Jump to content

Baranda(Jezero)


Vlada7

Recommended Posts

Slabo pominjemo ovo jezero a realno često kada nismo imali gde da odemo išli smo baš na Barandu. Zanima me šta imate da kažete o ovom jezeru (loše i dobro),pa ako možemo ikako da utičemo na vlasnika da to promeni. Meni iskreno jedino smeta što ne mogu da uteram kola u bilo koje doba dana.
Link to comment
Share on other sites

ja mogu da pohvalim zastitu ribljeg fonda, ljudi se bezrezervno trude i samo tako neka nastave... ribe ima jako puno sto je za pohvalu, nije nesto krupna ali ima i takvih... borbena je, redovno pri apetitu...

zamerke idu na tehnicke stvari... jako mali razmaci izmedju platformi, petljanja najlona sa komsijinim su neizbezna... platforme koje vise nad vodom ne ulivaju poverenje i jako su male... kucica za sklanjanje od sunca je po meni totalni promasaj... lose osmisljena, neprakticna i ruzno izgledaju... kao neki wc-i... u njoj ne mozes da smestis ni stolicu kako treba a kamo li osnovne stvari... pri tom smetaju prilikom zabacivanja...

 

dva reda pohvala imaju vecu tezinu nego tri reda kritika...

 

:good:

Link to comment
Share on other sites

plitka voda , mala riba tek poneki od 7do 8 kg ome platforme gde ja sa 130kg nesmem ni da pridjem a kamoli da stanem,one ruzne klonje izvinite wc eji kao neko skloniste u onome nemozes da slonis ni vrabca a kamoli malo opreme jedina dobra stvar je sto riba jede ko na video igrici ribe ima dosta i zdrava je .to je jedino dobro u celoj ovoj prici.
Link to comment
Share on other sites

Jezero je prelepo nisam peco na njemu i tako da nemogu ni da ga hvalim niti da ga kudim ,

jedino mi se nesvidjaju ove kucice a sto kaze gt i platforme nesto nisu sigurne i mislim da

su boxovi preterano sabijeni http://img198.imageshack.us/img198/2334/10715294.jpg

Link to comment
Share on other sites

Boxovi su sabijeni zato što to nije jezero za takmičenje,iskreno i meni to smeta zato i gledam kada je suvo da idem na nasip sa leve strane. Sa druge strane već od nedelje može da se peca,gde na nekim jezerima ni ne pomišljaju na to. Inače da se pohvalim otvaram sezonu baš na tom jezeru u četvrtak.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Boxovi su sabijeni zato što to nije jezero za takmičenje,iskreno i meni to smeta zato i gledam kada je suvo da idem na nasip sa leve strane. Sa druge strane već od nedelje može da se peca,gde na nekim jezerima ni ne pomišljaju na to. Inače da se pohvalim otvaram sezonu baš na tom jezeru u četvrtak.

Vlado druze dali si siguran da ce moci vec u cetvrtak da se peca? vrlo rado bih otvorio sezonu. bilo gde samo da nema leda!!!!
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Vlado druze dali si siguran da ce moci vec u cetvrtak da se peca? vrlo rado bih otvorio sezonu. bilo gde samo da nema leda!!!!

Zvao sam ljude na barandi,razbijali su led kada sam pričao sa njima. Nadaju se da će od ponedeljka moći tako da se ja nadam da će od četvrtka sigurno. Sada se dogovaram sa društvom da idemo na 24h ako se dogovorimo sa ljudima koji rade. Ja se nadam pa šta bude.
Link to comment
Share on other sites

Zvao sam ljude na barandi,razbijali su led kada sam pričao sa njima. Nadaju se da će od ponedeljka moći tako da se ja nadam da će od četvrtka sigurno. Sada se dogovaram sa društvom da idemo na 24h ako se dogovorimo sa ljudima koji rade. Ja se nadam pa šta bude.

Hvala drugar na infu..
Link to comment
Share on other sites

Zvao sam ljude na barandi,razbijali su led kada sam pričao sa njima. Nadaju se da će od ponedeljka moći tako da se ja nadam da će od četvrtka sigurno. Sada se dogovaram sa društvom da idemo na 24h ako se dogovorimo sa ljudima koji rade. Ja se nadam pa šta bude.

 

Javi ako se potvrdi da je pocelo pecanje ....

Link to comment
Share on other sites

Jezero je prelepo nisam peco na njemu i tako da nemogu ni da ga hvalim niti da ga kudim ,

jedino mi se nesvidjaju ove kucice a sto kaze gt i platforme nesto nisu sigurne i mislim da

su boxovi preterano sabijeni http://img198.imageshack.us/img198/2334/10715294.jpg

opticka varka, ima mesta razmak sasvim solidan, peca se i sa strane,nema boksova istovas, pribor, vratis kola na parking, dobije fiskalni, lep prilaz, nije natrpano cak ni jeku sezone,
Link to comment
Share on other sites

Riba sitna ali borbena, platforme za obavezno izbegavanje jer su se desavali i upadi u vodu. Osoblje jako ljubazno i korektno.

