da ce nas biti 15tak a neki od nas bi dosli i na Satrince, predlazem neki drugi vikend, tj dajte vi neke predloge.

Link to comment
Share on other sites

Evo odma da se ispravim.

Posto se u nedelju 11.03. istim povodom na Ubu organizuje druzenje i pouzdano znam da ce nas biti 15tak a neki od nas bi dosli i na Satrince, predlazem neki drugi vikend, tj dajte vi neke predloge.

Ko organizuje to druzenje 11 og,ako nije problem informaciju da dobijemo ovako posto drugacije ne bi ni znali??? :unknw: :unknw: :unknw:
Link to comment
Share on other sites

Ko organizuje to druzenje 11 og,ako nije problem informaciju da dobijemo ovako posto drugacije ne bi ni znali??? :unknw: :unknw: :unknw:

 

Ovo je interna akcija u organizaciji Dragana Carp Lidera (valda se nece ljutiti sto pisem u njegovo ime).

Link to comment
Share on other sites

Da se oglasim povodom ove teme i ja:

Danas 11.03. na jezeru OKNO-Ub u organizaciji Carp Lidera okupile su se Sinišine kolege i dali mu podrušku i želju ka bržem ozdravljenju.Ovom prilikom se zahvaljuje porodica Milenković na finansiskoj pomoći.

Sredstva su danas odmah predata sinu Slobodanu !

Lično bih se zahvalio

Pekari Srbi-Ub

Draganu 64-Ub

Igoru 85-Valjevo

Belom-Valjevo

Andriji-N.Banovci

Mići-Valjevo

Zidaru Aci-Ub

Aci NB

Miši-Barajevo

Aci-Barajevo

Sledeća akcija je 18.03. na jezeru u Debeljači

Još jednom Hvala vidimo se na Debeljači

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...