Jump to content

Exyucarp Aprilsko Okupljanje - Uplate


Bacid

Recommended Posts

dal da kukam, il da se pustim niz vodu, opet po zna koji put,ispalila me ekipa, sem, jednog clana, znaci od 6 ljudi, ostadosmo samo ja i Ljota, i rezerva otkazala,malo se zakomplikovalo oko para, sta sad,

u nebranom grozdju sam,te ovo te ono, ovaj nece zbog onog sto je otkazo, tyzna prica. cekam neki regres ako ga i bude do kraja meseca. da popizdis, idemi se de mi se ide, iako kosta kad sve saberes,

a dzaba, sad da kukam, dajte neki predlog malo da progledam.

Link to comment
Share on other sites

Ja bi na tvom mestu batalio, jebes zivot koji prodje u kuknjavi po forumima, ako ne mozes da skupis 5 `iljada dva puta godisnje za neko zezanje i pecanje sa drugarima - ZAJEBI!!

Nista licno druze moj ali kilo jebenih krstenih boila je 15 + eura a ti si krenuo bez kite u svatove! ;)

Link to comment
Share on other sites

dal da kukam, il da se pustim niz vodu, opet po zna koji put,ispalila me ekipa, sem, jednog clana, znaci od 6 ljudi, ostadosmo samo ja i Ljota, i rezerva otkazala,malo se zakomplikovalo oko para, sta sad,

u nebranom grozdju sam,te ovo te ono, ovaj nece zbog onog sto je otkazo, tyzna prica. cekam neki regres ako ga i bude do kraja meseca. da popizdis, idemi se de mi se ide, iako kosta kad sve saberes,

a dzaba, sad da kukam, dajte neki predlog malo da progledam.

PPC brate ti odustani pa se pripoj nekoj od ekipa,nece ti niko zameriti. Samo javi dali odustajes da ubacimo ekipu koja je na cekanju!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...