Kako odmice sezona voda sve plica tako da krajem leta jezero postaje problematicno plitko.

Bez obzira na ove nakaradne kucice i lose odradjene i zbijene platforme prilicno volim da posetim ovo jezero.

Link to comment
Share on other sites

Hvala drugar na infu..

Samo da ti javim danas sam se čuo sa ovima na barandi i dogovorio na pecanju sam četvrtak dan,noć i petak dan, Javili neku lepu temperaturu pa odosmo i na noćenje. prvo za ovu godinu. Samo da zabacim pa će sve biti lakše.
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Vlado, kakve si informacije dobio od ljudi u Barandi?

Kakvo je stanje jezera, koliko je ribe pusteno, od kog datuma je moguc ribolov...?

Mislim da bi informacija bila veoma korisna kolegama sa foruma s' obzirom da vec svi kriziraju i traze vodu gde bi

mogli da otvore novu sezonu... :)

 

Ja sam razmisljao mozda da odem za vikend, ali zbog obaveza jos nisam siguran... :sad:

 

Hvala unapred,

Pozzz

Link to comment
Share on other sites

Vlado, kakve si informacije dobio od ljudi u Barandi?

Kakvo je stanje jezera, koliko je ribe pusteno, od kog datuma je moguc ribolov...?

Mislim da bi informacija bila veoma korisna kolegama sa foruma s' obzirom da vec svi kriziraju i traze vodu gde bi

mogli da otvore novu sezonu... :)

 

Ja sam razmisljao mozda da odem za vikend, ali zbog obaveza jos nisam siguran... :sad:

 

Hvala unapred,

Pozzz

Počinje sa radom u četvrtak,riba je ostala sva od pročle godine,nema više ni nošenja na barandi tako da nisu imali potrebe da ubacuju ribu. Moram da ih pohvalim da su jako ljubazni pa se nadam da će tako biti i na drugim vodama. U kakvom je stanju jezero to ću tek videti kada odem tamo.
Link to comment
Share on other sites

na barandi nikad nije ni bilo nosenja ribe... zimi je izlovljavana i prebacivana u drugo jezero... baranda je prosle sezone poslednja krenula sa radom jer zbog niskog nivoa tamisa nisu mogli da ubace dovoljnu kolicinu vode... bice lepo ako ove sezone prvi krenu sa radom... javi kakvo je stanje sa ledom, ako je sve ok, eto i mene za vikend...
Link to comment
Share on other sites

na barandi nikad nije ni bilo nosenja ribe... zimi je izlovljavana i prebacivana u drugo jezero... baranda je prosle sezone poslednja krenula sa radom jer zbog niskog nivoa tamisa nisu mogli da ubace dovoljnu kolicinu vode... bice lepo ako ove sezone prvi krenu sa radom... javi kakvo je stanje sa ledom, ako je sve ok, eto i mene za vikend...

Očigledno nisi dopbro upoznat od prošle godine je prvi put uvedeno da ne može da se otkupi šaran,ljudi su svakodnevno nosili pa već sredinom jula nije bilo ribe.
Link to comment
Share on other sites

ja ne znam da li sam ja dobro upoznat ili nisam... prosle i pretprosle sezone pecao sam dosta puta na ovoj vodi... prethodnih sezona takodje, mada nesto redje... nikad nikoga nisam video da je poneo uhvacenu ribu, i koliko ja znam princip uhvati i pusti vazi odavno... a ribe je u julu bilo, i to mnogo... e sad, moguce da sam bio totalno neobavesten ali mi to deluje nemoguce...
Link to comment
Share on other sites

ja ne znam da li sam ja dobro upoznat ili nisam... prosle i pretprosle sezone pecao sam dosta puta na ovoj vodi... prethodnih sezona takodje, mada nesto redje... nikad nikoga nisam video da je poneo uhvacenu ribu, i koliko ja znam princip uhvati i pusti vazi odavno... a ribe je u julu bilo, i to mnogo... e sad, moguce da sam bio totalno neobavesten ali mi to deluje nemoguce...

Ovo je druga godina kako su to uveli zato je i bilo toliko,ranije su ljudi kada je neka slava dođu pa u džakovima oteraju ribu pa kada prođe dva ,tri meseca ribe naravno nema. Sada je super ,jeste riba malo sitnija ali meni iskreno to ne smeta. Samo da srede malo platforme da neko ne izgine i da dozvole ulaz sa kolima stalno biće extra.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

danas sam otisao do barande,voda pod ledom,dubina daj boze metar,

pitam se dali je riba uopste i ziva ako je ima.platforme katastrofa,ja sam

pecao na ovoj vodi,predprosle sezone bilo je dobro,prosle sam molio boga

da mi komsija nedodje na platformu da nebi propali zajedno.ljudi kao radnici ok.a uprava i

briga o jezeru i ribi katastrofa.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...