Jump to content

Velika Dilema...


Recommended Posts

U velikoj sa dilemi ili trilemi.. ;) posto za stap imam da izdvojim plafon nekih 3000-4000 dinara..a pokusavam da sastavim neki saranski komplet treba mi pomoc..nisu mi neophodna daleka bacanja..

jedna od mogucnosti je da sastavim komplet od ovakvih stapova posto vec imam jedan i dobro mi se pokazao...

http://ribolovac.autosport-ns.co.rs/product.php?id_product=163

Raznisljao sam i o daiwa black widow ali sam video da su one od 3lb dosta mekane,a posto je voda na kojoj pecam 80 % vremena zatravljena dosta treba mi nesto malo ostrije...

i nasao sam i ovaj stap..

http://www.formaxstore.com/proizvod/5956

sta mislite svaki vas savet mi je od pomoci...

Link to comment
Share on other sites

Neznam te veoma jeftine stapove, po meni sacekaj jos malo zima je pred nama i skupi jos koju hiljadu i za 5-6 hiljada po komadu imas malo bolje da biras, pa cak i stapove od 3.5lb ako ti to treba.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne bih uzimao 3,90 i 3,5lb ne treba mi tako nesto..vise sam za 3,6 i 3lb..a stvarno ja sam djak idem u skolu i te neke pare sto bih mogao da skupim to bi bilo 3000-4000 din po stapu,nesto jeftinije a provereno bi mi jos bolje leglo.. ;)
Link to comment
Share on other sites

Naravno da moze da posluzi ako nisi neki fenser, a i sa parama kuburis jasno je ako imas takav kupi, mada nije za neko zabacivanje ev. do 50-60m ako ti to neprestavlja problem sto da ne
Link to comment
Share on other sites

Formax stapovi umeju da iznenade kvalitetom za male pare,imamo jedan Formax koji je placen oko 30e i bukvalno mu nemozes nista,ekstreman jedino sto nije fensi marke! Drugar DjileCarp sa foruma moze da kaze nesto o slicnim stapovima,to mu je komplet za pecanje na Dunavu na jako teskom terenu...
Link to comment
Share on other sites

za te pare isto sto kaze gt shimano a od formaxa bi ti preporucio legaci carp 360 ja imam tri com i sasvim sam zadovoljan on ti je oko 4500 a solidan je stap za te pare neki su vadili ribu i bacali sa njim pa neka kazu sta misle
Link to comment
Share on other sites

za te pare isto sto kaze gt shimano a od formaxa bi ti preporucio legaci carp 360 ja imam tri com i sasvim sam zadovoljan on ti je oko 4500 a solidan je stap za te pare neki su vadili ribu i bacali sa njim pa neka kazu sta misle

stapovi su dosta slicni mada je simano nesto ostriji na zabacaju ali na ribi su isti
Link to comment
Share on other sites

daiwa black widow 12f 3.5lb je koristio moj prijatelj,mislim da ih jos ima,on je sa njima pecao divlje i takmicarske vode,a mislim da su neke smesne pare 3500-4000din. On je zadovoljan s obzirom da su jeftini stapovi....a po njemu kvalitetni... e sad na tebi je da odlucis,sta ti najvise odovara,kako ti lezi stap.. :pivopija1:
Link to comment
Share on other sites

pogledaj koliki je rukohvat toj linei, skoro do pola prvog dela, ako nisi visok 2,20m udarices sam sebe u jaja krajem drske. :shok: kada zabacujes.

http://3.images.ok-shop.ro/thumbs/7/3/9/8/6/0/25664_739860a63832f31559be85703cb398dc_thumb_500_500.jpg

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...