Jump to content

Rod Pod


Recommended Posts

Sta mislite o ovim rod podovima....

 

1. http://i42.tinypic.com/2i9oxnp.jpg

 

2. http://i44.tinypic.com/15e91xs.jpg

 

3. Neki treci....koji je vas favorit....naravno svi znamo za ugo rod pod...daiwa infinity...foxx..nick...i ostale koji su u daleko vecem cenovnom rangu...ali za rekreativni ribolov sta preporucujete....

Link to comment
Share on other sites

od ova 2 bi ti preporucio pro logic jer am ga video i mogu ti reci strasan je mislim samo kad mu vidis torbu i koliko je teska shvatices neke stvari . a nesto drugo vec si nabrojo foks rendjer .
Link to comment
Share on other sites

druze taj prvi prologicov je extra,i ono sto ti ja preporucujem je daiwa infinity,extra rod pod,znaci njega kad stavis moze tornado da duva nece ga pomeriti...a sto se tice cene,daiwu mozes nabaviti za 100-120 eura polovnu..
Link to comment
Share on other sites

Reljicu jel od prohroma ovaj rod pod sto ste postavili sliku??? I

 

Ove godine bi trebalo da kupim rod pod za moju garnituru. U prvom planu mi je Daiwa Infinity rod pod akoo bi ga nasao polovnog do 100 e . Ako ga ne nadjem uzecu Prologic Tri-Sky Pod. Ali imam strpljenja cekam nadam se da ce se pojaviti neka Daiwa.

Link to comment
Share on other sites

Vrlo lepo ali ja ti preporucujem ako mozes da nadjes ovaka jer je extra kvalitetan i stabilan http://img534.imageshack.us/img534/6619/endur.jpgradi ga KKARP I PROLOGIC.

 

Dosta dobar rod pod K Karp , prodaje se pod imenom Enduro . Malo je kopiran Pezerov Phazer Pod , u globali lepo uradjen.

Treba da naviknete u pocetku prilikom otvaranja posto nogare letu na sve strane. Mozete ga postaviti na svakom terenu.

Najslabija tacka kod ovog rod poda: popustaju ona cetiri srafa kojima se zatezu nogare

Cena kao za polovan mislim da je oko 80EU a nov oko 150EU

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dosta dobar rod pod K Karp , prodaje se pod imenom Enduro . Malo je kopiran Pezerov Phazer Pod , u globali lepo uradjen.

Treba da naviknete u pocetku prilikom otvaranja posto nogare letu na sve strane. Mozete ga postaviti na svakom terenu.

Najslabija tacka kod ovog rod poda: popustaju ona cetiri srafa kojima se zatezu nogare

Cena kao za polovan mislim da je oko 80EU a nov oko 150EU

Svesi lepo reko. Pozdrav i Bistro
Link to comment
Share on other sites

Gresis Jane

 

Prvo Pelzer nema taj problem kao ovaj Enduro a i pored toga sto treba malo treninga da se postavi rod pod oba dva modela su na ceni, prosto izadje li neki polovan u oglasu , odma se prodaje.

 

http://img857.imageshack.us/img857/5500/phaserrodpod.jpghttp://img26.imageshack.us/img26/3659/kkarpstoikaenduro.jpg

 

Pelzer i K Karp

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dosta dobar rod pod K Karp , prodaje se pod imenom Enduro . Malo je kopiran Pezerov Phazer Pod , u globali lepo uradjen.

Treba da naviknete u pocetku prilikom otvaranja posto nogare letu na sve strane. Mozete ga postaviti na svakom terenu.

Najslabija tacka kod ovog rod poda: popustaju ona cetiri srafa kojima se zatezu nogare

Cena kao za polovan mislim da je oko 80EU a nov oko 150EU

 

Vasile jel mislis na ove srafove?? Sta tu moze da se uradi da se spreci to proklizavanje?

