Jump to content

Za Bacida


Recommended Posts

Arandjel je jos jednom ovako nesto uradio. Prozvao je neke ljude pa se negde sakrio. Mislim da je ovo lazni profil i da je to neko od nas a da ga koristi iz zezanja ili kad mu nesto nije po volji.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne znam za vas ali meni je ovaj aranđel car. Samo ti kucaj poruke i reci šta ti smeta. Ovo je demokratska zemlja i svako ima pravo da iznese svoje mišljenje. Samo napred

problem demokratskog drustva : sto dva ludaka nadglasaju jednog genija

mada nema veze sa ovim postom al aj i ja da stancam

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Evo da se javim i da vam kazem da vas POSMATRAM, pojedinci i dalje duvaju postove. Verovatno hoce da budu moderatori, a moderator nemoze da bude onaj sto stavlja smajlice, BRAVO, SVIDJA MI SE I ZANIMLJIVO i sl. Toliko od bata Arandjela za sada.
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

A koga interesuje moje misljenje neka mi se javi da mu iznesem .mada misljenje pojedinca nije toliko u globalnom nivou bitno. Mada kad bolje razmislim cije misljanje ocekujemo oni se ne javljaju ili ga namescaju. Znaci sta cu ja reci sto vi neznate a oni nece da kazu. Mozda je cutanje zlato pa sad zgrcu lovu a mi mesamo mikseve iz zdrave hrane. Ko svati razumece
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

A koga interesuje moje misljenje neka mi se javi da mu iznesem .mada misljenje pojedinca nije toliko u globalnom nivou bitno. Mada kad bolje razmislim cije misljanje ocekujemo oni se ne javljaju ili ga namescaju. Znaci sta cu ja reci sto vi neznate a oni nece da kazu. Mozda je cutanje zlato pa sad zgrcu lovu a mi mesamo mikseve iz zdrave hrane. Ko svati razumece

 

Auuu brate ,ovo ti je Prda sastavio garant. :rofl: :rofl: :rofl:

Link to comment
Share on other sites

da li postoji tema na forumu gde neko nekome ili nesto ne smeta... na forumu sam skoro dve godine i nikada nikome nista prebacio nisam, a postova imam i sami vidite koliko... ali tu sam svaki dan, prelistavam... i uvek isto... nemoj da nasedate na provokacije ljudi koji nemaju sta da rade pa se ovde izivljavaju i pokusavaju da se hrane prepirkama ljudi i prijatelja koji su godinama na vodi. Jbg nisam mogao a ada ne napisem, glupo je vise
Link to comment
Share on other sites

A koga interesuje moje misljenje neka mi se javi da mu iznesem .mada misljenje pojedinca nije toliko u globalnom nivou bitno. Mada kad bolje razmislim cije misljanje ocekujemo oni se ne javljaju ili ga namescaju. Znaci sta cu ja reci sto vi neznate a oni nece da kazu. Mozda je cutanje zlato pa sad zgrcu lovu a mi mesamo mikseve iz zdrave hrane. Ko svati razumece

JA HOCU DA KAZEM DA NA OVOM SVETU STO PRICAJU...... NIJE ISTINA!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
citaj malo , sta se odmah javljas, citaj gore o kom radetu se radi. Mislim da se povremeno pojavljuju novajlije koji stavljaju smajlije, komentarisu sa ODLICNO, KORISNO, islicno, zbog nabijanja postova ili njima poznatim razlozima. Upozorite iste da to ne cine jer forum sve sporije i sporije radi, i sve vise ljudi idu sa foruma bas zbog tavih naucnika.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...