Jump to content

Stara Kurva


ganic

Recommended Posts

  • 1 month later...

bolje samo plati, nemoj kupovati... koji ce ti....

valja to ljudi,jako brzo otvara runer a kurva je tu da ceka komade.treba probati pa onda resci.

Luta nisi razumeo,ali nema veze. . .

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

vidim da ima tu mnogo ziteresovanih za SK,sve to se moze poslati postom samo se Zacu javite i nema problema.

Zac je super lik a i nema nikakvih poteskoca poslati za Srbiju jedino je postarina uzas.

Link to comment
Share on other sites

Evo malo da se uključim. Samo da se ostane u okvirima ne reklame jer na forumu postoje pravila, i nadam se da će administrator malo progledati ako se pređe preko zadanih okvira.

Ideja je ovakva: jednoj ekipi koja aktivno lovi, tu mislim na dosta dana u godini, još ovu sezonu-odmah sada, spreman sam gratis prosiljediti sve mixeve iz BA linije.

Plus sve potrebno za rolanje tih mixeva osim jaja. Isto tako i sve lovne mamce i dipove naravno i tastere.

Razlog je samo jedan. Svi volimo probati nešto o čemu se priča. Tako bi bilo i u ovome slučaju.

Jedini isključivi problem je dostava, na žalost. Zato svi koji imaju kakav prijedlog neka se jave, na pp naravno. Isto tako i oni zainteresirani da obave testiranja u vidu par kampanja.

što se tiče imena proizvoda. Možda neka i nisu najsretnija, možda neka pomalo i vulgarna, ali S.K se toliko ustalila da sam u pričanju sa drugima bio odgovoren da joj mijenjam ime, i nije mi žao. Svi koji govore slavenskim jezicima a love šarana samo se nasmiju kada pročitaju na kanti ili vrećici ime boile 8) neka tako bude i dalje.

Na kraju krajeva imamo mi puno sličnih ustaljenih riječi u našem svakodnevnom izričaju po tome smo specifični. Zar ne....

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 months later...

Lakse uvesti automobil nego boile, ima jos privatnika koji prave al sve je zamrseno, oko dozvola podmicivanja papira,a i proizvodnja bi morala biti, na nivo hala, ovako je jos kolko vidim jos u kucnoj radinosti,

Link to comment
Share on other sites

Evo samo malo da se uključim. Nije na nivou kućne radinosti pošto je od 8 mjeseca ove godine otvorena firma RIBO_LOV in pod koju spada i Boilieacademy brand sa svim svojim proizvodima. Sad je pitanje zainteresiranosti u ova vremena za nešto kvalitetno. Siguran sam da dolaze bolja vremena pa se možda i pronađe koji interesent za nekakovu suradnju u Srbiji.

Problem je u tome što osobno kao kreator svih artikala ne želim odustati od ideje boile bez konzervansa ali istom tako i ne smrznute boile. Znači svi proizvodi morali bi biti u hladnjacima na temperaturi od 4 stupnja u vacum ambalaži. Samo lovni mamci bi bili zaštićeni na standardan naćin. Hladnjake naravno mora obezbjediti proizvođać.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
gde se nalazis u kom gradu tj.gde u hr mogu da se uzmu miksevi?

Kad sam ga ja to pitao odgovorio mi je: "...ja sam kraj zagreba doma." tako da sad znas - on je kod kuce u blizini Zagreba.  :good:

Link to comment
Share on other sites

Na takav odgovor sam ipak pokusao sa: "Zac, nisi mi samo rekao u kom krugu oko Zagreba... 10..20..50km?! Ne znam ni kako bih prepoznao tvoj dom? Kako cu ovako nekoga uputiti da mi to kupi kod tebe?  :unknw:  "

 

Covek odgovara: "Ja sam ti u Zaprešiću, vrlo blizu Zagreba."

...na sta sam (shvativsi igru) odgovorio: "Ok, hvala.... shvatio sam.  :good:  "

 

(Administrator foruma moze otici u moje privatne poruke i proveriti da li je konverzacija od 02.Marta2012 tako tekla!)

Link to comment
Share on other sites

Prijatelju majke ti rodjene, a sta tu ima da se sporazume?????? Najuljudnije izrazis zelju da probas i kupis nesto od coveka, najuljudnije pitas za nacin i adresu i onda ti se odgovori da zivi kod kuce u blizini Zagreba i... sta bi bilo ko iz toga mogao da zakljuci... da se radi o super liku koji te uopste ne zajebava i kome je stalo da ostavi dobar utisak i proda svoj proizvod?! Pa nemoj bato da dalje pricamo.... vredjalo bi mi intelekt!

Link to comment
Share on other sites

Ja nemam NIKAKVOG iskustva sa njim osim ove prepiske preko PrivPoruka na forumu, ali ne znam sta bi bilo ko na mom mestu mogao da misli da je doziveo ovakvu prepisku?! A mozda covek pravi neku vrstu selekcije, a to je vec njegovo puno pravo... u tom slucaju mu ne mogu nista zameriti.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...