 

 

4f468f851746e_l_enduropod.jpg

Link to comment
Share on other sites

Evo druze da pokusam da pomognem! Koristim rod pod infinity vec tri godine i toplo ga preporucujem, stabilan, jak i tezak ali...kao i kod vecine proizvoda nije sve idealno. Infinity je za neke situacije jako nizak, mala mogucnost podesavanja.Resenje glasi ovako, kupio sam metar prohromske sipke i kod strugara narucio da mi napravi cetiri noge po 25cm,sve kosta oko 3000din , sada mozes da zamislis kombinaciju sa osam nogu ,a od tih osam cetiri fabricke se jos podesavaju,primera radi pozadi ostavis dve a napred sest,dobijes sky pod....
Link to comment
Share on other sites

http://img18.imageshack.us/img18/3659/kkarpstoikaenduro.jpg

 

Problem se pojavljuje kod ova cetiri srafa koje sam obelezio. Sa jedne strane su poluokrugli i sa unutrasnje strane glave imaju po jedan stift koji treba da omoguci zatezanje automatom(crna rucica) a pritom da se sraf ne okrece. E taj stift zna da popusti.

Ovo pisem na osnovu nekoiko ovih rod podova koji su bili kod mene na opravku. U globali je rod pod OK

Link to comment
Share on other sites

Primera radi evo slike doradjene daiwe postavljene najnize sa cetiri noge,mogucnosti su ogromne a i licno mislim da za taj novac kupujes nesto sto ce ti trajati koliko ti hoces! Pozdrav kolegama sarandzijama.

 

 

http://i39.tinypic.com/eb3maf.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ovo gore je behrov rod pod....zasto mislis da je krs....sutra cu da idem da vidim prologic....iskreno daiwa ima svoje mane a da je doradjujem ne zelim iskreno....rod pod koji budem uzeo da me posluzi uz zdravlje 2-3 godine ako moze i vise...a menjacemo ga kada budemo bili u mogucnosti......
Link to comment
Share on other sites

ovo gore je behrov rod pod....zasto mislis da je krs....sutra cu da idem da vidim prologic....iskreno daiwa ima svoje mane a da je doradjujem ne zelim iskreno....rod pod koji budem uzeo da me posluzi uz zdravlje 2-3 godine ako moze i vise...a menjacemo ga kada budemo bili u mogucnosti......

zato sto sam ga imao pojede se glava za pomeranje gore dole drzi se na jednom trnu koji je nareckan brzo se razloka i nemozes da ga stegnes i pada srednja sipka napred nazad ja sam ga doradoi i prodo i veruj mi imas vise dorade nego na daiwi ,na daivi zamenis zadje noge i imas celu stvar. a na beru moras da menjas sipke koje drzo buz barove jel velika masinica udaea u srednju sipku kao i svinger ili henger veruj mi bacene pare a ti kupiu sta hoces ovo su moje zamerke 8)
Link to comment
Share on other sites

Uzmi slobodno Prologic i neces se pokajati. Imao sam ga u rukama i mogu ti reci da je jako solidno uradjen, U odnosu na Behr, 2 klase je iznad. A za te pare, ne mozes da nadjes ni jedan rod pod slicnog kvaliteta.

pa to mu svi pricamo ber je igracka naspram prologica kledao sam ga uzivo i nece se zaje......ti ako ga kupi 8)
Link to comment
Share on other sites

da li znate gde imaju sve radnje kod nas da se pogledaju rod podovi....video sam danas prologic kod pancevca ostao je jos jedan iskreno ovako po slikama je lep ali mi se uzivo nije dopao :sorry: video sam i onaj JRC rod pod i mogu vam reci da je solidan...videcu jos....
Link to comment
Share on other sites

da li znate gde imaju sve radnje kod nas da se pogledaju rod podovi....video sam danas prologic kod pancevca ostao je jos jedan iskreno ovako po slikama je lep ali mi se uzivo nije dopao :sorry: video sam i onaj JRC rod pod i mogu vam reci da je solidan...videcu jos....

 

Sta si uocio na Prologicu sta ti se nije svidelo??

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...