Jump to content

Cene Doplatnih Dozvola


nikola1982

Recommended Posts

Ovo su cene doplatnih dozvola koje sam ja uspeo da isčačkam na raznim forumima itd. Od ribolovaca koji su ih kupili ili planiraju da kupuju...

Dosta se polemiše o cenama doplatnih dozvola i koliko sam primetio, često se menjaju iste... :)

Evo spiska, pa ako neko ima informaciju za još neku vodu neka doda...

Nisam za sve informacije 100% siguran jer sam informacije pronasao na raznim mestima, pa ako ima gresaka,

molim da me ispravite i ne zamerite... :)

 

Čepel ("Peskara") Zrenjanin - 8.000 din (dnevna 24h 1.500din)

 

Jezero Borkovac - 2.000din

 

Drina - Zvorničko jezero (Ljubovija i Mali zvornik) - 1.000din ili 4.000din (jos u raspravi)

 

Jezero Dobrodol - 2.000din

 

Srebrno jezero Veliko Gradište - 2.000din

 

Kostolački dunavac - 1.000din

 

Gornji tok reke Mlave - 2.000din

 

Jezero Garaši Aranđelovac - 1.000din

 

Peskara Ribolovačko carstvo Kikinda -za clanove udruzenja SARAN KIKINDA 2000din, za korisnike drugih udruzenja 4000din, a dnevna dozvola za 24h staje 1500din

 

Jezero Markovac Mladenovac - 1.000din za clanove udruzenja u Mladenovcu (predpostavljam), za sve ostale 2.000din

 

Gruzansko jezero Kragujevac - 2.000din

 

Jezero Kokin Brod i još tri jezera u sklopu Kokinog Broda - 2.000din

 

Savsko jezero Beograd - 1.000din (najnovija informacija je da se ukida doplatna)

 

Stara Tisa - Biserno ostrvo kod Bečeja - 2.000din

 

Uvačka jezera (Uvačko, Zlatarsko, Radonjsko) - 3.000din

 

Reka Đetinja - 1.500din

 

Reka Rzav - 1.500din

 

Reka Lim - 800din

 

Kraljevac Deliblato - 2.000din

 

......

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Reljicu ulozice.... ali juce... bezveze pises to,pecas i sam i imas dosta voda u okolini,gde su sta ulozili?? Mozda negde gde imaju matematike,ali ja slabo znam,nose pojedini i sarancice od 500gr u meri jel.... necemo o tome... nije ni tema. Pecam od kada znam za sebe druze,neka jezera i ne postoje vise,a ova koja postoje nemas gde od kamp prikolica i kucica itd,a kada nadjem mesto,mogu biti tu danima,jer nemas sta da upecas... Pozdrav i izvinite ako sam pisao o drugim stvarima,a ne temi doplata za dozvole!! :unknw: :unknw:
Link to comment
Share on other sites

A od kontrole ni traga ni glasa...dolaze doduse ovi gde su doplatne dozvole...ali gde vazi ova jedinstvena nisam video kontrolu nikada zato i ima ribe....tu gde ima doplatnih dozvola i ima ribe i treba da postoje jel su to obicno udruzenja koja i vrate nesto toj vodi a ove jedinstvene...cista kradja
Link to comment
Share on other sites

A od kontrole ni traga ni glasa...dolaze doduse ovi gde su doplatne dozvole...ali gde vazi ova jedinstvena nisam video kontrolu nikada zato i ima ribe....tu gde ima doplatnih dozvola i ima ribe i treba da postoje jel su to obicno udruzenja koja i vrate nesto toj vodi a ove jedinstvene...cista kradja

 

A shta je sa kovinskom shljunkarom, ima li doplatne - brine li ko o ovoj vodi, postoji li drushtvo ?

Link to comment
Share on other sites

" Pecaće i nosiće je - da im se dozvole isplate - sve je manje onih koji će ribu da vrate. Ako stvarno tako bude, ako se riba sa „doplatnih voda“ bude masovno odnosila, da li će i iduće godine to biti izuzet(n)e vode bogate ribom, za koje se pecanje naknadno plaća?"[/size][/font][/color]

Trofej

 

daj Boze da i ima sta da se nosi ... jer po prici sa kolegama sto love u ovom podrucju a i ja sam , niko se nije proslavio proshle godine , tacnije na Borkovcu, Jarkovcima i Dobrodolu . Josh plus traze doplatne za Borkovac i Dobrodol . Jarkovce ce onda urnisati ove godine , steta one mladji sarana sto je pusteno oko 200.000 glava . Babuskari ima da odrade svoje . Bice unistena jedna voda , a mozda ce se onda malo ajd da kazem regerenerisati Dobrodol i Borkovac . Sve u svemu tuga . A i verujem da ce im opasti i nivo prodatih dozvola za ovu godinu , sve vise okrecu ljude na komercijalne vode jer je lakse dati 10 puta po 500 din nego od jednom 5000 din.

Jbg sta je tu je .

Link to comment
Share on other sites

Na Dob rodolu dobro radi samo cverglan a slično je i na nekim ostalim vodama na kojima se plaća doplatna dozvola. skoro ispada da se uz jedinstvenu dozvolu može bez dooplate pecati samo na veliki rekama Dunavu, Savi, tisi... za sve druge vode treba doplatiti. ko je to odeđivaoi po kom kriterijumu nije baš jasno, ali je jasno da će se puštošenje voda nastaviti jer će sada češće nositi i oni koji do sada nisu.
Link to comment
Share on other sites

Prijatelji jedna mala ispravka u vezi ,, RIBOLOVACKO CARSTVO,,Kikinda da je godisnja doplatne dozvole

 

za clanove udruzenja SARAN KIKINDA 2000din a za korisnike drugih udruzenja 4000din a dnevna dozvola za 24h staje 1500din

Link to comment
Share on other sites

Prijatelji jedna mala ispravka u vezi ,, RIBOLOVACKO CARSTVO,,Kikinda da je godisnja doplatne dozvole

 

za clanove udruzenja SARAN KIKINDA 2000din a za korisnike drugih udruzenja 4000din a dnevna dozvola za 24h staje 1500din

 

Nikako mi nije jasno kako dozvola moze biti za nakoga 2000din a za nekoga 4000din,nije to slucaj samo na ovoj vodi ,mnogi su uveli praksu "ako kupis dozvolu kod nas doplata je 1000 a za one koji nisu kupili dozvolu kod nas doplata je 2000din" nevidim kako korisnika moze tako samovoljno da formira cenu zasto nije za sve ista cena npr ta niza nego ljude sa strane lupaju po usima po kojim je ovo kriterijumima ... ovo vazi za mnoge vode,nisam mislio samo na Ribolovacko carstvo???

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...