Jump to content

Baranda(Jezero)


Vlada7

Recommended Posts

  • 5 months later...

nikad nizi... jako, jako malo vode... posle par raketa kulja voda od ledjnih peraja na vodi... tako je bilo, mislim da se nista nije promenilo...

hvala milance/gt servis/

:prijatelji: :prijatelji: :pivopija1: :pivopija1: :pivopija1:

Link to comment
Share on other sites

sto se mene tice ni ne mora da ti bude jasno...

...da se posle pecanja tresem kao epilepticar, da ne mogu da se odvezem kuci... ...sto mi to treba u zivotu...

ako je tebi to uzivanje, umece i poenta, da fizikalises i dovlacis ribe kao na traci, meni to nije jasno isto kao sto tebi nije jasno da to nije pecanje i da nema smisla...

uzgred, nigde nisam napisao da sam otisao, nego da sam se spakovao... malo sam spavao a malo sedeo sa drugarom koji je nastavio da peca.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Slazem se sa Milancetom, i ja sam prosle nedelje upecao do podne preko 30 kom. A onda se spakovao i uzivao u ostatku dana pored vode. Bukvalno riba ne dozvoljava da otpustis dril posle zabacaja vec odmah kuca. Volim kad riba lepo radi ali netreba preterivati
Link to comment
Share on other sites

Nakon tri godine pecao sam 21.10.2012, sa Mikijem kod plave kucice.Do 15 h preko 50 kom .od 2kg do14kg i mnogo neizvucenih sarana.Verujte da nismo uspevali da zakacimo hengere posle zabacaja.Voda je bila dubine oko 80cm.Zbog non stop takmicenja na Miki 27.10 .ponovo sam u Barandi kod plave kucice,bio sam potpuno iznenadjen. Upecao sam preko 20 sarana ,najmanji oko 5kg dosta oko 10 kg i jedan 17kg.Voda dubine 60 cm i jako hladna.04.11.2012 sve isto kao prosli put sem sarana od17kg.Voda dubine oko 50 cm jako hladna.Saran je uzimao samo dipovane boile,kao idipovan secerac.
Link to comment
Share on other sites

sto se mene tice ni ne mora da ti bude jasno...

...da se posle pecanja tresem kao epilepticar, da ne mogu da se odvezem kuci... ...sto mi to treba u zivotu...

ako je tebi to uzivanje, umece i poenta, da fizikalises i dovlacis ribe kao na traci, meni to nije jasno isto kao sto tebi nije jasno da to nije pecanje i da nema smisla...

uzgred, nigde nisam napisao da sam otisao, nego da sam se spakovao... malo sam spavao a malo sedeo sa drugarom koji je nastavio da peca.

Brate bas si ispao mangup svaka ti cast :good:
Link to comment
Share on other sites

sto se mene tice ni ne mora da ti bude jasno...

...da se posle pecanja tresem kao epilepticar, da ne mogu da se odvezem kuci... ...sto mi to treba u zivotu...

ako je tebi to uzivanje, umece i poenta, da fizikalises i dovlacis ribe kao na traci, meni to nije jasno isto kao sto tebi nije jasno da to nije pecanje i da nema smisla...

uzgred, nigde nisam napisao da sam otisao, nego da sam se spakovao... malo sam spavao a malo sedeo sa drugarom koji je nastavio da peca.

 

Vidi ovako-Milance u pravu si sto posto,trideset,pedeset sarana na dan,to vise nema veze za ribolovom,bar sto se mene tice.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

moja prva pecanja na revirima su vezana za Barandu. zaista mi je tesko sto se taj revir zatvara. ipak se nadam da ce neko zainteresovaniji preuzeti nasu barandu ida cemo vec sledece godine ponovo pecati.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Da li ima  neko bilo kakvu informacijuo buducnosti jezera,.znam da su cuvari i ostalo osoblje na placenom odmoru i da se jezero puni vodom. Riba je jesenas izlovljena i prodata tako da niko nezna sta ce biti.  Molim kolege koji imaju bilo kakvu informaciju da podele sa nama. :help:

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...